Nature Republic

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Méhpempő kivonatának köszönhetően táplálja a bőrt és csökkenti a ráncokat.

Aprile

2018. május 20.

Ez a fátyolmaszk több szempontból is az egyik legrosszabb, amit valaha próbáltam. Alkoholos, kissé savanykás, mézre abszolút nem emlékeztető illat fogadott a kibontását követően. Az anyaga vékonyabb, áttetszőbb, a mérete pedig rendesen eltúlzott, a szem-száj-orr kivágások is hatalmasak rajta. Az eltávolítása után az arcomon maradt kis szérumot 20 perc után sem bírta magába szippantani a bőröm teljesen, ráadásul borzasztóan ragacsos, már-már olajos érzet ülte meg tőle a bőröm. Le is kellett mosnom vízzel az arcom. A mosakodás után sem tudtam semmi értékelhető hatást felfedezni, se hidratált, se nyugodt, se ápolt nem volt a bőröm, inkább kicsit ki is szárította. Persze, ez nem csoda, az INCI-t látva, és bár vannak említésre méltó hatóanyagok benne, nem igazán érződött belőlük semmi. Egy rendelésem mellé volt ajándék. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Kori

2017. október 27.

Hetente használom ezeket a fátyolmaszkokat, ebből már csak néhány darab maradt. Nem tudom, hogy másabb lenne-e a hatásuk, ha egy bizonyos fajtát használnék egyhuzamban...? Mindenesetre, én mindig másikért nyúlok, annak megfelelően, hogy éppen mikor-mire van szüksége a bőrömnek.
Ebből a "szériából" az összes maszk megfelelő nagyságú, talán kicsit nagyobb is mint kellene. A bevágások száma nekem kevés, mindig ollóval csinálok még egyet-kettőt a szemem köré, illetve a széleken, így sokkal jobban illeszkedik. A nedvességtartalma is nagyon jó, mindig marad egy jó adag folyadék a tasakban, azt még pluszban rá szoktam csepegtetni az arcomra, ha már elkezdte beinni a bőröm, illetve nyakamra is teszek belőle.
Imádom a mézes kozmetikumokat, így ezt is nagyon szeretem. Remekül hidratál és az illata bár nem kifejezetten mézes, mégis szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Acer1987

2016. március 13.

Feltölti szépen a bőröm, utána ragacsos marad, de itthon maradva nem zavaró. Illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-75, Sodium Hyaluronate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!