Nature Box

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. szeptember 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt barackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén és mesterséges színezék mentes. Vegán.

Annabella0

2019. május 17.

Imádom az illatát, nem szárít és zuhanyzás után is sokáig érződik az illata. Abszolút kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

darinka

2019. május 5.

Az összes Nature Box terméket imádom. Isteni illatuk van, nem szárítanak és persze fontos hogy vegán. Az utóbbi időben nagyon sok bőrproblémámat a vegén kozmetikumok oldottak meg, így számomra ez egy plusz pont. Mindenképp 5* minden Nature box termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

NEra09

2019. április 26.

Az illata jó :) de egy átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Az illata jó :) de egy átlagos tusfürdő.

sssniki

2019. április 16.

Bajban vagyok, az az igazság... Nem különösebben szoktam "hype"-olt dolgokat venni. Ennek az illata viszont megfogott. Anyukámmal mentem vásárolni és felajánlotta, hogy megveszi. Kedves gesztus :)

Szóval, mint írtam az illata csodás. Nekem mintha szárítaná a bőröm??? Elhasználom, ami még van, de újra nem veszem.

2* mert vegán és finom az illata. De sajnos ennyiben ki is merül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

2* mert vegán és finom az illata. De sajnos ennyiben ki is merül.

alexa88

2019. április 8.

Szerintem nagyon túl vám hypeolva a termék. Oke, jó az illata, de ennyi pénzért azért az ember többet várna. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Linda83

2019. március 18.

Engem szárított, a nyakamat konkrétan, az illata nem volt rossz, de tipikusan hirtelen felindulásból elkövetett vásárlásnak mondanám, mert a boltban tetszett az illata, otthon már olyan átlagosan éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

SzBori

2019. március 2.

Úristen!!! Én annyira IMÁDOM, hogy már 4x vettem újra. Fürdés után egész éjszaka lehet érezni az illatát a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Csillagpor123

2019. január 31.

Semmi extra, kellemes illat, de felejthető. Nem kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Semmi extra, kellemes illat, de felejthető. Nem kiemelkedő.

viktoriasnt

2019. január 19.

Az utóbbi időben ismét érzékennyé vált a bőröm... A korábbi tusfürdőimtől elkezdtem viszketni, kipirosodott a bőröm, úgy gondoltam egy próbát megér, így vettem Anyósomékhoz, hisz ha nem jön be, ott úgy is ritkán vagyunk, egyszer-egyszer kibírom. De annyira jó volt, hogy még a párom is azt kérte ilyet vegyek otthonra is. Nem irritálja a bőröm és csodás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

szonyecska

2019. január 19.

Odavagyok az illatáért, nem is szárít, mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Odavagyok az illatáért, nem is szárít, mi kell még?

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.