Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2020. július 8.

Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt sárgabarackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. A ragyogó, táplált hajért.

Szilikon-, szulfát- és parabénmentes. 100% vegán termék.

szanii

2020. július 30.

Kiárusítva vettem, de mostmár mindent értek a lenti kommentek alapján. Számomra ez egy nagyon egyszerű sampon, az eredeti árán biztos nem vettem volna meg. A jó illata csak hajmosás közben érződik, utána teljesen eltűnik. Három nap után kell újra hajat mosnom. Nem szerettem bele... Maradok a jól bevált samponjaimnál, töredék áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Kata lizator

2020. július 27.

Kiárusításon vettem, és nagyon bevált! Száraz a hajam és sls-mentes sampont kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

flowing

2020. július 8.

A vélemények alapján úgy látom én voltam az egyetlen, aki kétségbeesett, hogy kivonják a forgalomból :D Nekem nagyon bevált ez a sampon, többször újravásároltam. Száraz hajam van, a töve sem igazán zsírosodik, így nekem nagyon előnyös, hogy nem tisztít olyan erősen, mint egy átlag sampon. A férjem sebhorreás fejbőrén is bevált, szóval részünkről 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

redrick

2020. április 24.

Jól felépített marketing, mögötte a termék nem tud semmit, egy nagy nulla. Három hajmosás alatt tönkreteszi azt, amit a Nizoral nagy nehezen, heteken át tartó kúrával kialakít. Az még hagyján, hogy korpás, zsíros, két nap után igénytelen, de emellett tiszta seb is tőle a fejbőröm. Egy ilyen árkategóriás sampontól az ember nem várt volna ekkora negatív meredekséget. (Persze ha vásárlás előtt megnézem itt a kommenteket, megspóroltam volna a századik lehúzó kritikát.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

detti23

2020. április 16.

Sajnos csatlakoznom kell a negatív véleményekhez. Elhasználtam egy flakonnal, de már alig vártam, hogy elfogyjon. Nem éreztem mindig azt, hogy maximálisan tisztítana, hamarabb kezdett laposodni és zsírosodni a hajam a használata után, mint kellene. Nekem túlzottan híg az állaga, állandóan lefolyt a kezemről, fejemről egy csomó, nagyon kellett ügyeskednem az adagolásával. Az illata hajmosáskor finom csak, utána egy nagy semmi. Biztos, hogy nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

pniki93

2020. április 2.

1 hónapig mostam vele hajat, de feladtam. Nagyon hamar elkezdte zsírosítani a hajam, nagyon lelapult, nehéznek éreztem, olyan mintha koszos lenne. Nálam ez az "apukám majd elhasználja" sampon lett :( Kár érte, mert a kókuszos tesóját imádtam.

Update: most hogy sokat vagyok itthon, újra elkezdtem használni és nem látok semmi rosszat benne. Szép, tiszta a hajam, nem szárít, nem is zsírosodik jobban mint a másik samponomnál. Nem tudom mi volt vele télen , de felpontozom 5 csillagra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Jelizz

2020. február 24.

valaki megvette itthon ugy hogy ki tudtam probalni. Finom az illata jol habzik es puha lett tole a hajam de ennyi kb... miutan megszaradt a hajam egybol be korpasodtam masnap pedig zsiros lett a hajam, mintha meg se mostam volna. eleg volt 1x ki probaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 24.

MoOEe

2020. február 19.

Nekem a bőrömhöz hasonlóan a fejbőröm is érzékeny, így olyan terméket kerestem, amiben nincs adalékanyag és a természetes összetevők dominálnak. Hát nem vált be. =( Nekem korpás lett tőle a hajam konkrétan és el is nehezítette 2 nap után, sokkal hamarabb zsírosodott a hajam. Kidobni nem akartam, de sajnos - vagy akinek bevált, szerencsére - , nagyon sokáig kitartott, legalább fél évig, így alig vártam, hogy elfogyjon. Az illata nagyon jó, ennyi előnyét tudok még mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

vanessza16

2020. január 16.

Először az avokádós sampont használtam, de ezt még annál is jobbnak találtam. Puha és fényes lett tőle a hajam. Négy, de akár még öt napig is jól bírta a hajam. Kevés is elég belőle így az amúgy az áráért kevésnek tűnő termék valójában megfelelő mennyiség minimum két, három hónapig. A fejbőröm kicsit szárította amit korábban viszont nem tapasztaltam egy terméknél sem. Ennek ellenére újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

2019. november 7.

Nekem nem igazán jött be, nem csinált semmi jót a hajammal. A dobozon lévő felirat ragyogó és táplált hajat ígér...na hát nálam egyiket sem váltotta be. Két pozitívuma van: a finom illata meg az hogy sokáig elég ( nekem mondjuk tul sokáig nem is használtam el a végét kerestem jobbat )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.