Palmolive

Ár:   414 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: rikybaba, az összetevőket feltöltötte: anitakobol, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

TimiK

2014. szeptember 19.

Mostanában ilyen fehér flakonos tusfürdőket használunk mert azt tapasztaljuk hogy ezek nem olyan szárító hatásúak mint a jobban parfümözött társaik. Hát ő sajnos kivétel lett, konkrétan hámlott a bőröm a szárazságtól, pedig én nem vagyok amúgy érzékeny, bőrszárazságra hajlamos típus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

hujiko23

2014. augusztus 23.

Palmolive tusfürdőket nagyon szeretem egyik sem szárítja a bőrt. Az illatukban már annyira nem egyezem ki hisz nem mind felel meg az ízlésemnek ,de ez a tusfürdő valami Isteni ,imádok vele fürdeni . Sokáig érződik a bőrön fürdés után ,tisztaság illatot kölcsönöz a bőrnek nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

sunbazsi

2014. július 29.

Szeretem a Palmolive tusfürdőket...ezt is!!!! Mindenképpen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Szeretem a Palmolive tusfürdőket...ezt is!!!! Mindenképpen 5*

liele

2014. július 28.

Nagyon kellemes tisztaság illatú, jól habzik és nem szárította a bőröm. Az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

prehalekjudit

2014. július 24.

Friss,tiszta illata van,jól hidratál és klassz selymes.Szeretem a finom kis diszkrét illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

sipild

2014. február 8.

Kedvenceim egyike. Kellemesen krémes. Természetes, tiszta illata van. Egy hibája, hogy gömbölyű a teteje. Így amikor kifogyóban van, nem tudom megfordítani... Rázni kell, rázni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 8.

shiningstar

2014. január 16.

A Palmolive levendulás samponja és fekete orchideás tusfürdője az egész márka királya és királynője. Nagyon úgy érzem hogy az összes többi termékével befürödtem - ezt most szabad értelmezni szó szerint mivel számtalan terméküket használtam már, még a krémmániára való regelés előttről, sosem éreztem hogy ennek a márkának kéne díszítenie a polcaimat. Ő úgy került hozzám hogy elfogyott a tusfürdőm és sajnos férfire bíztam ennek vásárlását. Tévedni emberi dolog, mondta a sündisznó és lemászott a drótkeféről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

vargazsofia23

2013. december 7.

A kedvenc tusfürdőm. Igazi tisztaság illatú, finom, krémes. Végre nem egy légfrissítőszagú termék :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

gy.edit0210

2013. november 26.

Kellemes illatú, kevés kell belőle, megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Kellemes illatú, kevés kell belőle, megfizethető.

szalmonik

2013. november 15.

Finom az illata, jó az állaga. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Finom az illata, jó az állaga. Szeretem. :)

Hidratálók: Glycerin, Lactose

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.