Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Smiley, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 13.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatjegyek: bergamott narancs, kardamom, jázmin, vanília és egzotikus virágok.

Ár: 20000 , Eladó: Lajos71
Állapot: Új, Helyszín: Budapest vagy posta, fizetés: --

Miane007

2021. április 17.

Púderes, lágy és nőies illat. A legkedvesebb illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Púderes, lágy és nőies illat. A legkedvesebb illatom.

kicsimira

2020. január 27.

Az első parfümöm volt tini korom hajnalán. Igazán èdeskès, de nem èmelyítő. Emlèkszem amikor megvettem, elvarázsolt az üvege :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Kiraerika

2018. november 18.

Sikerült beszereznem egy 15ml koppintást ismerőstől. Jobb mint a Blue up-os, mert nincs az a alkoholos előillata. Olasz ÁTHOS , az üveg noname, csak egy szám van rajta 108. Az eredetit kislányként illatoltam elősszőr nagynénémen. Nekem ő a példaképem és a nagybetűs NŐ. A sminkesasztala maga volt a kincsesbánya. A szobályát ez az illat lengte be, maga volt a menyország. Mikor átöleltem, finom puha bolyhos illata volt tőle. Sajnos messzire költözött tőlem, és ritkán találkozunk. Ezért ha magamrafújom mindig eszembejut, és boldog vagyok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Luna1024

2018. február 6.

Gyönyörűségesen szép illat, nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból - annak ellenére, hogy bár pont tinikoromban lehetett nagy "divat", én nem emlékeztem rá kristálytisztán, illetve sose használtam akkoriban (mondjuk más parfümöt sem). Szeretem a celebillatokat, de a legtöbbjüket épp az egyszerűsége miatt tartom annyira szerethetőnek, ez az illat azonban nem egyszerű - ó, dehogy! Nagyon szép, komplex, meglepően minőségi illat, kívül-belül tökéletes! :) A kavics formájú üveg is nagyon ötletes, nem mindennapi.
Igazából döbbenetesen hasonlít egy általam ismert és szeretett illatra, amit már többen is említettek: Armani She EDP! :) Rajtam szinte tök ugyanaz, ritka, hogy két parfüm ennyire hasonlítson az orromnak. Az Armani rajtam talán picit hűvösebb, maszkulinabb, a Naomagic kicsit virágosabb, édesebb és icipicit nőiesebb (Ő egyáltalán nem maszkulin, míg a She egy kicsit igen). Mindkét illattól valamiféle furcsa nyugalom száll meg... Nagy szerelmem a She, szóval súlya lesz annak, amit most írok, de szerintem ez az illat jobb még nála is! Lényegében ez az egyetlen oka annak, hogy imádott She-met feltettem a napokban eladásra: több hónapnyi kutatás után lett a Naomagic-ből is egy üvegem, és feleslegesnek tartom, hogy két parfüm is legyen a polcomon, ami tök ugyanazt az illatvilágot képviseli...
Két hibája van csak: egyrészt baromi nehéz hozzájutni, lévén forgalomból kivont illatról beszélünk (miért mindig a legjobb dolgok szűnnek meg, ó miért?!), másrészt rajtam illanós, és a hatósugara sem az igazi (mondjuk ez a She-re is igaz...). Nagyon sajnálom, mert ahhoz brutálisan drága, hogy folyamatosan újrafujkáljam napközben... :(
Az illat annyira finom, hogy nincs szívem nem öt pontot adni neki, de csak ritkán veszem elő, hogy el ne fogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Erika80

2017. október 14.

Valóban egy kellemes, púderes, enyhén vaníliás, tiszta illat. Az üvege is nagyon különleges volt. A Blue Up-os utánzatára én is ráakadtam és használom is. Remek utánzata a Naomagic-nek. Akaratlanul is egy hófehér, bolyhos kötött pulóverre asszociálok amikor érzem. Az Emporio Armani She-nek valóban meglepően hasonló az összetevője, az illata is nagyon-nagyon hasonlít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

mókincs

2017. szeptember 28.

Ohh, azok az emlékek...!! :)
Barátnőmnek volt az illata, amikor egy félévet ösztöndíjasok voltunk Németországban.
Aztán persze nekem is be kellett szereznem egyet, imádtam. Nagyon különleges, meleg egyben friss illat, az a bújós fajta.
Nagyon sajnálom, hogy megszüntették.
Pár éve sikerült egy FM-s utánzatra szert tennem, emlékeim szerint igencsak jól sikerült eltalálni az illatot, a tartóssága kimagasló volt. De már ezt se venném újra, mert a környezetemben van 1-2 ember, aki ezt használja, ill. egy kolléganőm (hál' Istennek csak heti 2x2 órában dolgozik) az Armani She-t használja, ami igencsak hasonlít rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Ohh, azok az emlékek...!! :)
Nagyon sajnálom, hogy megszüntették.

Asianlover

2017. szeptember 12.

Első parfümöm volt nekem is 16 évesen, ezért mindenképpen illik megemlékeznem róla. Imádtam :) Azóta is nagy a nosztalgiánk iránta a korosztályomban. Mivel eredetit már jó pár éve nem tudtam szagolni, így csak emlékek maradtak róla, hogy milyen púderes-balzsamos-ellenállhatatlan csoda volt ez akkoriban. A másolatát megvettem, de az most már nem tett rám akkora benyomást, a párom meg kifejezetten elutálta :D jó lenne, ha újra kiadnák!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

CeCeDrake

2017. szeptember 11.

A kétezres évek elején meg se tudom számolni hány üveggel használtam el. 16-17 lehettem, amikor az elsőt kaptam. Szerintem a valaha volt legjobban sikerült celebillat. Most is használok hasonlót Armani She formájában, nagyon de nagyon hasonló, viszont a Naomagic tartósabb volt emlékeim szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

nicole74

2017. szeptember 11.

Mekkora üzlet lenne ezt visszahozni!! Nem értem, miért nem gyártják újra, hiszen sokkal nagyobb kereslet lenne rá, mint a többi Naomi parfümre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

antazo

2017. június 16.

Számomra érthetetlen, miért nem gyártják már. Annyira jó, és felejthetetlen illata van...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane