Best of Beauty 2019

Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. A regenerált hajért és a töredezés nélküli sima hajvégekért.

Szilikon-, szulfát- és parabénmentes. 100% vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: kolibri2777
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Grumpi

2019. május 28.

Mikor kinyitottam olyan szag lett a fürdőben,hogy azt hittem a gáz szívárog vagy romlott.Sebaj csak jó legyen!A csomókat 20 percíg bontottam a hajamból úgy bekócolta,ketté váltak a hajszálaim!Rettentő sz.r egy termék,annak vágtam volna a fejéhez aki piacra dobta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Kara

2019. május 27.

Pár használat után nem mondom, hogy levett volna a lábamról...Nagyon tetszett a marketing meg az összetevők, de sajnos nem lett se jobb /se rosszabb a hajam állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Szandi459

Korcsoport: < 18
2019. május 22.

Először semmi különös hatást nem éreztem, ugyanúgy zsírosodott a hajam, mint minden más sampontól. Most ,hogy pár hete használom , azt kezdtem észrevenni, hogy 1 nappal ki tudom tolni a hajmosast, ami nálam nagy dolog. Nekem megérte az árát, és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 22.

CrazyHairDontCare

2019. május 21.

Kicsit megvagyok lepődve a véleményeken. Anyukámnál használtam egy párszor, mindkettőnknek száraz hullámos-göndör haja van, és mindkettőnknek eléggé bejött.
- Szulfátmentessége ellenére elég jól habzik.
- A megfelelő tisztításhoz itt tényleg a jó technikát kell használni, nem szabad lustának lenni a fejbőr masszírozásánál :D
- Tök jól hidratál, nem gubancolja a hajam.
- Kellemes az illata, de az én hajamban nem érződik a többi 100 terméktől, amit felkenek rá.
Csak azért 4 csillag, mert szerintem a Beology sötétkék tubosos szulfátmentes samponja még mindig jobb. Ez viszont árban sokkal barátságosabb úgyhogy lehet beszerzek belőle egyet magamnak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

- Szulfátmentessége ellenére elég jól habzik.
- Tök jól hidratál, nem gubancolja a hajam.

rafi

2019. május 12.

A SAMPON. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, és remélem még sokáig ilyen felhőtlen lesz a kapcsolatunk. Az illata nekem messze jobban tetszik az összes tesójáénál, és alapvetően szimpatizálok az avokádóolajjal. Nagyon szépen tisztít,sokkal tisztábbnak érzem tőle a hajam, mint eddig bármelyik sampontól, kellemesen habzik és ami számomra meglepő volt, hogy még az én nagyon sok de nagyon vékony szálú hajamat (=iszonyatosan gubancolódik) is segített könnyen kifésülhetővé és puhává tenni. Az összetevői nagyon jók, külön jó pont, hogy nem tartalmaz SLS-t vagy parabént. A hajmosást is ki tudtam tolni vele 1-2 nappal, sokkal lassabban zsírosodik, mióta ezt használom. A samponon kívül ugyanaz a hajápolási rutinom és mostanában sokkal gyorsabban nő a hajam, és hosszabb, mint eddig valaha, úgyhogy úgy gondolom, hogy ő segített benne. A csomagolása is részben újrahasznosított. Mi kell még? Ja, és bár nem a legolcsóbb, de nagyobb kiszerelésű is, mint e legtöbb sampon, akcióban kifejezetten megéri az árát (bár még kétszer ennyiért is megvenném, mert egy csoda).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

beszti

2019. május 12.

Átlagos sampon, semmilyen különleges hatással nem volt a hajamra, de az illata nagyon jó😊

gubamara

2019. április 26.

Átlagos sampon. Kevésbé volt fényes a hajam tőle, hamarabb is zsírosodott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Átlagos sampon. Kevésbé volt fényes a hajam tőle, hamarabb is zsírosodott.

bogyoesbaboca

2019. április 11.

Az en hajam nem zsirositja szerintem jo kis sampon.nekem az illata nem epp megnyero.de elmegy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Bridddzs

2019. április 9.

Sajnos tényleg nem valami jó ez a sampon, pedig reméltem, hogy be fog válni. Zsírosítja, elnehezíti a hajam.... Nagyon nem jó :( Ne vegyétek meg! Nem tudom, hogy ez kinek válik be komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Nagyon zsirositotta a hajamat.Nem eri megvenni azoknak akiknek eleve zsiros tipusu a hajuk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.