Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. A regenerált hajért és a töredezés nélküli sima hajvégekért.

Szilikon-, szulfát- és parabénmentes. 100% vegán termék.

Ár: 1200ft , Eladó: gundaaniko
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, előreutalás esetén Foxpost

JucusB

2020. augusztus 10.

Borzasztóan zsírosította a hajamat, elajándékoztam. Áttértem a szilárd samponjára, de sajnos az sem hozta a hozzá fűzött reményeket :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Hannah11

2020. augusztus 6.

BORZALOM!
Bármennyi ideig is próbálom a hajamból kimosni, érzem hogy erős zsíros réteg van a hajamon..konkrétan zsírosabb a hajam ha ezzel mosom,mintha meg se mosnám..
Egyetlen pozitívum, hogy vegán termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

BORZALOM!
Egyetlen pozitívum, hogy vegán termék.

FatimeFay

2020. július 19.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Jól tisztít, nem irritálja a fejbőröm, viszont gyorsabban zsírosodik a hajam amióta ezt a sampont használom. Korábban 6-7 naponta mostam hajat, ezzel 4, maximum 5 napot bírok.
Gyorsan is fogy, valószínűleg a folyós állaga miatt. Ha elfogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

evasimonyi

2020. július 17.

Nekem nagyon bevalt, isteni az illata. Egy evig syosst hasznaltam es sikerult levinni a hajmosast 5 napra, ezzel megtartottam, eleg heti 1x mosni, es szuper jo allaga van utana a hajamnak. Vegan, mindenmentes, ez is nagy elony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 17.

FViktoria93

2020. július 9.

1,5 hónapja használom heti két hajmosáshoz. CGM rutinba vásároltam, 2C-3A magas porozitású hajamra. Eddig maximálisan megvagyok vele elégedve, egyáltalán nem zsírosít (sőt mintha ezügyben javulást is hozott volna), puhává és tisztává varázsolja a hajam. Remélem nem fog változni a viszonyunk a jövőben, de most abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

FloF

2020. július 8.

Az illata finom, kicsit szárította a hajam de egyébként semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Az illata finom, kicsit szárította a hajam de egyébként semmi extra.

Eperkelany

2020. június 27.

Jól tisztít, de sajnos a fejem viszed tőle, korpásít fél flakon után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Jól tisztít, de sajnos a fejem viszed tőle, korpásít fél flakon után.

ginara00

2020. június 16.

Egyszer használtam, soha többé...mert rendkívül viszketett tőle a fejbőröm, nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Rekaa25

2020. június 13.

Ez a sampon csodát tett a hajammal. Már többször újra vettem, az illata is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Queen16

2020. június 10.

Avokádó,barackos,mandulásba már próbáltam nem rossz sampon,lehet majd újraveszem,finom az illata pláne a mandulás rózsaszínek, tetszik hogy vegan termék, jol habzik, tisztit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.