Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fej: bors, mandarin, ánizs, magnólia, barack, bergamott, kókusz, narancsfa virága

Szív: tubarózsa, virágos tónusok, európiai napraforgó, rózsa, gyöngyvirág, jázmin

Alap: vanília, karamell, szantálfa, Opoponax, benzoin, tonkabab, cédrus, borostyán, pézsma

Ár: 6000, megegyezés szerint csere is lehetséges , Eladó: barbianglia
Állapot: 40ml/50 ml , Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással postával küldöm Személyes átvétel is lehetséges
Naomi Campbell EDP
Ár: 3500 , Eladó: Andi00
Állapot: Próbált , Helyszín: Pápa, fizetés: Postával küldöm

Marcsi66

2021. december 29.

Nagy kedvencem volt a Winter Kiss,megnéztem lehet még kapni 15ml kiszerelésben igen drágán,aztán olvastam valahol h ez hasonlít rá,ezért kipróbáltam.
Valamivel szelídebb,de jó lehet helyette,szép komfort ami nagyon kellemes,szavatossága örökre szól,,,,van nekem is olyan parfümöm több is,ami tudom h mindenkinek tetszeni fog,ő ebbe a kategóriában csücsül,Vaníliás kókuszosnak éreztem,a nagyon soknak tűnő illatjegy ellenére sem bántó (lágy olvadós fűszerezés) Szép illat,megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 29.

Lemongrass

2021. május 14.

Kellemes édeskés ,kicsit vaniliás illat. Nagyon tartós , még este is érzem magamon.
Nem tolakodó ,sokszor megkérdezték ,hogy mi ez a jó illat. Nagy kedvencem, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 14.

Jelizz

2021. április 20.

icike picike kis illat 15ml az uvegcseje egyszeru de kicsit perverz :D (sorry) Olyab edeskes-boros-enyhe fuszeres. Hetkoznapi szolid illat . En mar nem jarok suliba de ez egy ilyesmi illat,farmer,sneaker,es hatitaska . Par oraig erzem az illatat utana eltunik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

misspeterpan

2021. március 26.

Eleinte fullasztóan töménynek találtam, aztán ez megváltozott. Nagyon szeretem és meglepően tartós, ha reggel felteszem este is érződik, szinte ugyanúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

noricza

2021. február 28.

Kellemes kis illat , nagyon szeretem. Magamon nem tudnám elképzelni, barátnőm használta évekig. Rajta imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

bleauwsy

2020. október 2.

Nagyon tartós, ehhez a képességéhez képest szerintem olcsó is. Rettentően szeretem, mindig kell hogy legyen belőle. Egyszerűen lerázhatatlan, annyira belezúgtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 2.

kissagi19

2020. szeptember 29.

Ki kellett pótolni egy netes vásárlás végösszegét, hogy ingyenes legyen a szállítás, és ebből az illatból dobtam be egy tesztert. Amikor megérkezett, akkor rájöttem, hogy ismerem. 20 éve gimis koromban egy lány használta, akivel sokat lógtunk együtt. Szép emlékeket idézett fel... Rajtam kifújáskor felhangzik pár gyümölcsös akkord, majd füstös-karamelles szantállá szelídül. 2 fújás reggeltől estig kitart, elég erős edt-hez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Kokesz022

2020. szeptember 4.

Belegondolni is rossz de közel 15 éve ha nem több ez a kedvenc illatom. Rajtam tökéletes ez az illat a mai napig megjegyzik, hogy milyen jó. Édes vanília némi halvány kókusszal de a legjobban a vanília jegy marad meg. Örök kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

kicsimira

2020. január 27.

A 2. parfümöm volt,amit megvettem. Szerettem 16-20 èves korom körül. Mindenkinek a naff naff volt a nyerő,èn lógtam ezzel a kicsit szantálosabb mèlyebb illattal.Azóta kinőttem, de jó szívvel gondolok rá 😊😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Erika80

2020. január 13.

Ez az illat sem mai gyerek már, régóta a pályán van. :) De valamiért régen sem volt kedvencem. Nem rossz, nem rossz, de nem is a legfinomabb számomra. Krémes, édes. Inkább a kókuszos, szantálos, karamelles vonal érvényesül némi virággal, de az csakis haloványan. Kellemes kompzíció, de nekem régen sem volt izgalmas, ma sem. Olyan "olcsó" illatú, kissé unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance