Napvirág

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Timpa, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

Készítményünk extra-szűz kókuszolaj bázisa mélyen táplálja és selymessé teszi a bőrt, éppúgy, mint a hozzá adott shea vaj. A szagtalanító hatást  a szódabikarbóna tartalma végzi el. Cink oxid tartalma gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatású, védi a bőrt a külső irritációtól, bőrösszehúzó, bőrszárító, sebgyógyító is egyúttal. Ezekhez az összetevőkhöz harmonikusan társul a teafa illóolaj tisztító és fertőtlenítő hatása, a citromfű olaj frissítő hatása, valamint a fenyő olaj gombaölő és antioxidáns hatása is.

Természetes frissesség, alumínium nélkül.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

blacksbeads

2021. november 3.

Jó ideje próbálok áttérni a natúr dezodorokra, ezt karácsonyra kaptam, tökéletesen bevált. Nyáron is, rohangálós napokon is működött, az illatát is nagyon szeretem. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

wd1102

2021. július 8.

Én a levendulásat használtam, ezt a teafásat a férjemnek vettem. Az egyik utazásunkkor véletlenül csak az övét csomagoltam el, így én is ezt használtam. A markáns illat felkenve már nem olyan erős, így egyáltalán nem zavaró, abszolút használható hölgyeknek is. Ez a verzió sem irritál, és ami a legjobb, hogy nem büdösödök vele, ellentétben sok más mentes deóval. Az állaga kicsit lehetne krémesebb a könnyebb kenhetőség érdekében, de most a 40 fokokban pont jó. :) Összességében tehát minden illatban kitűnő ez a termék, csak ajánlani tudom (legutóbbi karácsonyra mindenkinek vettem is belőle a családban).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

nircee

2021. május 22.

A férjem is és én is használom, két különböző illatban. Nagyon szeretjük mind a ketten. Aki arra panaszkodik, hogy az izzadást nem gátolja, az szerintem nem érti, hogy ezek a dezodorok hogyan működnek. Egyik sem gátolni az izzadást, mert pont ez a cél. Hogy a méreganyag szabadon távozhasson. Viszont a szagokat meggátolja. És igen, melegben lehet, hogy naponta 2-3x is utána kell kenni, télen elég reggel, még estére sem leszek büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 22.

beautyguru99

2020. november 23.

Az illata szuper, de nekem az extrém izzadásra nem vált be. Fehér foltot is hagyott a ruháimon, valamint az illata is hamar elillant. Az összetevők és a csomagolás miatt viszont jár a pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Ancu

2020. június 30.

Frissítő verzióját használom. A nyári nagy melegben kezdtem el használni, és meglepően jó. Kellemesen hűsít, és nincs izzadság szagom órák múltán se. Nekem egyáltalán nem gond, hogy hogy az ujjammal kell bele nyúlni, és felkenni. Egyáltalán nem fáradtság, és a tudat, hogy nem szennyezem a környezetemet a sok műanyagba csomagolt, kemikáliával gazdag krémekkel külön plusz egy csillag lenne, de csak 5 a maximum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Deepy

2020. május 16.

A levendulás illatút használom. Elsőre nagyon kicsinek tűnt a tégely, el is keseredtem. De hamar kiderült, hogy kb. egy fél borsónyi mennyiség kell belőle, kézzel bedörzsölni a hónaljba, hamar megszárad, és teszi a dolgát. Nagyon jó kis mindenmentes dezodor, ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Csobanka

2020. május 8.

Ez tényleg nagyon jó mindenmentes dezodor.

Előnyei: krémes, ujjal is felvihető, nem kell spatula, cuki a tégely, finom az illat, szagtalanít, nálam nem okozott irritációt.

Hátránya: drágállom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Ez tényleg nagyon jó mindenmentes dezodor.

Hátránya: drágállom...

kgk

2020. május 8.

Szuper kis termék. Kicsit furcsa lehet a kiszerelés és használat, de sokkal jobban teszi a dolgát, mint a drogériás mentes társaik.
Ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Ajánlom! :)

Timpa

2019. augusztus 19.

Lassan egy hónapja használom, nekem sokkal jobban bejött, mint a hagyományos társaik. Sokkal tartósabb és hatásosabb. :) Persze, elsőre fura lehet, ha még nem használt az ember krémdezodort, de szerintem egy próbát mindenképpen megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citral

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.