Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt sárgabarackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. A ragyogó, táplált hajért.

Szilikon-, szulfát- és parabénmentes. 100% vegán termék.

Ár: 800 Ft , Eladó: Katisza89
Állapot: Kb harmada hiányzik, a képen látható., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
lf95

2019. április 23.

Nagyon szeretem! Jó az illata jól habzik jól tisztít, viszont azért nem 5 csillag mert hamarabb zsírosodik tőle a hajam mint a syoss salonplextol :(. De nálam most ő és a balzsamja és a pakolasa a favorit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

karaibrahimgil

2019. április 19.

Nagyon jó az illata (nem művi sárgabarackos), természetes összetevőjű sampon, a zsírosodásra hajlamos, festett szőke hajamat nem nehezíti el, és nem is marad ragacsos érzete alapos leöblítés után, ellenben a töredezésre hajlamos hajvégeimet osszegubancolná és szárítaná balzsam nélkül. (A szőkítés miatt hozzászoktam ehhez, így számomra ez nem akkora negatívum.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Macskata23

2019. április 16.

Balzsammal egyutt hasznalom. Az illatuk nagyon jo, erzodik rajta, h nem az a "muanyag gyumolcs" illatuk van, mint a legtobb gyumolcsos hajapolonak, ez plusz pont :) Ami meg tetszik, h 2 nap utan is erzem a csodas barack illatat. Igazabol a hajam allapotat tekintve kicsit puhabb tole a hajam es nem szall annyira. Csodat ugyan nem muvelt, de mindenkeppen ujra vevos lesz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

betty23

2019. április 9.

Első használat után: Már évek óta mindenmentes hajápolókat használok. Nem találtam még olyan sampont ami szulfát-mentes lenne, de hatásos is....idáig. Könnyű kimosni, nem ragad a hajam, nincs korpa, csak puha és fényes haj. Az előző samponomat is szerettem és a hatása is ugyanilyen, de ennek elég szimpatikus a szufát-mentessége. A második összetevő mondjuk azért erősen szufát jellegű, de meglátjuk.... Az illata nagyon kellemes, fincsi barack. :)

UPDATE 2019.04.09.
Vigyázni kell vele, mert nekem néha olyan volt, mintha nem tisztított volna eléggé, kicsit ragacsos maradt a hajam. Lehet túl keveset használtam belőle, vagy nem mostam ki elég alaposan. Szulfátmentes samponokkal már volt ilyen bajom. Ezzel sajnos le kell rontsam 4*-ra, mert nem egyszer fordult elő ilyen, de egyes esetekben nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

UPDATE 2019.04.09.

brigi50c

2019. április 8.

Hónapokig használtam, mert elég nagy kiszerelés, és nem akartam kidobni. A valóság viszont az, hogy bár jó illatú és kellemesen habzik, a barackmagolaj miatt már a hajszárításkor is enyhén zsíros az ember hajtöve, ami szerintem egy sampontól elfogadhatatlan, akár natúr, akár nem. Egyébként ha ránézünk az összetevőkre, annyira azért nem natúr, mint amilyennek prezentálja magát.

Az utóbbi pár hétben kezd egy kicsit cefrés bukét kapni, plusz mivel nem bírtam már tovább és új samponra váltottam, inkább tusfürdőnek használom el. Annak nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

sz10

2019. április 5.

A balzsamjával együtt használom. Az illata nagyon finom, érezni lehet hajmosás közben is, illetve első nap mikor megmosom. Utána már sajnos nem. Mindenféle mentes sampon, aminek eléggé örülök, mert próbálok minél természetesebb dolgokat használni (pl. hajpakolásnak és hajvégápolónak kókuszolaj). Nem vettem észre, hogy rosszabbodott volna a hajam állapota maximum egy ici picit jobban zsírosodott tőle. Tehát nem 4, hanem 3 naponta kell így hajat mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

kukacmukac

2019. március 28.

Elsősorban az illata vett le a lábamról, de a hatása is meggyőzött. Viszonylag gyorsan zsírosodik a hajam, ez a sampon sem rontott rajta. Ellenben tényleg fényesebb és puhább tőle, ami nagyon meglepett, mert bármit használtam (pakolások, balzsamok hada), fakó és száraz maradt a hajam az alsó harmadában, a töve pedig nagyon gyorsan vállalhatatlan lett. Megvettem a barackos spray-t is nagyon jó barátok lettünk és annak is csodás az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

egyno

2019. március 21.

Én évek óta gyorsan zsírosodó hajjal küzdök és még nem igazán találtam meg a hajamhoz a megfelelő sampont, ezért mindig tesztelgetek. Tudom nem zsíros hajra való, de gondoltam egy próbát megér. Hát az első hajmosás után rájöttem, higy alig tisztít. Másnapra zsíros volt a hajam tőle és egy pár hajmosás után megfigyeltem, hogy az amúgy gyorsan zsírosodó hajam még korpásodni is elkezdett. Fél tubusnyi megmaradt, jó higy akciósan vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

llitrim

2019. március 12.

A legjobb az volt ebben a samponban, amikor végre elfogyott. A saját balzsamával együtt használtam, de az se segített rajta. Leginkább az illata miatt vettem meg, illetve mivel érzékeny a fejbőröm reméltem, hogy a nature mivolta miatt majd nem fog viszketni tőle a fejem. Ez sem jött be. A hajtöveket borzasztóan elnehezítette, a második nap már zsírosodott, viszont a hajam többi részét kiszárította. Biztos nem veszem újra, főleg ennyi pénzért, de a márka többi termékéhez se nagyon kaptam kedvet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

sdorcii

2019. március 11.

Hát nem győzött meg túlzottan... az illata baromi jó, meg tök jó hogy nem tartalmaz parabéneket és hasonló, de az hogy két na után olyan zsíros lett tőle a hajam, mintha mar 5 napja nem mostam volna hajat, az azért durva... egyébként valószínűleg ez a benne lévő olajnak köszönhető, de nem vagyok benne biztos. Hogy írjak róla jókat is, a jó illat megmarad egy darabig a hajban és elég selymessé is tette a hajam a balzsamjával együtt. Mindenesetre még próbálgatni fogom, hátha elérhetem valahogy hogy kevésbé zsírosodjon tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.