Natura Siberica

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2015. március 11.

Kategória:   Szappanok

A gyógynövényekből, bogyókból nyert értékes olajok, vitaminok hasznos tulajdonságai már ősidők óta híresek.

Az északi emberek hagyományaikban ezeket használják gyógyító főzetként, hogy helyreállítsák és megőrizzék egészségüket.

A Natura Siberica szakemberei gondosan összegyűjtött és áttanulmányozott ősi receptek alapján készítették el ezt az egyedülálló, méregtelenítő, mélytisztító szappant.

A szappan alapanyaga a faszén, amely rendkívül hatékony nedvszívó, megtisztítja a bőre pórusait a szennyeződésektől. Az "északi keverék" vadon élő növényekből és bogyókból nyert kivonatokat tartalmazza. Ezek a növények Észak-Oroszország és Szibéria területén őshonosak.

Az Északi-szappan csodálatos tisztító, antioxidáns, hidratáló és nyugtató tulajdonságokkal rendelkezik, a homoktövis olajnak, a schisandrának köszönhetően.

svebmeli

2018. április 9.

Nekem elég tág pórusaim vannak, zsírosodásra hajlamos a bőröm, pláne a T-vonalon, de ez a szappan számomra egy csoda. Nagyon szeretem, az illatát (ami azért elég erőteljes), az állagát és hogy 10 perc alatt helyre teszi a bőrömet. Én inkább pakolásként használom, nagyon enyhe vízes bőrre viszem fel és akár 10-15 percet is fent hagyom, majd lemosom. Tisztít és üdévé teszi a bőröm, hogy utána egy kis sima aloe verát elbír a bőröm, az természetes.:) Én egy héten 2x használom, már lassan 2 hónapja és mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

szagica1981

2016. március 18.

Zsiros a bôröm.tokeletesen mattítja es tisztítja plussz a bôröm puhaságát NEM is emlitettem még;)
Egyetlen macera az eltavolítasa ezért 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Egyetlen macera az eltavolítasa ezért 4*

encimokus

2015. november 15.

Már elég régóta nézegetem, de az ára eddig visszatartott. Internetes vásárlás napja alkalmából 30 %-kal olcsóbban tudtam megvásárolni. Isteni mandulaillata van. Én kézzel kentem az arcomra, a szivacs akkora, hogy szerintem fele adag rajt is marad, amit már nem lehet elhasználni. Heti 1-2 alkalommal javasolja a leírás. Az arcomon hagytam, mint egy pakolást, kb 10 percig. Utána nem éreztem száraznak a bőröm, de egy kis hidratálás ráfért.
Erika, te előtte megmosod az arcod, vagy egyből ezt kened fel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 15.

Erika, te előtte megmosod az arcod, vagy egyből ezt kened fel?

erika0325

2015. március 28.

Hát ez szuper jó! Mondjuk viszonyítási alapom nincs, mert még soha nem használtam ilyen fekete trutyit, de ezentúl fogok:-) nagyon kellemes az illata, jópofa a hozzáadott szivacs, amivel fel kell aplikálni a szappant? vagyis ezt a fekete kenőcsöt. Picit hagyom az arcomon majd lemosom, szépen lejön minden, nem marad a pórusaimon semmi. Pihe puha arc. Használata után azonnal krémért kiállt a bőröm, bár nem mondanám, hogy szárítja, csak furán nagyon feszes a bőr, szóval kell neki az ápoló, hidratáló krém. Heti egy alkalommal tervezem használni, és meglátjuk a hosszútávú kapcsolatunk hogyan alakul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 28.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract
Hidratálók: Sorbitol