Naomi Campbell

Ár:   4820 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fej: bors, mandarin, ánizs, magnólia, barack, bergamott, kókusz, narancsfa virága

Szív: tubarózsa, virágos tónusok, európiai napraforgó, rózsa, gyöngyvirág, jázmin

Alap: vanília, karamell, szantálfa, Opoponax, benzoin, tonkabab, cédrus, borostyán, pézsma

kicsimira

2020. január 27.

A 2. parfümöm volt,amit megvettem. Szerettem 16-20 èves korom körül. Mindenkinek a naff naff volt a nyerő,èn lógtam ezzel a kicsit szantálosabb mèlyebb illattal.Azóta kinőttem, de jó szívvel gondolok rá 😊😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Erika80

2020. január 13.

Ez az illat sem mai gyerek már, régóta a pályán van. :) De valamiért régen sem volt kedvencem. Nem rossz, nem rossz, de nem is a legfinomabb számomra. Krémes, édes. Inkább a kókuszos, szantálos, karamelles vonal érvényesül némi virággal, de az csakis haloványan. Kellemes kompzíció, de nekem régen sem volt izgalmas, ma sem. Olyan "olcsó" illatú, kissé unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Tina9997

2019. december 1.

Igazi nőcis illat! Sokan dicsérik ha őt viselem! Rajtam nagyon tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Igazi nőcis illat! Sokan dicsérik ha őt viselem! Rajtam nagyon tartós

Audry1

2019. szeptember 16.

Páromtól kaptam Karácsonyra. Nem rossz illat, bár nem olyan tartós és nekem kicsit túl lágy. Jobban szeretem az erőteljesebb illatú parfümöket, de kinek mi. A kivitelezése nekem kifejezetten tetszik, nagyon praktikus. Összességében 4 csillagot ér részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

wildrose

2019. július 16.

Kifújáskor friss, egzotikus, édes barackos-kókuszos, majd a csodás vaníliavirág emelkedik ki a többi közül, a leszáradása pedig púderes, puha, édes vaníliás-karamellás egy kis egzotikus, füstös szantállal és mély tonkababbal. Szexi, de nem tolakodó illat, emellett elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 16.

pirospipacsocska

2019. április 22.

Nekem sajnos túl erős volt ez az illat kompozíció,megfájdult tőle a fejem.Szeretem az édes illatokat,de ez már sok volt.De mindkét barátnőm el volt ájulva az illatomtól,mikor ezt magamra fújtam.Úgyhogy hamar lett új gazdája. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Hollowsora5

2019. február 28.

Egyszerűen imádom, immár 3 éve ezt használom. Elegáns, nőies illata van, és a párom is megbolondul érte. Szóval randira mindenképp ajánlatos! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

mpetra95

2019. február 28.

Nőies, tiszta illata van. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Nőies, tiszta illata van. Abszolút kedvenc.

KBara

2018. november 11.

Nagyon szép illat. Értem ezalatt, hogy abszolút nőies, minden alkalomra hordható, nem tolakodó, nem tömény, de jól érezhető parfüm. Az én bőrömön édeskés, vaníliás-virágos illat, de a kókuszt is jól kiérzem belőle. Lineáris, nem változik az idő elteltével, de nem is kell neki. Jó minőségű, tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

born86

2018. október 26.

Legelső parfümöm ....Kedves emlékek,kedves illat . Én ősszel és télen imádom.
Nyáron már nem annyira...de hát azért van ennyi féle parfüm a piacon hogy váltogassunk évszakhoz illően. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Legelső parfümöm ....Kedves emlékek,kedves illat . Én ősszel és télen imádom.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance