Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Októberi Lány, az összetevőket feltöltötte: kiscsilli, Módosítva: 2013. december 9.

Kategória:   Szappanok

Mentás-citromos bio kókusztejszappan shea-, kakaó- és mangóvajjal. A sárga-, fehér- és zöldagyag gondoskodik a bőr méregtelenítéséről, nem kevés bio chlorella algával. A himalájai só és a bio kókusztej hidratálja a bőrt. Borsmenta, citrom és bergamott olajoktól illatozik. Hűsítő élvezet.

Kiszerelés: 140-150 g

Gyevocska

2017. január 7.

Küllemre nagyon szép, olyan kis guszta! Ellenben Én az illatát nem éreztem, pedig elég jó orrom van. Sajnos az illóolajokból az enyémbe nem nagyon került... :( Pedig azért rendeltem. Majd miután ezen a "sokkon" átlendültem, használatba vettem. Kellemes a habja, bár nem túl bőséges. De nem durculok be! Használom kitartóan. Mosdókesztyűvel próbálom addig masszírozni, amíg valami habot képezek. Hogy szárít-e, azt nem tudom. Én, így télvíz idején mindig sheázok utána. De egyébként jó, bár nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

visontaivanda

2014. január 17.

Kellemes kis szappan, puha lett tőle a bőröm, nem szárít, jól tisztít és csodás az illata. Csak a baj az, hogy ez a szuper illat nagyon hamar "kiment" belőle, a szappan felénél már alig érződött magán a szappanon sem, nemhogy a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

kiscsilli

2013. december 8.

Én nem tudtam ellenállni, legutóbbi rendelésem egyik tárgya ez a szappan lett. Egyelőre pozitív a tapasztalatom, de az illatát inkább tavasz-nyár időszakra tudnám elképzelni, ezt gondolhattam volna az összetevőkből! Testápolót nem kíván utána a bőröm, jól tisztít, jó illatú, de illattartást többet vártam tőle, a bőrömön szinte semmit sem érzek tusolás után :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!