Nature Box

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt mandulaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabéntől és mesterséges színezéktől mentes. Vegán.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

lapale

2021. augusztus 2.

Ajándékba kaptam, az illatát annyira nem szeretem, nem is tart sokáig.
Átlagos tusfürdő, nem vásárolok belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Ajándékba kaptam, az illatát annyira nem szeretem, nem is tart sokáig.
Átlagos tusfürdő, nem vásárolok belőle többet.

GabrielleT

2021. március 1.

Nekem bevált a száraz bőrömre.Tetszik a marcipános, mandulás illat igaz nem tartós,de szerintem újra veszem.A testápolójávla együtt nagyon jó.Tusolás után is érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

noricza

2021. február 27.

Ajándékba kaptam, testápolójával együtt használtam. Kellemes kis illat ami nem tul erős, nekem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

csillsze

2021. január 3.

Habár kellemes az illata, borzasztóan szárítja a bőröm, és viszketés is jelentkezik fürdés után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Dorotii66

2020. szeptember 13.

Elsősorban a csomagolását dicsérném, mert nagyon szép. Egyébként viszonylag jól habzik a tusfürdő, kellemes az illata is (bár nem voltam tőle elájulva), de szerintem az ára kicsit túl van tolva. Összeségében nem rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

TimiK

2020. február 13.

Ajándékba kaptam, magamtól szerintem nem vettem volna meg :) Nem igazán akaródzik habzani, az illata nagyon minimális és ami van is neki az is olyan olcsó folyékony szappan jellegű. Ezeket még el is engedné az ember, de a bőrömet borzasztóan kiszárítja és úgy viszketek tőle mint még egy tusfürdőtől se...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Bettu

2020. január 22.

Igazából a gránátalmás után jobbra számítottam.. Meg úgy alapból ennyi pénzért.. A tubusa tök jó meg tubuson keresztül az illata is. De fürdés közben nem is habzik és az illatát sem érezni. Csalódtam most ebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

papramona

2020. január 4.

Ajándékba kaptunk egy flakonnal, örültem neki, mert vegán, így nem kellett tovább adnom. Nagyon finom illata van, jó érzés a bőrre kenve, habzik is, párom is szereti, szerinte kétféle tusfürdő van, ami jó és ami rossz, és ez szerinte jó, de nekem kicsit mintha szárazabb érzésű lenne utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

DoraArt

2019. december 13.

Nagyon bejön az illata, télen szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Nagyon bejön az illata, télen szívesen használom.

nmelinda19

2019. november 14.

Szuper az illata.Csajos a csomagolása.
Selymes,és puha lesz utána a bőröm. Testápolójával használom együtt,jó páros lesz a hideg napokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Szuper az illata.Csajos a csomagolása.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.