Natur Tanya

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Floi, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Ez a bőrfeszesítő és alakformáló hatású gél, hatékonyan lép fel a helyi zsírpárnákkal szemben, és látványosan szünteti meg a narancsbőr (cellulitisz) jelenséget. Semmi mást nem kell tenned, mint fürdés után, alulról-felefelé haladó körkörös mozdulatokkal bemasszírozni a gélt.

Felkenés után egy erőteljes termo hatást fogsz érezni, mely jelenség segítségével segít karcsúsítani és formálni a combokat, feneket, csípőt, hasat, és derekat. A melegítő hatást a chili paprika kivonatnak köszönhetjük, ami serkenti a vérkeringést, javítja a kötőszövetek vérellátását, segít megszabadulni a kötőszövetekben felhalmozódott méreganyagoktól, így a narancsbőrtől és zsírpárnáktól

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Missmallberry

2023. július 22.

Természetesen helyi fogyást nem segíti elő, de ha...belefogtál edzésbe és szeretnél narancsbőr ellen tenni, kiváló. (Önmagában edzés nélkül nem használtam!)
Alkalmanként munkába indulás előtt kenem problémás területre (nagyon piros lesz a felülete, így kis szoknya nem javasolt) , illetve futás előtt szoktam felkenni. Tényleg hatásos. Most fogyott ki és újra is rendelem. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. július 22.

cickibty

2021. július 7.

Egy online rendelés mellé kaptam ajándékba, egyébként nem vennék ilyesmit. Az nyilvánvaló, hogy a csomagoláson lévő állítás teljesen légből kapott (nincs olyan, hogy helyi fogyasztás), nem is értem hogy engedték így forgalomba. Na de, gondoltam ha már itt van, kipróbálom, hogy van-e bármi hatása narancsbőrre, mivel 50 kg alatt tengetem az életemet, szóval nem a súlyfelesleg miatt vannak gödröcskéim. A választ nem tudtam meg, ugyanis felkenéstől számítva maximum 5 perccel később már a zuhany alatt mostam lefelé. Szerencsére csak az egyik lábamon próbáltam ki. Az hagyján, hogy thermo hatás, de konkrétan szétmarta a bőrömet, még órákkal később is lángolt és rák vörös volt a combom. Nem érzékeny a bőröm arrafelé, akármit rákenhetek. Kivéve ezt. Szóval brutális cucc, és valószínűleg az irritáción kívül semmi egyéb hatása nincs. Bár nem drága, ennyi pénzből már megvan egy fél edzőteremi bérlet, ami a zsírral meg a narancsbőrrel is tud mit kezdeni. Vagy akár egy nyirokmasszázs az utóbbira. Nincs az a kence, ami hatással tud lenni a centikre egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

nyuszita

2020. április 12.

Szerintem egy lóbalzsamnak is pont ugyanilyen hatása van, és az sokkal olcsóbb. Nem mondom, hogy rossz, de szerintem nem éri meg. Az pedig nyilván nem igaz, hogy fogyaszt. A bőröm szebb lett tőle, de ha sport nélkül csak kenegetném magam, nem hiszem, hogy lenne bármi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

pankalany

2019. november 6.

Önmagában a krémnek centiekben nyilván nem mérhető a hatása, szóval csodát csak tőle ne várjatok, de egy komolyabb kúrával és rengeteg folyadék fogyasztásával kombinálva szuperül működik. Feszesít, javítja a bőrképet, az én csíkjaimon mondjuk sajna nem segített de a narancsbőrre szuper. A felvitelhez én kesztyűt használok illetve a zsírégető hatás felerősítése érdekében tekercselek is. Ha tornával kombináljátok még hatékonyabb, az erős bizsergés engem kimodottan motivál, már szinte látom magam előtt ahogy ég a zsír. Mondjuk a krém-fóliatekercselés-mozgás kombót nyilvános helyre, edzőterembe nem, csak otthoni használatra ajánlom, otthon kevéssé ciki ahogy szétröhögöm magam ahogy "virsliként" zörgök-csörgök torna közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Cicuka22

2019. július 20.

Elhasználtam egy teljes flakonnal, de semmit nem csinált. Nekem évek óta van narancsbőröm. Kellemesen csíp, jól is esik néha. A gél állag miatt túl hamar felszívódik, így nem nagyon lehet belemasszírozni. Sajnos külsőleg semmi sem tud segíteni. A kollagén belsőleg a felét eltűntette, de ez a krém nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

kitti1313

2019. április 17.

Facebook dobta ki a weboldalt. Olvasgattam a kommenteket, gondoltam egypróbát megér. Hát azt hiszem az eddigi legjobb narancsbőr elleni krém amit próbáltam. Feszesít és a narancsbőröm is szebb. Mindenképp újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Biamaki

2018. május 28.

Hogy lehet, hogy csak 1 db vélemény van itt erről a krémről??? Pedig nagyon jó cucc! A csomagolás és a gagyi ígéret (helyi fogyasztás blabla) ellenére ez az egyetlen krém, ami valóban jelentősen feszesítette a bőrömet és halványította a csíkjaimat már néhány használat után. Eléggé csíp és a használata után azonnal kezet kell mosnom de megér ennyi macerát. Többször újravettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Szandrus86

2018. április 9.

4. napja használom a krémet, esténként, zuhanyzás után kenem be vele a combom, és már a 2. nap után a narancsbőröm 70%-a eltűnt... Most rendeltem meg a 2. tubussal (sokáig készlethiány volt belőle) testtekercselő fóliával és masszázskesztyűvel a még jobb hatás érdekében. Nem hittem, hogy ennyire beválik, mindig nézegetem a combjaim, hogy tényleg jól látom-e :))).... nekem ez egy csoda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Tartósítószerek: Sodium Hydroxymethylglycinate

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.