Nature Republic

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Paradicsom kivaonatának köszönhetően hidratálja és fehéríti a bőrt.

tara95

2018. augusztus 23.

Sajnos van benne alkohol és annyira vastag, ragacsos érzetet hagy, hogy le kellett öblítenem. Viszont 15 perc alatt szép, egységes, hidratált bőrt varázsolt, ezért csak egy csillagot vonok le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Kori

2017. október 27.

Hetente használom ezeket a fátyolmaszkokat, ebből is van még 1-2 darab. Nem tudom, hogy másabb lenne-e a hatásuk, ha egy bizonyos fajtát használnék egyhuzamban...? Mindenesetre, én mindig másikért nyúlok, annak megfelelően, hogy éppen mikor-mire van szüksége a bőrömnek.
Ebből a "szériából" az összes maszk megfelelő nagyságú, talán kicsit nagyobb is mint kellene. A bevágások száma nekem kevés, mindig ollóval csinálok még egyet-kettőt a szemem köré, illetve a széleken, így sokkal jobban illeszkedik. A nedvességtartalma is nagyon jó, mindig marad egy jó adag folyadék a tasakban, azt még pluszban rá szoktam csepegtetni az arcomra, ha már elkezdte beinni a bőröm, illetve nyakamra is teszek belőle.
Az illatát nem igazán emlékeztet a paradicsoméra, kellemes. Én fehérítő hatást nem tapasztaltam. Lehet, hogy ehhez tényleg többször kellene egymás után ugyanezt a típust használni. Mindenesetre hidratál, talán egy kicsit gyengébben, mint a shea vajas vagy az avokádós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, PEG-75, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.