Nature Republic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Fátyolmaszk olívával, mely mélyen táplálja és hidratálja a bőrt.

BLili

2019. augusztus 16.

Az egyik legjobb maszk, amit eddig próbáltam. Van benne parfüm, de egyáltalán nem irritálta az arcom, ehelyett szépen lenyugtatta és a túl sok retinoiddal kiszárított bőrömet teljesen feltöltötte, helyrerakta. Le a kalappal! Ezt nem is vártam tőle, mivel ennél komolyabb, drágább maszkok nem voltak jó hatással a túlérzékeny bőrömre.
Egyébként van egy enyhe olívaolaj illata, nem tudom, hogy ez a parfümnek köszönhető vagy az igazi olajnak, ami van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Tvylvis

2019. május 30.

Kb. 1 éve rendeltem tíz darab különböző maszkot a márkától, bár nem vagyok egy nagy maszkhasználó. De persze engem is elkapott a fátyolmaszkos láz. Őszintén szólva nagy különbséget nem fedeztem fel a maszkok közt, pedig ez már az ötödik vagy hatodik, amit elhasználtam. Az illatuk picit más, ennyi. Maga a forma tetszik, jó méretű a maszk, elég jól passzolt a fejemre. Jól át van itatva hatóanyaggal, talán még picit sok is, a végén elég sokat le kellett törölnöm a bőrömről. Szépen hidratált, jó élmény volt elhasználni. Újra azonban nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.