Naf Naf

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Müller

Fejjegy: Granny Smith alma, yuzu

Szívjegy: rózsa, lótuszvirág, magnólia

Alapjegy: cashmeran, cédrus, pézsma

Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 700Ft/5 ml, 1300 Ft/10 ml , Eladó: Lulu6
Állapot: Sajátomból frissen fújva, Helyszín: Rákóczifalva , fizetés: Előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy foxpost tál tudom küldeni.

Lulu6

2020. február 17.

Vakvásárlás volt, előtte sosem volt zöld parfümöm. :)
Meglepően tartós és most ő a kedvencem. Hétköznapra tökéletes, kíváncsian várom, hogy nyáron hogy fog változni az illata.
Örülök, hogy hozzám került.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Vakvásárlás volt, előtte sosem volt zöld parfümöm. :)
Örülök, hogy hozzám került.

dobolank

2016. október 15.

Update 2016 október 15
Meglepő, de kifejezetten jót tett neki a hideg, lett egy mélyebb, édesebb mellékzönge, a rózsa pedig egy apró lépést hátrált. Most már azt gondolom, hogy ez egy szép és könnyed, többévszakos nappali illat, és a magam részéről azt is nagyra értékelem, hogy van rajtam narratívája - a zöld kezdet most is megvan, aztán jön a rózsa, meg ez a fura édesség, ami talán a többi virágból adódik, főleg a mangóliára gondolok, de amúgy nincs az összetevőlistán, amihez leginkább hasonlít rajtam (ez nagyon fura, lehet hogy csak nem ismerem föl).
Mindenesetre azért ez még egy rózsás illat most is, mondhatni rózsaillat azoknak a rózsagyűlölőknek, akik ellenséges érzelmeiktől indíttatva képesek arra, hogy egy rózsabokrot egészben leturmixoljanak, és ezt még élvezzék is. Vagy mondjuk a nőnek az illata, aki tisztában van vele, hogy itt az ősz, és annak ellenére, hogy makacsul úgy szeretne tenni, mintha tavasz lenne, és vágyait nem koronázza siker, ezt a kudarcot mégsem érzi depresszívnek, inkább amolyan hazatalálásszerűségnek, egy nagyon kedves, parfüm általi helyrerakásnak. Na jó, ezt most már lehet hogy túlírtam némileg:)
Bolgárrózsa-kedvelőknek nem tudnám ajánlani.

2016 július
Kellemes kis zöldes semmiség, meglepő tartóssággal (este fújva reggel még ott van) és aranyos csavarral - zöldes illatból rózsa lesz idővel, legalábbis rajtam. A tartóssága miatt azt gondolom, hogy ha nincs ilyen meleg, talán kicsit karakteresebb illat lesz. Nem vettem volna meg, ha nincs épp leárazva a Müllerben, de így rendben van, nem bántam meg.

Az a fajta illat, amitől nem vársz semmi különöset, de annál egy kicsit többet ad. Nagy feltűnést nem fog kelteni vele az ember, de szépen kitart egy munkanapon át, és nem zavar senkit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 15.

Update 2016 október 15
Bolgárrózsa-kedvelőknek nem tudnám ajánlani.

2016 július

3tara2

2016. június 18.

Teljesen rendben levő kifejezetten nyári illat!
Nagyon vidám,nagyon pörgős!
Meghatározni elég nehezen tudom,mert elsőre Arden: GreenTea&Yuzu ugrott be,de annál sokkal bonyolultabb! Van benne rózsa és citromhéj is!
Az alap ennél a parfümnél is pézsmás.
A Naf Nafnak egy viszonylag új illata - ami engem minden tekintetben a zöld Silan öblítőkre emlékeztet!
Bármikor eltudom képzelni magamon,de leginkább vízparti bulikon!
Bátran próbáld ki!😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

Teljesen rendben levő kifejezetten nyári illat!
Nagyon vidám,nagyon pörgős!
Az alap ennél a parfümnél is pézsmás.
Bármikor eltudom képzelni magamon,de leginkább vízparti bulikon!
Bátran próbáld ki!😉

Yucchan

2016. január 21.

November végén találkoztunk a Müllerben, ki volt rakva állványra. Először kiröhögtem a nevét (valódi tündérekből préselték???), aztán kipróbáltam, és utána a vásárlás alatt végig a csuklómat szagolgattam. Simán elfogadtam volna, de nagyon nem volt rá keret, és akkor még nem is adtam volna ki ennyi pénzt ilyesmire. Karácsony előtt viszont elkezdtek komolyabban érdekelni a parfümök, és a két ünnep között már éreztem, hogy ő KELL nekem. December 30-án el is rohantam érte, de nagyon féltem, hogy maradt-e belőle, ezért előbb odatelefonáltam, hogy van-e még. Volt. Ma hazajött velem még kettő. Akciós, mert kifutó termék (máris???), több szállítmány nem lesz belőle. Ha tehetném, felvásárolnám a készletet. A gyümölcsös, tiszta illat, a zöld szín, a tündér motívum - mind az enyém. Már az első próbánál olyan volt, mintha hozzám tartozna. Azt hiszem, erre mondják azt, hogy signature scent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Hidratálók: Propylene Glycol