NaturaLisa

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NaturaLisa, Módosítva: 2019. augusztus 1.

Kategória:   Egyéb

"A NaturaLisa Baba popsikrém különlegesen értékes összetevői, mint a shea vaj, a körömvirág olaj és az E-vitamin megvédik a baba bőrét és csökkentik a kipirosodást. Használja pelenkacserék alkalmával, már újszülött kortól."

HubertusB

2020. február 5.

Popsikrémnek nem jött be. Sajnos piros maradt a popó,DE a téli időszakban kirepedezett kezemre gyógyír volt,szintén a sok orrfújás miatt kipirosodott orromra is,és nem csípett! :) Valószínűleg újraveszem majd,de egy csillagot levonok azért,mert az eredeti célnak nem felelt meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

Donna

2016. augusztus 28.

A kislányom születése óta használom, főleg fürdetés után éjszakára. Nem ül meg a hajlatokban mint a fehér krémek. Nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Almina

2016. június 15.

Az első tégely tartalmának ki kell húznia a legközelebbi picipiacig, hogy újat vehessek. :) Nem lesz nehéz menet. Kicsi mennyiség is elég, hamar olvad a bőrön, jól teríthető. Az illata is kellemes. Ha valaki nem szívleli az olajos popsikrémeket, annak talán ez nem a megfelelő, ugyanakkor én csak ajánlani tudom. Tovább védi a bőrt, ha kakival érintkezik. Este kenek egy nagyobb mennyiséget a nappal kipirosodott popóra (ha mégis a kaki győzne), reggelre csodaszép a bőre. :) Jelenlegi árnál többet is fizetnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

vivuss87

2016. május 10.

A manna előtt ilyet használtunk, kb 1 hónapig elég. Viszonylag elégedett voltam vele, de a pirosságot csak a manna húzta le. Nem rossz, de nem csodaszer :) Talán idősebb babáknál jobban beválik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Vercsa1

2015. október 18.

Egy barátnőm ajánlotta a márkát, korábban egy másik natúr márka popsikenőcsét használtam. Nagyon bevált, állagra is sokkal jobban tetszik, mint a másik, és árban is jobb...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 18.

evakovacs840gmail

2015. október 18.

Először egy kis kiszerelésű popsikrémet kaptam ajándékba. Nagyon-nagyon bevált, azóta már többször újra vásároltam éppúgy, Mint a fürdetőkrémet. Szuper termékek, isteni illattal.

GalambSz

2015. október 9.

Nekünk nem vált be, a kisbabám popsiján pattanások lettek tőle, más natúrkozmetikumtól sosem volt még ilyen, ez eltömíti a pórusokat, maradok a csikóhalasnál, az szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

További info az összetevőről a KM-blogon >>