Narüko

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a szepsegcenter-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: szepsegcenter, 3990 Ft

Könnyed sminklemosó hab, mely szabályozza a faggyútermelést és látványosan csökkenti a pórusok méretét. Rendszeres használat mellett kontrollálja a túlzott olajtermelést, összehúzza a pórusokat és egységesíti a bőrt, folthalványító hatású.

• hatékony pórusösszehúzó és folthalványító hatás
  • alaposan, mégis kíméletesen tisztít
  • a gondosan válogatott összetevők erősítik egymás hatását
  • nem szárítja a bőrt
  • anti-aging hatású
  • szabályozza a faggyútermelést

Ár: 3990 Ft , Eladó: szepsegcenter
150 ml

vadvirag919

2021. február 12.

2021.02.12. Up.: Nagyon tud valamit ez a lemosó. Tavaly nyáron kezdett körvonalazódni, hogy az én bőröm a minimál rutint kedveli. Annyira, hogy ha csak ezt a lemosót, és a Narüko Am+pm fényvédőt használom, akkor gyönyörű és elég az átlátszó púder nap közben. Mostanában ki voltam fogyva belőle, plusz karácsonykor sikeresen leégette a Revox a fejemet, szóval nem volt túl jó állapotban a bőröm (1-2 gyulladás, 2 db göb az államon, pár piros nem múló nagypötty és rengeteg apró, de láthatatlan....). 3 nap alatt rendbehozta. Számoltam. 6x mostam vele arcot - reggel/este - és nem kentem fel mást addig.Egy héttel később, és csökkentve az esti lemosásra, megint pihe-puha babapopsi az arcom, szép fehér, pöttymentes. Egyetlen szépséghibája az ára: már 6 ezer Ft.ért megy.

2020.01.13. Update: 3 hónap eltelt, még a felééig sem fogyott napi 1x használattal. Megkövetem, csodás. A kis mitesszerkéim is eltűntek, pukliknak nyoma sincs, ez a tökéletes bőrbarát lemosó számomra. A sminket meg előtte olajjal/micivízzel kell lemosni.

2019. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A szaga az valami cefet, nem sikerült még beazonosítani melyik növény az, de nagyon erős illata van. :D
Mint lemosó sem az igazi, nem szedi le olyan jól a sminket, mint a Babé micellás gélje. Viszont nem húzódik utána a bőröm, nem okoz irritációt, egyébként teljesen rendben van. A fogyásról még nem tudok nyilatkozni, de csak akkor éri meg, ha 3 hónapnál tovább bírja (napi 1 használattal). Addig ez így 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

beautyfanrb

2018. augusztus 28.

Az egyik legjobb lemosó,amit eddig használtam. Az illata engem a zabpehelyre emlékeztet és nekem tetszik. Egy nyomásnyi hab bőven elég egy arctisztításhoz. Nagyon krémes textúrájú, könnyen eldolgozható, nem szárít, nem mattít, nem olajos, nem húzódik utána a bőr. Szépen tisztít, nem bántja a szemet. A pórusösszehúzó hatását még nem érzékeltem, de valóban folthalványító.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

piiipooo18

2018. március 5.

Szépen eltávolítja a sminket és halványítja a bőrt. Ár érték arányban ez egy jó lemosó. Egyetlen hátránya van és az az illata, de hamar meglehet szokni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)