Naobay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2014. október 9.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb

Babák számára kifejlesztett habfürdő gél és sampon egyben. Gyengéden tisztítja a babák érzékeny bőrét és finom haját, miközben védelmet nyújt a szárazság ellen. Organikusan termesztett körömvirág és kamilla kivonatának köszönhetően nyugtatja a bőrt és helyreállítja annak természetes pH egyensúlyát.

Használj kis mennyiséget a nedves bőrre és hajra. Gyengéden masszírozd be, majd öblítsd le vízzel.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract