Nature Box

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   szupermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   szupermarketek, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló olaj 100%-osan hidegen sajtolt sárgabarackmag-olajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Intenzíven tápláló érzést és gyönyörű ragyogást biztosít a bőr számára.

Szilikon-, parabén- és színezékmentes. Vegán.

magyaredina

2021. január 16.

Szerettem használni, puha és nagyon illatos lett tőle a hajam.
Sajnos egy idő után eltömődött a szórófej és használhatatlan volt mint permetező...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Szerettem használni, puha és nagyon illatos lett tőle a hajam.

bygleen

2020. április 29.

Szerintem a Nature Boxnak ez a legjobb szériája. Nagyon jó illata van és jól beszívódik, hidratált és puha lesz utána a bőr.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

ctrmkktl

2019. augusztus 2.

Én akciósan vettem a Tescoban, 2 hónap alatt elfogyott, annyira imádom! Isteni illata van és nagyon jól hidratálja az extra száraz bőrömet. Annak, akinek szárította, üzenem: pici vízzel együtt kell felvinni (vagy vizes kézzel, vagy picit nyirkos lábra/kézre) és nem fogja szárítani! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Jazmi

2019. június 17.

Nekem ez az abszolút favorit testápoló.
A pumpás fújóval gyorsan fel lehet vinni-kifejezetten ilyet kerestem,amikor ráakadtam-,isteni illata van, gyorsan beszívódik és tökéletesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Nekem ez az abszolút favorit testápoló.

baranyeszter

2019. április 21.

Borzasztóan kiszárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Borzasztóan kiszárította a bőrömet.

PETRA820718

2019. április 9.

Imádom!Nagyon bejönnek nekem ezek a Nature Box-os termékek.
Annak ellenére, hogy olaj, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, a bőröm igazán puha, fényes, egészséges lesz tőle.
Az illata nagyon jó, édes mégis frissít, a szórófeje is is szuper könnyű eloszlatni.
Minőségi termék ez az árán is látszik, de egy másik dimenziója már a testápolásnak.Újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Imádom!Nagyon bejönnek nekem ezek a Nature Box-os termékek.

norika18

2018. szeptember 22.

Nagyon szuper! biztosan örök kedvenc lesz ! az illata is isteni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Nagyon szuper! biztosan örök kedvenc lesz ! az illata is isteni !

Abycat

2018. szeptember 10.

A LEGJOBB! Annyira durva illata van, és azonnal felszívódik! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

A LEGJOBB! Annyira durva illata van, és azonnal felszívódik! 5*

Antioxidánsok: Dimethylmethoxy Chromanol