Naf Naf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Csajszi26, Módosítva: 2023. július 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Jegyek: fej - narancs, zöldalma, piros bogyók; jázmin, rózsatinktúra, barack; alap - pézsma, cédrus, vanília, praliné.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Masnuci

Korcsoport: >54
2020. április 8.

Februárban találtam rá egy netes parfüméria oldalán. A hidegebb hónapokban csak próbálgattam, szagolgattam, de nem éreztem késztetést, hogy viseljem. Aztán tegnap valahogy szóba került a márka neve a munkahelyemen és ma ezt fújtam fel. Nagyon kellemes, édeskés vaníliás-barackos illat, puha és krémes, simogató, de nem válik szirupossá. Nem tolakodó, de finoman lengedezik körülöttem, időnként megcsap az illata. Magam is meglepődtem rajta, de nagyon megtetszett, ami azért fura, mert a barackos illatok nem működnek rajtam. Ez viszont nagyon szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 8.

janush

2017. február 24.

Majdnem az enyém lett.Szagolgattam, szagolgattam, fújtam a csuklómra, kerültem egyet, megint szagolgattam...
Nagyon tetszett az illata, üde, nőies. édes..de valami hiányzott belőle, úgy hogy nem jött velem haza :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Timi8

2015. december 14.

M-es kiárusìtáskor jutottam hozzá cukor áron, hát már jòpár éve. Rajtam vanìlia, barack, szilva volt érezhető, jò édes és tartòs volt. Először apukám sokallt be tőle, majd én is vagy besokalltam, vagy ráuntam, nem is tudom... hagytam egy kis szünetet, de mire ùjra ráhangolòdtam volna megromlott! Akkor kiszerettem belőle és azòta sem vágyom rá. Szerintem ìgy utòlag nem volt valami egyedi. Olcsòbban is sokkal jobb illatokat találni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

szalamander

2015. december 14.

Mindig vágyakoztam utána, de az ára miatt sosem vettem meg. Most rátaláltam a Paris Hilton - Passport in Paris parfümre, ami kísértetiesen hasonlít erre a parfümre, csak töredék áron. Aki nosztalgiázni szeretne, az szerintem nyugodtan tehet egy próbát ezzel az illattal, amely talán a benne lévő pézsma-vanília kombináció miatt annyira azonos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

Babooca

2014. július 22.

Régebben nagyon szerettem volna birtokolni, folyton tesztelgettem, de végül nem sikerült beszereznem. Azóta már nem is gyártják. Finom illata volt, vaníliás pézsmás volt rajtam. Már összetettebb illatokat kedvelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Pampilla

2013. augusztus 12.

Pár hónapja vettem,brutálisan le volt árazva DM-ben,nem volt szívem otthagyni. Olyan hétköznap délelötti szaladgálós parfümnek használom,nem rossz,de olyan mély nyomokat nem fog hagyni bennem,mint a nővére (az ősasszony) a legrégebbi Naf-Naf.De nem is azért vettem,hogy összehasonlítgassam,vagy nosztalgiázzak,mert ez teljesen más.De az üvege nagyon tetszik,jópofa hogy a kupakja majdnem akkora mint maga az üveg,ettől van egy kis musculin beütése,de ez nem baj,mert jól ellensúlyozza a kicsit édeskés,fűszeres,nőies illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

vanillacaramella.sweet

2013. június 1.

Ez is nagyon kellemes illat, enyhébb, nem tömény, és a legfurcsább benne, hogy én vaníliás-porcukros szilvás gombócra gondolok, ha érzem az illatát. Nem tudom,miért, az összetevői nem indokolják ezt a benyomást. :) Tartóssága olyan 3,5 pontos :) Finom, nőies, édes, nőies. Douglasban is kapható mai napig, láttam pár napja. 30 ml volt 6,500-. Akcióban 4 490 szokott lenni. Különleges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

Csajszi26

2013. április 29.

Nagyon az én illatom! kellemes, nem tömény, olyan édeskés virágos illata van! nagyon jó :)
Én legutóbb (2-3 hónapja) a Müllerben vettem leárazáson, másnap láttam 1db-ot a DM-ben szintén leárazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

pink_panther

2013. január 8.

Én nagyon szeretem, csak az a problémám, hogy mostanában nem lehet az üzletekben kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.