KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt sárgabarackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. A ragyogó, táplált hajért.

Szilikon-, szulfát- és parabénmentes. 100% vegán termék.

Ár: 800 Ft , Eladó: Katisza89
Állapot: Kb harmada hiányzik, a képen látható., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
kissagi19

2019. január 13.

Az illata isteni! De konkrétan sebesre marta a fejbőrömet tarkótól homlokig. A hajam nagyon sztatikus volt használat után, kb mint aki lufit dörzsölt a fejéhez. Elajándékoztam 2 hét után.

kissagi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Pupi1984

2019. január 11.

Kókuszossal együtt vásároltam meg, mert jónak gondoltam. Szerettem volna valami mást kipróbálni. Nem mintha szükséges lett volna, de csak nőből vagyok na! A fene egye a pofámat! Nekem nem jó egyik sampon sem. Mosás után a hajtő zsíros és lapult, a hajvég pedig száraz! Alaposan öbítek bő vízzel, balzsamozok és pakolok odafigyelve, hogy a hajtőre ne kereüljön. Kézmosásra alkalmas!

Pupi1984
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Veronika1

2019. január 3.

Aktuális kedvenc samponom! Szuper illat, nekem nagyon tetszik ez a barackos illat, nagyon tartós is (egyik fő szempontom egy hajsamponnál), simán 2 nap után is érezhető volt a hajamon. Kétszer szoktam besamponozni vele a hajam, a másodiknál szépen felhabzik. Én nem tapasztaltam fejviszketést, szuperül bevált.

Veronika1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

djsvetajana

2018. december 19.

hú, jó, hogy kivételesen nem az itteni vélemények alapján választottam, hanem csak random lekaptam a polcról, mert épp kellett valami, meg mert tetszettek az összetevői, a csomagolása. én összességében teljesen elégedett vagyok vele, nekem nem zsírosít és nem is szárít, pedig elég problémás a hajam, nagyon nehezen találok olyan sampont, ami legalább rontani nem ront tovább a helyzeten. és az illata is király!

djsvetajana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

TheNancy07

2018. december 14.

Kókuszos sampon után kipróbáltam ezt is. Bár még van a kókuszosból (másfél hónap után is még negyedig van az üveg), túl kíváncsi voltam, mert a kókuszossal teljesen megvagyok elégedve. Ezt is iszonyúan jó samponnak tartom, és ez az illat!.. Mennyei! Még mindig 5*!

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

exhocmomento

2018. december 13.

Ujujuj, hatalmas no-go. Nagyon, de nagyon kiakasztott:

- Bitang módon szárít: viszkető fejbőr, és mint ahogy előttem már mondták, szénakazal haj. Ez az én amúgy is extraszáraz hajamnak nagggyon nem tesz jót. Még ricinusolajjal keverve is szárít, ami azért nem kis teljesítmény. Magában meg...

- Egyáltalán nem ragyogó és táplált a sörényem. Fakó, fénytelen és csak azért nem dehidratált teljesen, mert a többi hajkencém (balzsam, pakolás, olaj, krém) mentik a helyzetet, ahogy telik tőlük.

- Nem tisztít rendesen: már a második napos fejbőrömnek olyan az illata (értsd: szaga), mintha 4. napos lenne. És egészen különleges attrakció, hogy korpásodik (száraz korpa) és mellette zsírosodik is. (Az extraszáraz hajam zsírosodik tőle. Igen.)

- Vagy nem tudom kimosni rendesen, mert megül a fejbőrömön, vagy irritálja, vagy én nem tudom mi van, de már közvetlenül hajmosás után (!) ha megvakarom a fejem, akkor a körmöm alatt... khm... fehér cucclik maradnak. (Mindenki érti szerintem mire gondolok.)

- Még le is lapul a tőle a hajam. Basszuska, ilyen problémám még sose volt. Sose. Más igen, de ilyen nem.

- Normál esetben a hullámos (2B) hajam második napra kicsit még göndörebb lesz, mint a hajmosás utáni első napon. Na most nem. Most szerencsétlen loknik kirúgják magukat és szenvednek. Velem együtt.

- Ja, és még elég gyorsan is fogy a híg állaga miatt. Ennek én a fentiek tükrében őszintén örülök, de akinek esetleg beválik, annak ez negatívum.

Az illata tényleg finom, jóféle barackpálinkára emlékeztet. Nekem a habzásával sincs gondom - de itt ki is merült a pro lista. Ami nagyon dicséretes ebben az egész Nature Box kultuszban, az a marketing. :D Azt azért lássuk be, nagyon ügyin csinálják. Teljesen rápörgetnek, alig vártam én is, hogy kipróbáljam. Aztán kiderült, hogy jobban jártam volna, ha nem teszem.

Értékelem én azt is, hogy mindenmentes és vegán, de tényleg. Ennek ellenére sajnos katasztrófa a kapcsolatunk, és alig várom, hogy elfogyjon.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Ujujuj, hatalmas no-go. Nagyon, de nagyon kiakasztott:

RitAnubis

2018. december 9.

Két okból vásároltan meg. Az egyik, hogy kíváncsi voltam ettől is viszketni fog-e a fejbőröm, mint az egyéb samponoktól, ami nem Head&shoulders. Bíztam benne, hozta is az elvárást. Viszont se nem lágy, se nem fényes tőle a hajam. Ha a hozzá tartozó ápoló sprayt is használom, az kifejezetten katasztrófa. Elnehezíti és rossz tapintásúvá teszi a hajam.
Nem venném többet a terméket.

RitAnubis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Nem venném többet a terméket.

Salvia

2018. december 8.

Eszméletlenül jó az illata, igazság szerint ezért vettem meg. Jó, tisztít, habzik is valamennyire és viszonylag sokáig elég, de azért valami mégsem az igazi benne, de az is lehet, hogy a gyorsan zsírosodó hajamra nem ez a legtökéletesebb választás.

Salvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

gittusmakeup

2018. december 3.

Ajándékba kaptam de még jó ,Mert mindig szemeztem vele de ennyi pénzért sajnáltam volna rá költeni . Nem szeretem, 2x annyit kell belőle használni mert nem habzik. A hajam olyan szénakazal tőle h szörnyű . De az illata jó 😄

gittusmakeup
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Bradshaw

2018. december 1.

Az illatáért vettem meg. Isteni, csak sajnos nem tartós, még úgy sem h a hajfény ápolójával használom. Nagyon szépek az összetevők, és elcsábítottak. Sajnos nekem semmit nem használ. Már másnap zsíros a hajam. Eddig is ezzel küzdöttem, de 2 napot kibírt. Most hajmosás utáni napon már fújnom kell a szárazsampont. Szeretnék ebben a termékben hinni, más fajta samponját is ki fogom próbálni.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.