Naturalium

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiamoitalia, Módosítva: 2019. március 25.

Frissít és illatosít. Bisabololt tartalmaz, amely puhítja a bőrt.

6 változatban kapható

Ár: 1000 Ft + Postaköltség , Eladó: Fancsaaa
Állapot: pár fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás vagy utánvét postával küldöm
alphecca

2019. május 14.

A kókuszosat próbáltam, brutál műanyag kókusz szaga van ,olyan gagyi taxis autóillatosító szag. Förtelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Qwerty

2019. március 20.

A málnásat próbáltam. Első szimatra hányásszagú, talán a savassága miatt, a málna aromája is ott bújkált valahol de engem elvesztett. Pöttyöt túlárazott cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

AnnaPanna96

2018. szeptember 6.

A kókuszos illatot vettem meg nyárra, hogy legyen valami friss illat rajtam, ami egyben egy picit édes is. Először kifújva, kicsit furcsa az illata, érezni rajta, hogy teljesen naturális a dolog. Miután megszárad a bőrön, nagyon finom, kellemes, nem tolakodó, természetes kókusz illata van, valószínűleg azért, mert nincs tele szintetikus anyagokkal. A bőrön finom, puha érzést hagy maga után. Annyira nem tartós az illata, viszont nem illan el olyan gyorsan, napközben jól esik vele frissíteni...elvégre el kell fújkálni azt a 200 ml-t. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

GyDorka

2018. július 6.

A málnás változatot vettem meg. Az illata egészen csodálatos, még egyik testpermetnél sem tapasztaltam ilyen intenzív gyümölcs illatot. Ráadásul sokáig érzem magamon, elég tartósnak mondható. Egyetlen hibája, hogy kicsit ragacsos marad utána a bőröm, ami nem a legjobb érzés - ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

vadcseresznyefamag

2016. július 13.

Kókuszost vettem. Sajnos szinte azonnal elillan az illata, alkohol permet az egész, ami ugyan hűsít de nem illatozik sokáig. Biztosan nem veszem újra, legszivesebben ettől a flakontól is megválnék. Az avonos testpermetek is tartósabbak nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

tiamoitalia

2015. augusztus 5.

Kókuszmániás révén természetesen be kellett szereznem egy kókuszos testpermetet is. Mmmmm, zabálnivaló! A nagy melegben néha jólesik magamra fújni belőle, azonnal valahová a Bahamákra repit. :-D Nagyon tetszik az illata, tartós, sokáig érzem magamon a fincsi kókuszt. Az árát viszont picit sokallom...De ezt leszámitva nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-40

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.