Natur Tanya

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szappanok

Hidegen sajtolt, kézzel készült iszapos kecsketej szappan

A Holt-tengeri iszap nyugtató és megújító hatású anyag, köszönhetően az ásványoknak, melyek egyszerre táplálják a bőrt és regenerálják a sajgó testrészeket. A kecsketej, a növényi olajok és a Holt-tenger adta hatóanyagok simává, fiatalossá és puhává varázsolják az arc, nyak és dekoltázs bőrét. Alkalmazható olyan bőrbetegségeknél is, mint amilyen a pikkelysömör (pszoriasis), az ekcéma és a bőrgyulladások, hiszen normalizálja a bőr savas védőrétegét.

Vanília

2017. szeptember 20.

Három Natur tanya szappant használok, a (több probléma mellett) rozaceára való triót. Az iszapszappan az első, tisztító lépés és nagyon elégedett vagyok vele. Sokkal alaposabban tisztít, mint az eddig használt sminklemosók, kellemesen habosodik és lágyan hat - nem csíp és nem szárítja ki durván a bőrt. Ugyan a krémet nem tudom elhagyni mellette, de azt nem is várom el tőle. Nekem nagyon bevált és praktikus, újravevős portéka. Nekem érdekes volt, hogy barátnőm idegenkedve reagált az "iszapszappan" szóra, pedig tényleg nagyon klassz, nincsen benne semmi igazán iszapos:) és az én bőrömre bevált - köszönöm a kozmetikusnak, aki ajánlotta...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

e.m.e.s.e

2016. december 2.

A márka három szappanját vásároltam meg: ezt, a narancsos-fahéjasat és a rózsaszín agyagos-rózsafásat. Ő az abszolút kedvenc! Rendkívül krémes a habja, egyáltalán nem szárít és nagyon jó hatással van a problémás hátamra. A másik kettőt nem, ezt viszont biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.