Nature Box

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt mandulaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabéntől és mesterséges színezéktől mentes. Vegán.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Rainbowgirl14
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy posta+postaköltség
StellaStar95

2019. október 9.

Hát, nem igazán vágódtam hanyatt tőle. Nem volt teljesen megfelelő a száraz bőrömre sem, ugyanúgy végig kellett magam krémeznem, mint a tusfürdő használata előtt. Az illata egészen kellemes volt számomra, de nem biztos, hogy mindenkinek tetszene. Adok neki három csillagot, de nem hinném, hogy a jövőben visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

Enne

2019. szeptember 16.

Tavaly télen csomagban akciós volt a testápolójával. Mivel ekkora a hype körülötte, akkor vettem belőle egy szettet. Most bontottam meg. Egy tusfürdőnek jó, kísértetiesen hasonlít az avon gyerekeknek szóló levendulás tusfürdőjére. De míg utóbbi 600 Ft-ért vásárolható meg, ezért minimum 1000-et kérnek. Igaz, hogy több is, no de kérem... hol ér ez ennyit? :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

bardo

2019. augusztus 24.

Nagyon kis gyengécske. Próbáltam szeretni de sem az illata sem a külleme nem fogott meg. Az illata a bőrön 0 percig marad meg, egy 1000 Ft-os tusfürdőnél ettől többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

DoDobogyo

2019. augusztus 20.

Ha már vegán tusfürdő, akkor a sima krémpatikás is megteszi... ez drága, nekem nem jött be, sem az illata sem a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Kitts

2019. július 24.

Túl vagyok a zöld, narancs és piros társain, most ő az aktuális kedvenc. Ez a mandulaillat.. kész vagyok tőle, imádom! Jobban habzik, mint a már próbált társai, egyelőre nem szárít, nem viszketek tőle. Fenntartásaim vannak az előző tapasztalatok alapján, így majd updatelem azt az öt csillagot :)

Update: Második tubusnál tartok, továbbra is nagy szerelmem. Igazi pihe-puha bőrt varázsol, a bőrömön lévő szárazabb foltokat is teljesen rendbe tette. Testápolózásra nem bírom rávenni magam, de emelett nem is kell!

Update2: Még mindig ő az ultimate nyerő nálam. A lenti vélemények alapján nem is értem miért, de én nem találtam az utóbbi hónapokban nála jobbat, pedig kísérletezgetek bőszen (néha ok nélkül...). Maradok nála!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

fairynorah

2019. április 27.

Száraz bőrre vettem, jó árban találtam (999,-), ez tűnt a legszimpatikusabbnak. Fürdéskor engem borzasztóan bánt az illata, a mandula mellett valamilyen erős virágos, vagy nem is tudom milyen pacsuli szaga van, számomra tipikus húsvéti büdös. Hidratálni nem hidratál, az utána vett balea-s olajtusi 2 alkalom után bíztatóbb. Sajnálom,hogy közel 400 ml, nem tudom mire fogom elhasználni...Remélem barátnőmnek tetszik az illata és lepasszolhatom neki....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

zdoreebaba

2019. április 25.

Végre sikerült leértékelve 999 forintos áron beszereznem. Az illata teljesen olyan, mintha marcipán lenne, bár ez nagy valószínűséggel a mandula miatt lehet. Meg tudnám enni. Nagyon tetszik. Kellemes, könnyed illata van, bár nem érződik a bőrön sokáig, amiért nagy kár. Az nagyon tetszik ebben a termékben, hogy környezetkímélő és természetes anyagokat tartalmaz. Megfelelően habzik. Nem csinál bőrirritációt, jól hidratálja és frissíti a bőrt. Én elégedett vagyok vele és remélem ki tudok még sokat próbálni a Nature Box tusfürdők közül. Következő az avokádós és a sárgabarackos lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

blackrose

2019. április 24.

Ajándèkba kaptam, mostanában volt körülötte nèmi hype, reklámozták a tv-ben is. Magamtól nem hoztam volna el,elèg drágának tartom. Viszont tetszik amit a termèk kèpvisel, vegán ès mentes. Elsőre szokatlan volt az illata, de már megszerettem. Valamièrt tènyleg natúr èrzèsem van tőle, másabb mint a megszokott tusfürdőim. Semmi baj nincs vele, nem szárít nem irritál,picit olyan èrzèsem van mint ha egy másik korba kerültem volna, nem az a jellemző szintetikus illata van a termèknek mint amit megszoktam. Szívesen elhasználom, de az ára miatt nem biztos hogy megvennèm,soknak tartom egy tusfürdőèrt,persze a vegán termèkek általában egy cseppet drágábbak a nem vegán társaiknál.
Update: a flakon vège felè kiszárította a lábszáram ami miatt minden este kenhettem. Mivel ez engem bosszantott ezèrt le kell vonnom tőle egy csillagot a nègyből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Niki8505

2019. március 18.

Az illata nagyon mandulás :)
A csomagolása megnyerő.
Az állaga is jó, és jól habzik.

Szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Az illata nagyon mandulás :)
A csomagolása megnyerő.
Az állaga is jó, és jól habzik.

Szeretem

googles

2019. március 4.

Ajandekba kaptam, biztos elfogult is vagyok. Nekem bevalt, imadom a mandulaillatu dolgokat, ennek majdnem tokeletes az illata (van egy kis mellekzonge, ami nem a mandula, na az nem tetszik, de amugy jo kis keserumandula illat lenne).
Masik bajom, hogy annyira eros a felpattintos kupak, rendszeresen nyitva hagyom inkabb, mert a rovid kormommel nem tudom felnyitni, az ujjamat meg kb szetvagja 😮 Igy osszesen nem tokeletes, de azert jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.