NARS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. november 27.

Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, matt rúzs, intenzív árnyalatokban.

titatrilla

2013. június 22.

Sajnos én sem tudok neki 2-nél több pontot adni. Én a Madere árnyalatot vettem meg, ami egy sima test (nude) szín. Elég kemény és nehéz felvinni, szerintem a tökéletesen hidratált ajkakat is hamar kiszárítja és sajnos könnyen beleül a ráncokba. Ha néha használom, akkor is csak úgy, ha alá ajakápolót, felé szájfényt használok, de sajnos így is hamar lekopik (csúnyán) és szárítja az ajkakat. A csomagolása szép, ránézni jó, de használni sajnos nem nagyon használom... Ráadásul nem volt még olcsó sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

BabyDoll

2011. november 16.

Vajon Francois Nars mit szólna, ha ezeket a rúzsokat kellene egész nap viselnie? Biztos vagyok benne, hogy ő sem tartaná túl jó ötletnek. Igazából senki sem kenegetné szívesen az ajkait kiszáradt stiftes korrektorral, pedig az "innovatív" formulát leginkább ahhoz tudom hasonlítani. Nagy elvárásaim voltak ezzel a rúzzsal kapcsolatban, számos pozitív véleményt olvastam! Alig vártam, hogy megérkezzen, de igazán csak akkor jött a csalódás. Matt rúzs lévén számítottam rá, hogy szárítani fog, na de ennyire?! A két árnyalat (Tonkin, Tashkent), amit rendeltem, sem nyűgözött le, de lehet csak én választottam rosszul. Egyenetlenül oszlik el, és kényelmetlen viselni. Egyedül a letisztult csomagolása és tartóssága tetszik. Nem ajánlom senkinek.
(Aki esetleg már megvette, és szintén elégedetlen, próbálja ki pattanásra, hátha...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).