Natur Tanya

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eventually, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kecsketejből, olívaolajból, pálmaolajból, kókuszolajból, kakaóvajból, mandulaolajból, ricinusolajból, BIO Ghanai  finomítatlan Shea vajból, és fehércsoki illetve fekete csoki (étcsokoládé) hozzáadásával készült szerves, természetes, natur szappan.

"Fürödj egy nagyot tejben, vajban, csokoládéban – sőt, dupla csokoládéban! – hiszen kecsketej szappanunkat fehér és fekete csokoládéval dúsítottuk. Már az ötlet is maga a boldogság, nem igaz? Hát, ha még végigsimítod utána a bőröd: olyan selymes, puha lesz a tapintása, hogy bársonyt aznap már ne végy magadra, mert elsárgul az irigységtől. A csokoládé természetes hatóanyagai táplálják, hidratálják, megfiatalítják a bőrsejteket, és segítenek lelkileg is ellazítani egy megtépázott nap után. A biztos hatás kedvéért még tettünk bele „ezt-azt”: olyan olajakat találsz benne, amelyek egyenként is csodálatos bőrmegújítók!"

etoc

2018. március 25.

A kezem mindig nagyon száraz, kirepedezett és viszket, ha hidegre fordul az idő. Általában egy vastagabb glicerines kézkrém helyrehozza, azonban kifogyott, beköszöntött a tavaszi tél, és a kezem állapota súlyosbodott. Ekkor ez a szappan került a karmaim közé, és eldöntöttem, mindenhez ezt fogom használni, meglátjuk, mi lesz. Most már lassan egy hónapja használom minden arctisztításhoz, zuhanyzáshoz, és kézmosáshoz. Kb két 7 elteltével nyerte vissza a kezem a normál állapotát, és nem akarok visszatérni a szintetikus szappanokhoz és tusfürdőkhöz. Soha.

Magáról a szappanról: normál méretű tömbszappan, két színe jelzi az alapanyagokat: egyik fele világosabb színű, mely fehér csokis, másik fele sötétebb, ami étcsokoládés. Illatra egyébként nem érződik, hogy csokoládé, igazából semleges, vagy nagyon halovány illata van, ami engem nem emlékeztet semmire, de nem tartom tragédiának. Habja is van, bár nem mindig sikerül felhabosítani, de nekem ez sem mérvadó. Ami nagyon jó, hogy nem esik szét, nem folyik, törik, mállik szét. Most kb 3/4 akkora, mint volt, most lehet hajlítgatni, de még így is jól tartja a formáját. Nagyon szimpatikusan működik.

Hatása: tényleg finom, bársonyos bőrt varázsol, nekem enyhén száraz maradt a bőröm, ami azért jó, mert normál tusfürdővel viszket, hámlik, és testápolóért kiált. Fürdéshez klassz.
Arctisztításnál persze picikét csípi a szemet, de az ember ne mossa bele. Nagyon puha lett tőle az arcom, viszont egy picit feszült, úgy éreztem, hogy egy kis arckrémmel orvosolnom kell a helyzetet, néha így is tettem. Ami feltűnt, hogy jóval kevesebb pattanásom lett, mint a korábbi arctisztítók után. Arctisztítóként kifejezetten tetszett.
Kézmosáshoz: fentebb említettem, helyrepofozta a téltől begyulladt kezemet. Maga a művelet nagyon kellemes vele, nem éreztem utána plusz viaszos réteget a bőrömön. És, nem használtam kézkrémet a kézmosás után, egyszer sem. Kézmosáshoz: erősen ajánlott!!

Világuralmat a natúr termékeknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Világuralmat a natúr termékeknek!

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csoki massza.