Nature Box

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. szeptember 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt barackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén és mesterséges színezék mentes. Vegán.

vega2017

2019. november 2.

Naaagyon jó! Az illata finom, az összetétele jó. Újravevős. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 2.

Naaagyon jó! Az illata finom, az összetétele jó. Újravevős. :-)

barnafruzsina

2019. október 9.

Lecseréltem az összes tusfürdőmet nature boxos tusfürdőkre, és azóta nem pattanásos a hátam és nem vakarózok, úgyhogy engem teljesen megvettek. Az illata nagyon finom, üde, nyári.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Biloba

2019. szeptember 10.

Gyerekkoromból emlékeztet egy illatra, ezért megvettem akciósan, hát... A flakonban tényleg nagyon finom, de zuhany után 5 perccel már nem érződik belőle semmi, ápolónak se mondanám, mindig szükség volt utána testápolóra. Elmegy, vegán, de tök felesleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

straubpanni

2019. szeptember 8.

Imádom az illatát és utána a bőröm tapintását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Imádom az illatát és utána a bőröm tapintását.

dezsixeniiia

2019. augusztus 22.

Nem rossz termék, de viszont amit nyùjt ahoz kèpest drága és az illata se marad még csak kis idôre sem tussolás után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Ballkonigin

2019. augusztus 20.

Regota szerettem volna atterni vegan termekekre, ezert esett a valasztasom erre a termekre. Nos.... Nem dobtam hanyatt magam tole.
Az, hogy nem habzik ugy, mint egy atlag tusfurdo, betudom annak, hogy kevesebb karos anyag van benne. Furdoszivaccsal hasznalhato.
Kb. fel tubus fogyott el, de attertem masik tusfurdore, mert nekem "keves". Nem erzem azt az igazan tiszta erzest tole, az illatatol pedig engem a hideg raz. Flakonban tenyleg kellemesen emelyito barack illatu, de tusolas utan nekem nagyon mu. Ennyit a legolcsobb termekek is tudnak.
Ilyen arert cserebe en tobbet varnek.
Osszesegeben nem szaritott, nem okozott semmilyen problemat.
Nagyon szerettem volna szeretni, de nagyobb a hype mint amit tud.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Ilyen arert cserebe en tobbet varnek.
Osszesegeben nem szaritott, nem okozott semmilyen problemat.
Nagyon szerettem volna szeretni, de nagyobb a hype mint amit tud.

S.K

2019. augusztus 15.

Flakonban nagyon finom illata van, bőrön annyira nem érződik. Nem szárít, szóval jó kis tusfürdő. Na, de az ára.....brrrrrr..... Még az összetevői sem indokolják ezt az árképzést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Andy88

2019. augusztus 13.

Imádom az illatát! Nyáron szuperül felfrissít, igazi gyümölcsbomba! Jól habzik, és a bőrömet sem szárítja. Sajnos az ára eléggé húzós az egész termékcsaládnak, csak ezért vonok le 1*- ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

pBeata

2019. augusztus 7.

Imádom az illatát, abszolút kedvenc. Bár én kicsit sokallom az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Imádom az illatát, abszolút kedvenc. Bár én kicsit sokallom az árát :)

Dhewilgirl

2019. augusztus 6.

Facebookon nyertem egy Nature Box ajándékcsomagot, amiben ez a termék is benne volt. Nagyon örültem neki, mert régóta szagolgatom, de annyira drága, hogy nem bírtam rávenni magam a megvételére.
Isteni az illata, és ami a legjobb, hogy fürdés közben és után sem illan el, még egy órával fürdés után is éreztem. Kevés kell belőle, jól hangzik, egyszóval tökéletes, ráadásul nem is szárít.
Az egyetlen bibi az ára, más hibája nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Az egyetlen bibi az ára, más hibája nincs.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.