Nature Box

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. szeptember 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt barackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén és mesterséges színezék mentes. Vegán.

Queen16

2020. augusztus 10.

Az illata anyira nem a kedvencem régebben nem tett csodát a hajamal vagy én nem vettem észre de nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

TheMadHatter

2020. július 21.

Számomra kellemes az illata, és valamennyire meg is marad tusolás után, ennél jobban nem is hiányolom. Jól tisztít, és nem szárítja a bőrömet. Viszont kicsit túl folyékony az állaga, nem a megszokott tusfürdős, olyasmi, mintha vízzel öntötték volna fel. Így elég gyorsan ürül a tubus, pedig próbálok ügyelni rá. Kicsit sokallom az árát sajnos, ezért csak akkor venném újra, ha akciós lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

sophialeslie

2020. június 11.

Van egy keserű beütése az illatnak, ami elrontja. Az én érzékeny bőröm nem szerette, viszkettem tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Rudelf

2020. május 18.

Az illata az összes eddigi tusfürdőm közül magasan a legjobb, viszont egymás után 2 használatnál az amúgy teljesen normál bőröm vörösre, hámlóra szárítja... Azt az egy flakont az illata miatt lassan elhasználom, de az árát sajnos így nem érte meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

vega2017

2019. november 2.

Naaagyon jó! Az illata finom, az összetétele jó. Újravevős. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 2.

Naaagyon jó! Az illata finom, az összetétele jó. Újravevős. :-)

barnafruzsina

2019. október 9.

Lecseréltem az összes tusfürdőmet nature boxos tusfürdőkre, és azóta nem pattanásos a hátam és nem vakarózok, úgyhogy engem teljesen megvettek. Az illata nagyon finom, üde, nyári.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Biloba

2019. szeptember 10.

Gyerekkoromból emlékeztet egy illatra, ezért megvettem akciósan, hát... A flakonban tényleg nagyon finom, de zuhany után 5 perccel már nem érződik belőle semmi, ápolónak se mondanám, mindig szükség volt utána testápolóra. Elmegy, vegán, de tök felesleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

straubpanni

2019. szeptember 8.

Imádom az illatát és utána a bőröm tapintását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Imádom az illatát és utána a bőröm tapintását.

dezsixeniiia

2019. augusztus 22.

Nem rossz termék, de viszont amit nyùjt ahoz kèpest drága és az illata se marad még csak kis idôre sem tussolás után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Ballkonigin

2019. augusztus 20.

Regota szerettem volna atterni vegan termekekre, ezert esett a valasztasom erre a termekre. Nos.... Nem dobtam hanyatt magam tole.
Az, hogy nem habzik ugy, mint egy atlag tusfurdo, betudom annak, hogy kevesebb karos anyag van benne. Furdoszivaccsal hasznalhato.
Kb. fel tubus fogyott el, de attertem masik tusfurdore, mert nekem "keves". Nem erzem azt az igazan tiszta erzest tole, az illatatol pedig engem a hideg raz. Flakonban tenyleg kellemesen emelyito barack illatu, de tusolas utan nekem nagyon mu. Ennyit a legolcsobb termekek is tudnak.
Ilyen arert cserebe en tobbet varnek.
Osszesegeben nem szaritott, nem okozott semmilyen problemat.
Nagyon szerettem volna szeretni, de nagyobb a hype mint amit tud.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Ilyen arert cserebe en tobbet varnek.
Osszesegeben nem szaritott, nem okozott semmilyen problemat.
Nagyon szerettem volna szeretni, de nagyobb a hype mint amit tud.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.