Nature Box

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita0126, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

A vegán tusfürdő hidratálja és hosszú időre felfrissíti a bőrt. A Plastic Bank harcol a tengerparton és a szárazföldön található műanyag hulladékok ellen az olyan országokban, ahol nem működik a nyilvános újrahasznosítási rendszer, eközben javítja a helyi lakosság életkörülményeit. Az összegyűjtött műanyagot, az úgynevezett "Social Plastic-ot" ezután a palack fő csomagoló elemeként használják fel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

crazy724

2021. április 25.

A flakonban nagyon tetszett az illata, mégsem használom szívesen. Az én bőrömön nagyon pasis lesz ez az illat, nem szeretem, nem jó érzés használni, bár a kezdeményezés, és amit képvisel nagyon szimpatikus. Nem irritál, mint a többi tusfürdő ez is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

NovaWinter

2021. április 22.

A tusfürdő csinálja a dolgát, de személy szerint alig érzem az illatát, ezért vonok le egy pontot, de amúgy teszi amit kell. Nem irritálja ekcémára hajlamos bőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

biusbraun

2021. április 9.

Sajnos nem tudok jót írni róla. Szörnyen viszketett és égett tőle a bőröm használat után. Az illatot és a küllemet nem vitatom, én is azért emeltem le a polcról. Tetszik a mögötte lévő kezdeményezés, több ilyet lehetne.
Az összetevőlista viszont nem túl fényes, több benne a káros/irritatív anyag, mint a jó.. valószínű az én bőröm ezért akadt ki tőle.
Látom másnak bevált, ezért 3 csillagot adok. De ha valaki érzékeny bőrű javaslom inkább válasszon valami mást, mert ahhoz drága, hogy ki kelljen dobni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Csillagporocska

2021. március 18.

Van benne valami, ami ebben a hideg tavaszi időben egy picit felfrissít az esti zuhanyzásnál. Egyetértek az előttem véleményezőkkel, tényleg a nyár, nyaralás hangulatát idézi. Nekem nagyon tetszik a flakonja, praktikus a kiszerelés, és használom is már egy ideje, elég sokáig elég. Amit viszont észrevettem a Nature Box tusiknál, hogy nálam 1-1,5 hónap használat alatt a flakon végére meglehetősen folyékonnyá válik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Anthaval

2021. január 24.

Az egyetlen Nature Box termék, amit még hajlandó vagyok megvenni. Kellemes illata van, annyira nem szárít és külön szimpatikus a mögötte álló “Plastic Bank” kezdeményezés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Rarity

2020. november 21.

Egyet kell értsek a többiekkel. Aki a tengerparti nyaralás emlékeket szeretné újraélni, annak ez a tusfürdő a tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

bebecske22

2020. november 13.

Az előttem szólókhoz csatlakozva én is imádom ezt a tusfürdőt. Szuper az illat, gyengéd a bőrhöz és nagyon tetszik, hogy újrahasznosított műanyagból keszül a csomagolás! Ráadásul szilikonmentes és vegán is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

vg123

2020. október 31.

Nekem nagyon tetszik amit ez a termék képvisel,ezért választottam elsősorban, különleges az illata elsőre tetszett is, de nekem erős is picit, és pont emiatt nagyon hamar meguntam, emiatt nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 31.

Cyntia99

2020. október 25.

Imadat❤️❤️❤️ Meg sosem volt olyan tusfurdom, amibol zsinorban a 4.et veszem mar:)Igazi nyari feeling; tengerpart, hus szello, a sos viz, a napozas, esti seta- minden benne van. Finom kremes es sokaig erzodik ez a csodas illat. A pasim is odaig van erte😌

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

Nokedlee

2020. augusztus 28.

Az illatát egyszerűen imádom, nekem olyan igazi nyári "strand" ilatot idéz, és rengeteg szép emléket a gyerekkoromból❤Iszonyatosan frissítő hatású, rengeteg krémes habot lehet vele képezni, nagyon jól tisztít és egyáltalán nem szárítja a bőrt, ráadásul nagyon tartós az illata a bőrömön is, zuhanyozás után még órákig éreztem.Csak ajánlani tudom mindenkinek, ugyan nem egy olcsó darab, de sokáig elég, és szerintem szuper! Mindenképpen újravevős!❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.