Nature Box

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

vocy

2023. május 2.

Teszi a dolgát, de semmivel sem tud többet szerintem, mint egy 400 Ft-os saját márkás tusfürdő. Az illata nem marad meg, nincs is nagyon neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 2.

ylexe

2023. április 3.

Jól habzik, jól tisztít, nem szárít. Nekem az illata annyira nem jön be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 3.

Jól habzik, jól tisztít, nem szárít. Nekem az illata annyira nem jön be.

kormi19

2023. január 23.

Kellemes illata van, a bőrömet nem szárította, valamilyen extrát vártam ettől a tusfürdőtől amely érzést nem kaptam meg, azért a négy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 23.

6y0p1k4

2022. május 25.

Nem valami extra. Hamar elfogyott, mivel nagyon nehezen habzik. Nekem az illata se tetszik, és a legfőbb bajom, hogy iszonyat száraz lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

gretabodolai

2022. január 5.

Nem volt rossz, de sajnos nekem is gyorsan fogyott, mint ahogy azt korábban előttem is írták.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

rekav11

2021. május 21.

Semmi extra, nem habzik túl jól, illata nem sok és iszonyat gyorsan fogy. El lehet használni, de tuti nem veszem meg mégegyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 21.

blondie0310

2021. május 5.

Kellemes az illata, gyengén habzik így sokat kell használni belőle és nagyon gyorsan elfogy.
Extrémül szárít, viszketést okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Extrémül szárít, viszketést okoz.

Elenir

2021. április 4.

A kellemes illat pár perc után elvész. Sajnos annyira nem habzott mint amire egy tusfürdőnél számítanál illetve az én bőrömet jobban kiszárította,mint bármelyik más tusfürdő. Csalódtam,de lehet,hogy sokat is vártam tőle. Így ezek alapjan sokallom az árát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

virag004

2021. március 14.

Kellemes illattal rendelkezik, megfelelően tisztít, de nem nyújtott többet, mint bármely más tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

CoolMyMc

2021. február 13.

Nagyon kedvelem, elég kellemes illata van, bár a bőröm nem bírja az illatanyagot annyira érdekes módon sose okozott problémát nekem, ami igazán meglep, de annál inkább örülök neki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 13.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.