Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2012. június 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Hana05

2014. december 26.

Imádtam ezt a tusfürdőt, komolyan varázslatos az illata...!! Sajnos amennyire tudom, már nem lehet a DM-ben kapni, legalábbis hosszú ideje nem láttam (ha tévednék, valaki javítson ki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Oraculum

2014. május 14.

Imádom, bár elég híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Imádom, bár elég híg.

kcseni

2014. április 4.

Csodás illata van! Eleinte jól teljesített, viszont hosszabb használat után el kezdte szárítani a bőrömet (valószínűleg a glycerin) így meg kellett válnom tőle sajnos. Mindenesetre nincs szívem lepontozni, mert egy jó nagyon jó márka,ami állatkísérletek, stb mellőzésével gyártja termékeit! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

jibjab

2013. július 5.

Fél áron vettem én is az utolsó darabot, de már bánom, hogy hamarabb nem csaptam le rá. Az ára még így is elég húzós, mert tusfürdőből elég sok fogy, de nagyon kellemes az illata és fürdés után is érződik a bőrön. Nem szárít és nincs az az érzésem, mint sok más tusfürdőnél, hogy nem tudom maradéktalanul lemosni. Ha borotválkozni alakrok, akkor hablabdára teszek 1-2 cseppet belőle és szépen siklik a habján a borotva, ráadásul, ha a nagy melegben nem tudok testápolót kenni magamra a lábborotválás után, az se baj, mert nem száratja agyon a bőrt.Ha tud valaki valahol Pesten még akciós darabot, szóljon! köszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 5.

azursatellite

2013. június 17.

Az utolsó kiárult darabot hoztam el a dm-ből. Imádom! Az illata valami mesés és intenzív, belengi az egész fürdőszobát és kábulatba ejt. Natúr vonalon eme tulajdonság aranyat ér.
Csini a csomagolása, jól mutat a fürdőben. Nem szárít, mégis jól tisztít. Kényezteti a testet és a lelket.
Dicséretes, hogy illóolajok adják csodás illatát és nem csak parfüm. Ha lehet ezt így is csinálni akkor miért is kell másképp?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

babyface

2013. június 17.

szeretem a különböző tusfürdőimet különböző testápolóimhoz párosítani. mivel csillaggyümölcsöt tartalmazott ő lett a fruttini-s epres testápoló sorbet-em párja. nem tudom elképzelni, hogy nektek ebben az illatban mi a kellemes... engem már baromira zavar, alig várom, hogy elfogyjon. nekem nagyon gyógynövényes ami kezdetben kellemes volt a levendula miatt, de én ma már inkább csak a pacsulit érzem, amitől viszont a falra mászom. :/ hatásra egyébként nem rossz, nem szárít, natúr tusfürdő létére jól habzik, finom, lágy habja van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

mihrek

2013. június 11.

Ez az egyik kedvenc tusfürdőm. Én először teljes áron vettem még korábban a DM-ben, aztán most láttam féláron, és úgy is újravásároltam. Egyrészt szép időszak emlékei fűződnek az illatához, másrészt pedig imádom az egészet, úgy ahogy van! :) Máshol viszont nem láttam a DM-en kívül...ti honnét szerzitek majd be ezután?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Szonya

2013. március 26.

Én is imádom! Az ilang-ilang és pacsuli illatok nem a kedvenceim, de ebben a tusfürdőben még ezeket is imádom, és tényleg nagyon finom állaga van, annyira szeretem magamra kenni. Külön öröm, hogy alkoholt nem tartalmaz, így engem pl. egyáltalán nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

pitayapie

2013. március 24.

Nekem ez lett a kedvenc tusfürdőm! Először kicsit drágának találtam, bár nagyon tetszett, de aztán akciósan megvettem, és ezentúl teljes áron is meg fogom. Kellemes természetes illata van, bár rövid ideig érzem a bőrömön, de fürdés közben isteni. Az állaga finom selymes, csak enyhén habzik fel, de jól tisztít. A bőröm kellemesen puha lesz tőle, egyáltan nem szárítja ki. Én a hajamra is ezt használom, bár eddig nem használtam tusfürdőt hajmosáshoz, nagyon bevált. Hetente maximum kétszer kell vele megmosnom, és végig selymes és fényes marad. Azt gondolom, így bőven megéri a nagyjából 1500 Ft-os árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil