Naturally Fresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valici, Módosítva: 2011. május 17.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Dezodorok

csillubaby

2013. április 21.

Kb 3 napja használom, eddig jónak tűnik, sokkal jobbnak, mint a Nívea. Reggel felkenem és amíg készülődök, jövök-megyek a lakásban meg is szárad. Nem lett foltos még a ruhám. Természetesen ezt is kell frissíteni nap közben, de eddig nem lettem büdös. Nem az izzadásgátlást várom ettől a terméktől, csak azt, hogy ne legyen az a tipikus kellemetlen izzadtságszagom. Eddig teljesítette, de tesztelem tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Katica13-D

2012. február 25.

A páromnak vettem, hogy mégse azokat a vegyi vackokat kenje már magára, de... nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Egyáltalán nincs izzadásgátló hatása. Csak azért kap két csillagot, mert natúr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Tejeskávé75

2012. január 12.

Kétszer is nekifutottam a használatának. Én nem tapasztaltam az izzadásgátló hatását, vagyis keveredtek a szagok az illatokkal. Hiába, ami természetes, az ritkán gátolja meg az izzadást, ami szintén természetes. Igazán ütős izz.gátlót eddig még natural termékekben nemigen találtam, sajnos a többi meg tele van mesterséges vacakokkal...:(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 12.

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum