Nature of Beauty by Sophie

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online, drogeriák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2016. január 4.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   online, drogeriák
Kategória:   Kézkrémek

Száraz, érzékeny, esetleg cserepes a kezed vagy csak bársonyos bőrre vágysz? Megalkottuk a számodra megfelelő kézkrémet, mely olyan összetevőket tartalmaz, melyek hidratálják, regenerálják és megnyugtatják a bőrt.

Fontos, hogy elegendő nagyon kevés mennyiségben, vékony rétegben elkenni a kezelni kívánt bőrfelületen. Helyes használat esetén a krém elkenése közben vizes érzet jelentkezik, mintha vízzé válna a készítmény a bőrön és gyors beszívódás lesz tapasztalható! Azoknak is ajánljuk akik nem szeretik a krémeket a zsíros érzet miatt, hisz helyes használat mellett nincs nehéz, kellemetlen zsíros érzet, csak gyors beszívódás és puha, ápolt bőr!

Tartós, kellemes illattal.

Főbb összetevők: körömvirág olaj, kamilla olaj, shea vaj, E vitamin, glicerin.

Nap

2017. július 6.

Már új, pumpás csomagolása van. Tényleg rendkívül gyorsan beszívódik, emellett még télen is szuperül hidratál. Hideg, téli időszakban napi 2-3 alkalommal szoktam vele bekenni a kezemet, nyáron elég lefekvés előtt használni. Az egyik kedvenc kézkrémem. Kellemes, diszkrét illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

ingyombingyom

2017. január 2.

Nagyon jó kis krém ez. Finom keserűmandula illattal , természetes összetevőkkel , remek hidratálóképességgel. Napközben munkám során sokszor kell kezet mosnom , fertőtlenítenem így mindig van nálam kézhidratáló . Épp egy maroknyi , kézre is esik. Talán az árába tudnék belekötni de ezért nem vonok le most pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

noe5311

2016. március 20.

Imádom!!!
A legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Mindig magammal viszem, csak akkor vagyok nyugodt :)
Az illata nagyon finom, jól ápolja az általában száraz kezemet. Keveset kell belőle használni, így nagyon sokáig elég!
A párom is csak dicséri a kézkrémet, ez nem csak csajoknak van :) CSAK AJÁNLANI TUDOM A KÉZKRÉMET :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Imádom!!!

Adrien11

2016. március 17.

A legjobb kézkrém, amit valaha használtunk. A párom erősen kiszáradt, ekcémás kezét egy hét alatt rendbe hozta! Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

zsaneemano

2016. március 11.

Mindig mindenhol velem van. Nekem ez a nagy kedvencem a Nature of Beauty by Sophie termékei közül. Az eddigi legjobb kézkrém amit használtam. Néha testápolóként is használom. Egyszerűen imádom.
Ami az illatát illeti szerintem nem marcipán illatú, a keserűmandula illata a termékcsalád testápolójának van, ez csak egy apró kiegészítés az előző megjegyzéshez. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 11.

Barackmag

Korcsoport: < 18
2016. január 10.

Estènkènt ès napközben is gyakran hsználom. Sajnos nincs tartós hatása. Gyorsan beszívódik , kellemes keserűmandula( marcipános) illata van. Nem rossz kèzápoló , az összetètele sem rossz de ebben árban vannak jobbak is a piacon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0