Natasha Denona

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bleauwsy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 16.

Ár:   $25
Kiszerelés:   5 x 0,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

2021 Mini Love Story kollekció része

5 pink és lila tónusú, csillámos és matt szemhéjfestékeket tartalmazó paletta.

Parabénmentes

dunaimano

2022. augusztus 22.

Jó minőségű paletta, a kedvenc árnyalataimmal. Sokat vártam ettől a palettától, ND-től eddig csak a mini retro volt meg, aminek a minősége hibátlan, rendkívül tartós, a színek pigmentáltak, puhák, fényesek, ezért nagyon magasra tette a lécet. Ehhez képest meglepődtem ezen a palettán, picit csalódtam. Semmi baj nincs vele egyébként, megvan ugyanaz a minőség szerintem, és pont a színek azok, amik nem tetszettek élőben annyira, mint a promo képeken. A Retroban azt szeretem nagyon, hogy egy igazi táskába dobós paletta: pici, kis helyen elfér, van benne 1-2 variáció, a hétköznapibbtól az estélyi megjelenésig. Ehhez képest ebben nem látok annyi potenciált, pedig van benne, csak én mindig "rózsaszínesnek" látom a végeredményt, függetlenül a felhasznált színektől. Táskába dobós rózsaszín palettát akartam, végülis ezt megkaptam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

KisTigris

2021. december 19.

Ma jött meg. Pigmentált, erős színek. Első drágább palettám, teljesen oda vagyok érte.

Up date: június 7-én jött meg, azóta használtam párszor. A sötét szín (my) nekem foltos, nehéz eldolgozni. Balról a legelső csillámos szín pereg, potyog. Szép és tetszik, de azt hittem jobb. Mélyen ülő, zsírosodásra hajlamos szemhéjam van, Evana alappal együtt max 4 órán keresztül marad fent a festék. Utána valami elpárolog, valami összegyűlik egy csíkba. Ezek után nem veszek több ND-át. A NARS-ra vagyok kíváncsi. Ha az sem jön be, maradok a lovely-nál.

Up date: december van, MAC prem&prime-al sem marad fent. 🤷 Sőt a Sh-e szemhéjbázis ugyan annyit tud, mint a MAC!
Mac, pápá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 19.

Mac, pápá.

dalmini

2021. november 21.

Nagy vágyam volt a paletta. Szépen eldolgozhatóak a színek, szuper minőség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Nagy vágyam volt a paletta. Szépen eldolgozhatóak a színek, szuper minőség.

Anheszenamon

2021. június 28.

Nagyon szép kis paletta, szokásos ND minőség. A színek gyönyörűek, könnyű velük dolgozni, gyorsan össze lehet satírozni őket. Szemhéjalappal rajtam estig tartós, ahogy a többi Denona palettám is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

bija

2021. június 10.

Ahogy beharangozták, tudtam, hogy meg kell vennem. Igazi boldogság vele sminkelni. Tartós, pigmentált, különleges...Igazi szerelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.