KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt sárgabarackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. A ragyogó, táplált hajért.

Szilikon-, szulfát- és parabénmentes. 100% vegán termék.

Nature Box Avokádó olajos Vega Sampon és Tusfürdő barackmagolajjal
Ár: 1200/db együtt 2100ft! Kihagyhatatlan!!! , Eladó: kunikida
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átadom. Oktogon, Blaha, Mexikói
Ár: 1000 Ft , Eladó: Katisza89
Állapot: Kb harmada hiányzik, a képen látható., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Mturi96

2018. november 19.

Harmadik használat után csak pozitívat tudok róla mondani. Annyira puha tőle a hajam. Én sokszor követtem el azt a hibát, hogy nem a balzsamával használtam a samponokat. Ennél a terméknél elengedhetetlen.

Mturi96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

kicsibubu

2018. november 12.

A legnagyobb pozitívum amit el tudok mondani róla az a kellemes illata és főleg az, hogy nem viszket a fejbőröm tőle. De ezen kívül semmi kiemelkedő, átlagos sampon, ugyanúgy kétnaponta kell hajat mosnom és lelapul a hajam, egy erős hármas csak részemről...na jó legyen négyes.

kicsibubu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Sz. Csilla

2018. november 12.

Nekem nagyon zsírospdil tőle :( minden nap mosnom kellene és nost, hogy a felét elhasznaltam már, meg apró patik is jöttek ki a fejbőrömön. A balzsamja rettenetesen kiszáritotta a hajvegeimet, szénakazal lett. Drága és nekem haszontalan termékek.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Katisza89

2018. november 11.

Update: régen elég volt 3 naponta hajat mosnom, aztán egy hajkezeles miatt váltottam erre a samponra. Most visszatértem a régi samponomhoz, így kiderült hogy ettől lapult le úgy a hajam és ettől zsirosodott be egy nap alatt...

Hajkezelés után csak szulfátmentes sampont használhattam, ez jott szembe a dorgeriaban hirtelen, ezert lekaptam a polcrol es tolem teljesen szokatlan modon el sem olvastam az osszetevoit. Itthon vettem eszre, hogy a szulfat free felirat mellett van egy csillag. A csillag magyarázatát azota sem talaltam meg sehol a dobozon :D de az osszetevok kozott a msodik helyen ott van a szulfat. Tudom, hogy kétféle szulfatot szoktak használni samponokban es ez a lightosabb... De attol még szulfat, szoval kicsit kiabrandito... Ennek ellenére kb felét elhasználtam már, az illata kellemes, erosen habzik, de a hajam sokkal gyorsabban zsirosodik, amit nem tudok eldonteni, hogy a hajkezelestol vagy ettol a sampontol, ezert váltok egy másik samponra es updatelek.

Katisza89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Theodora

2018. november 10.

Semmi különöset nem tudok róla nyilatkozni. Számomra egy átlagos sampon: kellemes az illata, de hamar elillan, jól tisztít, de két nap múlva ismét szükséges hajat mosnom. Nincs kiemelkedő tulajdonsága.

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

sz10

2018. november 9.

A balzsamjával együtt használom. Az illata nagyon finom, érezni lehet hajmosás közben is, illetve első nap mikor megmosom. Utána már sajnos nem. Mindenféle mentes sampon, aminek eléggé örülök, mert próbálok minél természetesebb dolgokat használni (pl. hajpakolásnak és hajvégápolónak kókuszolaj). Nem vettem észre, hogy rosszabbodott volna a hajam állapota maximum egy ici picit jobban zsírosodott tőle. Tehát nem 4, hanem 3 naponta kell így hajat mosnom.

sz10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

abicicaaa

2018. november 6.

Anyosomeknal volt "szerencsem" kiprobalni, ugyanis nem volt mas. A hajam szornyu lett tole, szaraz, kezelhetetlen szenakazal.
A marka nagyon buszke arra, hogy vegan, es előtérbe helyezi az etikussagot.
Undorodom az ilyen markaktol, mindezek semmit sem ernek, ha ugyanugy folytatjak az allatokon valo tesztelest.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

A marka nagyon buszke arra, hogy vegan, es előtérbe helyezi az etikussagot.

Alida8

2018. november 6.

A balzsammal együtt használhatatlan. A hajam fénytelen szalmás lett tőle, ráadásul 2 nap alatt bezsírosodott. Az összetevői miatt 3mas.

Alida8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Meszti

2018. november 4.

Annyira akartam, hogy jó legyen!

Nagyon sokáig elválaszthatatlan társak voltunk a L'angelica termékekkel, ami a mai napig a szívem csücske. Egyetlen problémám az volt, hogy a vöröses barna hajfestékemet állandóan "leette.." Ha ez nem történt volna.. nem cserélek. Viszont korom ellenére sok az ősz hajszálam.. és nem szeretem a természetes színét.
Aztán jött a Milva, ami szintén kiváló, de ott még brutálisabban leszedte a hajfestékemet. Egyébként valóban serkenti a hajnövekedést, a Kinin Forte hajvizet használom is rendszeresen! Bátran ajánlom annak a növekedést szeretne elérni.
A Milvától a legjobb állagú a hajam, VISZONT hosszútávon nekem nem gazdaságos, a hajam hossza és óriási tömege miatt egy pici flakon pár hetet bírt...
És jött a Nature Box... befutó. Nem szedi le a hajfestékem, fényes, jól kezelhető tincseim lesznek tőle, könnyen beszerezhető, kellemes az illata, gazdaságos így az árát megéri. Kevés is elég belőle! Kétszer mosok egy héten hajat, maximálisan elégedett vagyok.

Meszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Annyira akartam, hogy jó legyen!

sandyh

2018. november 3.

Az illata mennyei. Az pedig, hogy vegán és szilikon stb. mentes nagyon szuper. Én szeretem, szerintem jól tisztít és habzik. Az illatát pedig még másnap is érzem. Engem nem zsírosít

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.