Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt mandulaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Könnyed dússágot és puhaságot kölcsönöz a hajnak.

Mona29

2021. február 26.

Ajándékba kaptam, így tényleg fájó ezt leírni, mert aki adta, nagyon nagyon szeretettel adta. Szóval először kezdjük a jóval: egész finom az illata, de a hajban már ez sem igazán érezhető. Tisztítani viszonylag jól tisztít, de én nem használok sok hajformázót. Nem irritált, nem szárított.
Az állaga nagyon-nagyon-nagyon folyékony. De annyira, hogy amikor kiöntöttem a tenyerembe, mire a hajamhoz értem, már a fele a tusolóban landolt. Nagyon utálom a pazarlást, főleg az ilyet. Használata után nagyon kell egy jó balzsam, mert rettenetesen összeállítja a hajat.
Jelenleg ez most annyira nem jött be, hogy nem tervezek mást kipróbálni egy darabig a márkától. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

CrazyHairDontCare

2020. október 29.

A régi verziót sajnos már nem volt alkalmam kipróbálni, így én ezt az újat véleményezem. Borzalmas. Egyedül a CGM barát összetevők miatt nem kap tőlem két csillagot. Nem is tudom egy szulfátmentes sampon hogyan tud ilyen borzalmasan szárítani, mintha alkoholt kennék a hajamra. Tudom az összes volumennövelő terméknek kb ez a hatásmódja, de azért mégis csak van egy határ. Valamennyire gubancol is, ami tekintve, hogy már így is egy tíz perc a hajam kibontása nem túl előnyös számomra. Az illata elmegy, hajban nem marad meg. Maradjatok tőle távol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

floracska6

2020. október 17.

Olvasva az itteni kommenteket így már értem miért olyan száraz a hajam mostanában! :D Hát igen, az illata isteni ezt meg kell hagyni de az én hajam alapból száraz és ettől a terméktől sem lett kevésbé az. Előnye, hogy nagyon sokáig elég és az összetevői is elég jók a többi drogériában kapható termékhez képest de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

tsophie

2020. október 3.

Mivel elég folyékony,ezért kevesebb kell belőle,mint más samponokból. Jól habzik,finom az illata. Csak azért 4 csillag,mert a barackos változatot jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

Moncsii04

2020. szeptember 23.

A mandulaolajos balzsammal használtam, és igazából semmi problémám nem volt vele :)
Jó az illata, és egyelőre nem viszket a fejbőröm tőle. Szerintem egy teljesen átlagos sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Queen16

2020. augusztus 10.

Fényesebb tőle a hajam, jol habzik, könnyü bele maszirozni a fejbőrbe, jó az illata, jó kis sampon a zsiros hajam nem zsirositja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

arankaalanghy

Korcsoport: < 18
2020. július 21.

Ezt a sampont az illata miatt vettem meg, ami azóta is nagyon tetszik. Fejbőröm elég problémás, így arra sose teszek belőle. Hajvégekre szoktam rakni, jól habzik, nem szárít, de nem lesz tőle zsíros se a hajam vége (bár az egyébként se szokott az lenni).
Egy flakon elfogy belőle, illata isteni, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 21.

Egy flakon elfogy belőle, illata isteni, de szerintem nem veszem újra.

klina

2020. július 8.

Irritálta a fejbőröm, kiszárította és fénytelenné tette az amúgy egészséges hajamat, és az illata is túl tolakodó nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Csobanka

2020. június 15.

Nem rossz. Happyskin balzsammal használtam és szerette a hajam, jól habzik. Örülök, hogy szilikon mentes de szulfát van benne, ha nem is a szokott formában. Egy üveggel elhasználtam de most egy teljesen szulfátmentesre váltanék... Ha valaki ajánlna egyet, annak nagyon örülnék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

sophialeslie

2020. június 11.

Egy ideig nagyon szerettem, jó és tartós illata van, puhává teszi a hajam, bár hajvégápoló muszáj utána. Sajnos idővel elkezdett viszketni a fejbőröm tőle. Nem venném újra, mert találtam jobbat azóta, de nem rossz sampon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.