Napvirág

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Timpa, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

Készítményünk extra-szűz kókuszolaj bázisa mélyen táplálja és selymessé teszi a bőrt, éppúgy, mint a hozzá adott shea vaj. A szagtalanító hatást  a szódabikarbóna tartalma végzi el. Cink oxid tartalma gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatású, védi a bőrt a külső irritációtól, bőrösszehúzó, bőrszárító, sebgyógyító is egyúttal. Ezekhez az összetevőkhöz harmonikusan társul a teafa illóolaj tisztító és fertőtlenítő hatása, a citromfű olaj frissítő hatása, valamint a fenyő olaj gombaölő és antioxidáns hatása is.

Természetes frissesség, alumínium nélkül.

Deepy

2020. május 16.

A levendulás illatút használom. Elsőre nagyon kicsinek tűnt a tégely, el is keseredtem. De hamar kiderült, hogy kb. egy fél borsónyi mennyiség kell belőle, kézzel bedörzsölni a hónaljba, hamar megszárad, és teszi a dolgát. Nagyon jó kis mindenmentes dezodor, ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Csobanka

2020. május 8.

Ez tényleg nagyon jó mindenmentes dezodor.

Előnyei: krémes, ujjal is felvihető, nem kell spatula, cuki a tégely, finom az illat, szagtalanít, nálam nem okozott irritációt.

Hátránya: drágállom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Ez tényleg nagyon jó mindenmentes dezodor.

Hátránya: drágállom...

kgk

2020. május 8.

Szuper kis termék. Kicsit furcsa lehet a kiszerelés és használat, de sokkal jobban teszi a dolgát, mint a drogériás mentes társaik.
Ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Ajánlom! :)

Timpa

2019. augusztus 19.

Lassan egy hónapja használom, nekem sokkal jobban bejött, mint a hagyományos társaik. Sokkal tartósabb és hatásosabb. :) Persze, elsőre fura lehet, ha még nem használt az ember krémdezodort, de szerintem egy próbát mindenképpen megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citral

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.