Best of Beauty 2019

Naomi Campbell

Ár:   4820 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fej: bors, mandarin, ánizs, magnólia, barack, bergamott, kókusz, narancsfa virága

Szív: tubarózsa, virágos tónusok, európiai napraforgó, rózsa, gyöngyvirág, jázmin

Alap: vanília, karamell, szantálfa, Opoponax, benzoin, tonkabab, cédrus, borostyán, pézsma

Ár: 4900 Ft , Eladó: Krisz78
Állapot: 2x2 fújás hiány, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér- Király utca, Blaha vonalán
Ár: 4500 + postán maradó vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, 1-2 fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
wildrose

2019. július 16.

Kifújáskor friss, egzotikus, édes barackos-kókuszos, majd a csodás vaníliavirág emelkedik ki a többi közül, a leszáradása pedig púderes, puha, édes vaníliás-karamellás egy kis egzotikus, füstös szantállal és mély tonkababbal. Szexi, de nem tolakodó illat, emellett elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 16.

Lilu003

2019. május 29.

Nagyon szép illat! Első parfümjeim között volt ez a csoda. Nem sok celeb illatot ismerek,de ez és a Naomagic mindkettő gyönyörű és nőies parfüm. Annyi szép emlék köt ehhez az illathoz, hogy nem rég beszereztem belőle egy 15ml-s kiszerelést. Messze kiemelkedő ebben az árkategóriában. Visszafogott, elegáns illat, rengeteg dicséretet kaptam, mikor Őt viseltem. Tartóssága is elég jó EDT-hez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

pirospipacsocska

2019. április 22.

Nekem sajnos túl erős volt ez az illat kompozíció,megfájdult tőle a fejem.Szeretem az édes illatokat,de ez már sok volt.De mindkét barátnőm el volt ájulva az illatomtól,mikor ezt magamra fújtam.Úgyhogy hamar lett új gazdája. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Hollowsora5

2019. február 28.

Egyszerűen imádom, immár 3 éve ezt használom. Elegáns, nőies illata van, és a párom is megbolondul érte. Szóval randira mindenképp ajánlatos! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

mpetra95

2019. február 28.

Nőies, tiszta illata van. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

Nőies, tiszta illata van. Abszolút kedvenc.

KBara

2018. november 11.

Nagyon szép illat. Értem ezalatt, hogy abszolút nőies, minden alkalomra hordható, nem tolakodó, nem tömény, de jól érezhető parfüm. Az én bőrömön édeskés, vaníliás-virágos illat, de a kókuszt is jól kiérzem belőle. Lineáris, nem változik az idő elteltével, de nem is kell neki. Jó minőségű, tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

born86

2018. október 26.

Legelső parfümöm ....Kedves emlékek,kedves illat . Én ősszel és télen imádom.
Nyáron már nem annyira...de hát azért van ennyi féle parfüm a piacon hogy váltogassunk évszakhoz illően. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Legelső parfümöm ....Kedves emlékek,kedves illat . Én ősszel és télen imádom.

jazmera

2018. szeptember 18.

Első számú kedvenc VOLT. Nosztalgiából újra fújtam egy drogériában, de kár volt az emlékét megtörnöm. Változott az ízlésem, öregedtem, de már nem szeretném magamon viselni. Nagyon jellegzetes illat, ezerből meg lehet ismerni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Esztibarby

2018. augusztus 1.

Örök kedvencem, számomra igazi luxus illat. Impozáns, ugyanakkor nem tolakodó. Sok dicséretet gyűjtöttem be mikor viseltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

martuska83

2018. július 27.

Abszolút kedvenc! Télen nyáron! Imádom, erős, fűszeres, reggeltől estig tart. Amikor nem tudják merre vagyok a levegőbe szagolva tudják, hol járok és nem kell belőle sok, 4 fújás és ennyi egy napra bőven elegendő! Már sokadik üveggel vásárolom meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance