Nature Republic

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanília, Módosítva: 2017. július 17.

Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lábápolók

Hámlasztó lábmaszk, ami a kezelés utánra a babákéhoz hasonló puha és sima talpakat ígér.

viragi

2019. március 22.

Update2: Kipróbáltam a hámlasztó verziót is belőle ősszel, de felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban, mert valóban rendesen hámlott a lábam tőle, de pont ott nem éreztem a hatását, ahol kellett volna, a bőrkeményedéseknél, és ahol lehámlasztotta sem tartott a nagy simaság sokáig, szóval nekem nem igazán jött be, nem is tervezem újravenni. Plusz negatívum, bár ez lehet, h csak az én hibám, mert mászkáltam benne használat közben, hogy ki is lyukadt az egyik "zokni" elöl.

Update: Mint rájöttem, nekem nem hámlasztó, hanem hidratáló verzió volt meg ebből a lábmaszkból (hasonló kinézetű és nevű: Nature Republic Real Squeeze Aloe Vera Moisture Foot Mask):-( Ezért most felveszem az értékelést maxra, és rendelek majd egy ilyen verziót is:-) és utána értékelem újra kipróbálás után.

Mivel a tasakon a leírás 20 percet írt úgy kb 40 percet volt a lábamon, mivel nem állítottam be hozzá időzítőt:-), utána bedörzsöltem a krémet, illetve mivel 2 nap múlva sem láttam semmi eredményt, újra felvettem a maradék krémmel a lábmaszkot. Nem durva a lábam, egy-két helyen van egy kis bőrkeményedés, ezt szerettem volna orvosolni, de nálam az égvilágon semmit sem csinált, legalábbis semmi látványosat, még hámlani se hámlott le a bőr sehol. Nem tudom, hogy adjak-e neki még egy esélyt úgy, hogy 1-1,5 órát hagyom rajta, még megálmodom, addig nem tudok rá sajnos jobb értékelést adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

nicolekitti

2019. március 7.

Szimpatikusabb volt, mint a Parasoftin, mert nem kellett a löttyöt a "zokniba" lötykölni, ami minimum két emberes művelet. Nem is izzadt bele a lábam.
Hatása egyenlő a nullával, hatalmas nagy csalodás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Hatása egyenlő a nullával, hatalmas nagy csalodás volt :(

Vanília

2017. szeptember 5.

A lábmaszk nálam kedvenc lett és már kétszer újrarendeltem az ebay-ről. Egy órát szoktam rajta hagyni a maszkot a lábamon és nálam a "bevetés" után legalább egy hétig nem történik semmi, utána viszont megindul a tisztulás és a végeredmény olyan, amit egyetlen pedikűr sem ér el - babalábak legalább két hónapig:) Szóval nekem csodaszer. Egyedül a hámlási időszak nem túl kellemes, az ember akkor kerülje a szandált... - és mivel három havonta szabad használni, egyet ki kell bekkelnem a "régi talpamon":) Lide 81-hez hasonlóan én is az Oh My Brush oldalon találtam a portékára, itt érdemes elolvasni a teljes leírást, élménybeszámolót - az nagyon hasznos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Lencseee

2017. szeptember 3.

Velemenyben leirtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Velemenyben leirtam.

lide81

2017. július 30.

Oh My Brush Vikinél olvastam róla, már télen bevásároltam belőle, azóta 3szor használtam. Zseniális termék. Eddig sokat szenvedtem a szép lábikók eléréséért, de ezzel a lábmaszkkal könnyedén megy a hámlasztás. Én a használati utasitás szerint igyekszem kivárni az előírt max.90 percet. Pár napig nem történik semmi, aztán megindul a hámlás. Rá szoktam segíteni reszelővel, radírozással, mivel akár másfél hétig is hámlik magától, ami ugye nem túl szép látvány. Árában eddig verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Andesz

2017. július 28.

Röviden és tömören:nagyon szeretem.Nyár elején használtam egy csomagot,úgy,hogy üldögéltem benne fél órát,de félretettem a csomagot,hátha szükség lesz rá.Mivel nem történt semmi 2 napig,megint felhúztam fél órára.Na,másnapra brutálisan elkezdett hámlani-kellemetlen volt-elhatároztam,hogy legközelebb szandis időszak előtt csinálom a műveletet.
Utána olyan gyönyörű,puha lett a talpam,hogy leesett az állam.Soha nem volt még ilyen.Nálam tartós is,két hónap telt el azóta,és most érzem szükségét egy új hámlasztásnak-azt a pár napot kibírom,míg hámlik,mert tudom,hogy utána csodás lesz a végeredmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

Mower

2017. július 22.

Egyszer élünk alapon megrendeltem, gondoltam ártani nem árthat. Hozzá kell tennem nekem extrém durva a lábam. 15-20 percet ír, de én tovább hagytam. Az első 2-3 napban semmi sem történt, de utána teljesen lehámlottak a bőrkeményedések. És hihetetlen puha lett. Plusz pont, hogy nem tette érzékennyé a lábamat, amit egy pedikűrös után nem mondhatnék el. Azért a strandot nem vállalnám be vele, amíg hámlik, mert nem volt egy szép látvány, de 3 nap alatt rendeződik a helyzet. Én rögtön újra rendeltem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Urea, Betaine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Salicylic Acid

Lásd Tripeptide-32

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.