Natasha Denona

Ár:   £22   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 0.028 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mancsusz, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. augusztus 17.

Ár:   £22
Kiszerelés:   5 x 0.028 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Limitált kiadás

"Az utazásbarát paletta négy krémes matt és egy ezüstös árnyalatot tartalmaz, amelyek merész és határozott megjelenést kölcsönöznek. Ez az első és egyetlen mini paletta, amely tartalmazza a rendkívül gazdag és bársonyos Blackest Black árnyalatú szemhéjfestéket."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Burmeister

2022. november 24.

Lepontozom
5!Natasha Denona paletta után ki merem jelenteni, hogy ennyi pénzért nem ezt vártam.
Alap összetételében valamire allergiás lettem én is és anyum is. Nekem csak majd kifolytak a szemeim, de anyumnak csúnyán felmarta a bőrt a szemhélyain.
Pigmentáltsága közepes.
Jól kihasználható,kombinált szinek ami mellette szól,
Poroz. Tipikusan előbb szemsmink utána az arc, mert kb a minden is poros lett.
A tok nagyon vacak. Csavar mentén feszül nyitásnál és pikkpakk törik.
Soha nem fogom újravenni.
Vannak 1000x jobbak amiket ez után próbáltam, ugyanezen vagy olcsóbb áron

Ami mellette: ütős a fehér és a fekete szín,az ezüst is szép,de lehetne kisebb glitterrel, de ez már egyeni ízlés.
Ami ellene: nem szürke, hanem delfinszín van benne ami koszos hatást kelt nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

Lepontozom
Pigmentáltsága közepes.
Jól kihasználható,kombinált szinek ami mellette szól,
Poroz. Tipikusan előbb szemsmink utána az arc, mert kb a minden is poros lett.
A tok nagyon vacak. Csavar mentén feszül nyitásnál és pikkpakk törik.
Soha nem fogom újravenni.
Vannak 1000x jobbak amiket ez után próbáltam, ugyanezen vagy olcsóbb áron

matyasflora

2021. december 6.

Fantasztikusan szép én nagyon szeretem a hideg, füstös sminkeket is és ehhez ez valami álom. Könnyen elsatírozható és tartós. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 6.

Mancsusz

2021. október 17.

Igazán megörültem amikor megláttam, hogy egy ilyen palettát fog kiadni Natasha Denona, mert ez a klasszikus szürkés-füstös történet számomra nagyon hiányzott az ő vonalából. Először is a csomagolás, kicsi és masszív amit szeretek, mert bárhova magammal tudom vinni és frissíteni (nekem tényleg nem tart semmi festék semmilyen alappal egy napon át, este viszont igen amikor leginkább használni szoktam) vagy estére mélyíteni a sminkem. Négy matt és egy gyönyörű csillámos szín van benne. A matt szürkék krémesek, tökéletes lépésekben halad fehértől a fekete felé, amivel könnyű elkészíteni az igazi füstös sminket. Pigmentált, de nem túl pigmentált, ami azt jelenti, hogy szépen fel lehet építeni egy füstös szemet ami nem is annyira könnyű, mint amennyire tűnik. Én ezt a füstös sminket így csinálom: MAC Paint Potot szoktam használni, a szokásos Soft Ochre árnyalatot ennek a palettának az esetében csak kívülre szoktam feltenni, a füstös forma alapját pedig a Black Mirror árnyalattal alakítom ki - amint ez elkészült, a palettával tovább mélyítem és szépítem az átmenetet, ezt a nedvesebb felületet pedig a por szépen fixálja. Végül jöhet az ezüstös árnyalat, ami azt hittem metálos fényű lesz, de vannak benne apró csillámok, amitől még szebb, mint amire számítottam. Csak ujjal feltapogatva adja ki, hogy mennyire szép. Emellett aprólékosabb, részletgazdagabb sminkek esetében is megállja a helyét, egy biztos: ez az a paletta, aminek a használatakor mindig megdicsérnek, hogy milyen szép a sminkem. Hatalmas szerelem számomra, minden héten nyúlok érte. Teljes mértékben ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.