Nature Box

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. szeptember 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt barackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén és mesterséges színezék mentes. Vegán.

Csillagpor123

2019. január 31.

Semmi extra, kellemes illat, de felejthető. Nem kiemelkedő.

Csillagpor123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Semmi extra, kellemes illat, de felejthető. Nem kiemelkedő.

viktoriasnt

2019. január 19.

Az utóbbi időben ismét érzékennyé vált a bőröm... A korábbi tusfürdőimtől elkezdtem viszketni, kipirosodott a bőröm, úgy gondoltam egy próbát megér, így vettem Anyósomékhoz, hisz ha nem jön be, ott úgy is ritkán vagyunk, egyszer-egyszer kibírom. De annyira jó volt, hogy még a párom is azt kérte ilyet vegyek otthonra is. Nem irritálja a bőröm és csodás illata van.

viktoriasnt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

szonyecska

2019. január 19.

Odavagyok az illatáért, nem is szárít, mi kell még?

szonyecska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Odavagyok az illatáért, nem is szárít, mi kell még?

sleeping

2019. január 10.

Nagyon jó illata van, de szinte alig habzik, ami nem baj, csak sokkal többet használtam emiatt a termékből így viszonylag hamar el is fogyott- ahhoz pedig túl drága, hogy kéthetente vegyek újat. Tényleg finom az illata és a bőröm sem szárította, de nekem kicsit hiányzott a hab.

sleeping
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

SzNoemi98

2019. január 10.

Finom illata van, nem szárítja a bőröm, sokáig tart. Nekem bevált, nem tudok rosszat mondani róla.

SzNoemi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Babika20

2019. január 7.

Én is szeretem, de a tusik közül nem ő a kedvencem, hanem az avokádós meg a kókuszos. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó, de én érzek rajta egy incifinci műanyag szagot.. lehet az én orrommal van a baj :D Hamarabb megunom, mint a széria többi illatát, így váltakozva használom, nem minden nap füdök ezzel. Ajánlom kipróbálásra.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Dius1991

2019. január 2.

Kellemes illata van, de egy idő után besokallok tőle, muszáj mást is használnom mellette. Eléggé szárít, úgyhogy emiatt sem győzött meg. Elhasználom, de biztosan nem fogom újravenni.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

KlaudiaZs

2019. január 2.

Az illata nagyon jó, tusolás után is szoktam érezni enyhén, ami pont megfelelő, nem túl erős. Nem nagyon habzik, ami engem nem zavar, nem használok többet ebből, mint bármi másból. Amit viszont nagyon nem szeretek, hogy valahogy olajos marad tőle a bőröm, mintha nem öblítettem volna le magamról (ugyanez a bajom a márka olajos samponjával is), hogy egyszerűen csúszós/olajos réteget hagy rajtam, és ez nem egy kellemes puhaság érzet, hanem egyszerűen csak zavaró. Alig van már benne, de alig várom, hogy az is elfogyjon, így semmiképp se venném újra.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

nbrigi93

2018. december 22.

Jó illatú tusfürdő, tápláló, nincs szükségem utána testápolóra.

nbrigi93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Jó illatú tusfürdő, tápláló, nincs szükségem utána testápolóra.

Panni21

2018. december 18.

Nekem csalódás, pedig a flakonól olyan finom barack illata volt :(
Tusolás közben inkább szőlőkompótra emlékeztet, és csak nagyon enyhén érezhető. Gyengén habzik, sok kell belőle, így hiába kapunk nagyobb mennyiséget, nem éri meg. Sajnos nem hagy semmi maradandó élményt, és szárít.
Nem éri meg az árát.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Nekem csalódás, pedig a flakonól olyan finom barack illata volt :(
Nem éri meg az árát.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.