KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nature Box

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. szeptember 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt barackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén és mesterséges színezék mentes. Vegán.

Ár: 800 Ft , Eladó: dotdorothea
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

auroras

2018. december 10.

Nagyon szuper tusfürdő, isteni barack illattal. Jól habzik és tisztít, a szàraz bőrömet nem szàrítja. Nàlam újravevős.

auroras
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

ritusss90

2018. december 6.

Isteni illatfelho, szep osszetevok.
Az ara kicsit huzos

ritusss90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Isteni illatfelho, szep osszetevok.
Az ara kicsit huzos

epid

2018. december 6.

Kedvezőbb áron jutottam hozzá. A száraz bőr nem lesz kevésbé száraz ezzel a tusfürdővel, krémezni bőven kell utána. Az illata az elején tetszett, de van egy utóillata, ami már egyáltalán nem mondható finomnak. Többet biztosan nem veszem újra!

epid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Mania4

2018. november 26.

Érzékeny bőrű lányom szeretett bele az illatába, sajnos az ő bőrét tovább szárította. Normál/zsíros bőrre viszont remek, az illata nagy finom. Nagy kiszerelés, sokáig elég.

Mania4
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

daisydream

2018. november 25.

Nagyon szeretem a barack illatát,és elég ritkán találkozom barackos tusfürdővel,vagy testápolóval.Ha mégis,az vagy limitált nyári kiadás (Yves Rocher),vagy valami műanyag barackos (k)rémség. Nagyon megörültem mikor megláttam a polcon ezt a tusit, annak méginkább,hogy környezettudatos és vegán. Hajlamos a bőröm a kiszáradásra,de szerencsére ez nem okozott gondot. Elég nagy kiszerelésben kapható,így sokáig elég, kibírja a következő glamourjoyfridaystb akcióig. Tervezem újravenni,és kipróbálni az avokádós változatot is.

daisydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

lovecreams

2018. november 21.

Valóban drága, de végre egy tusi, aminek nincs műbarack illata. Jól habzik, jól tisztít, nem szárít és nem irritál!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Colormonkey

2018. november 20.

Isteni illata van, és az ekcémás bőröm is szereti. Csak az ára miatt vonok le egy csillagot.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

DiamondStoni

2018. november 19.

Szuper tusfürdő, isteni az illata, a bőrön is nagyon érezhető, jól habzik és sokáig elég is. Újravevős :)

DiamondStoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Spvirgi

2018. november 17.

Nagyon finom barack illatú 💗 nem tartós, de ez nem vesz el belőle. Imádom, nem szárítja a bőröm.
Biztosan újra veszem😊

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Biztosan újra veszem😊

Fruzska28

2018. november 15.

Akciósan vettem, gondoltam kipróbálom végre. Kellemes illata van, bár én olyan sokáig nem éreztem magamon, de a bőrömnek nagyon bejött, nem szárított. Biztos újra fogom venni ezt, vagy egy másik illatát. :)

Fruzska28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.