Nature's Spirit

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katarina87, Módosítva: 2015. július 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Bőrnyugtató és élénkítő hatású krém Aloe Vera kivonattal

Minden bőrtípusra ajánlott. Serkenti a bőrszövet megújulását, intenzíven hidratál és megóvja a bőrt a kiszáradástól. Segít megőrizni a bőr természetes egészségét, a bőrt puhává és rugalmassá teszi.

Ár: 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Formidable

2021. augusztus 30.

Kombinált bőrömre használtam estére, de sajnos nekem nem vált be igazán, ugyanúgy megjelentek száraz részek az arcomon mellette és nappalra túlságosan zsírosnak hatott a bőrömön. :/ Sajnálom, mert az aloe verás krémeket amúgy szerettem, plusz jó nagy kiszerelés nagyon kedvező áron. Őszintén szólva másra nagyon nem próbáltam ki, mióta vettem az arcomra más hidratálót, félre is tettem teljesen. Kézkrémnek van más bevált, hatékonyabb termékem, testápolózni szintén. Nem akarom túlságosan lepontozni, mert nem teszteltem valami széleskörűen, de nekem feledhető kategóriába esik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Adeltakacs

2021. augusztus 8.

Eddig tetszik, kellemes a bőrömnek. Én hidratálóként használom alapozó alá, szépen lehet rá dolgozni, ilyen célra is ajánlom. Annyit tennék hozzá kiegészítésként, hogy a rossmannban az ára nem 599, hanem 799.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Charmir777

2021. március 18.

Ez egy nagyon jó krém volt valaha... Ára kedvező, jó a bőrnek, és régebben nagyon jó illata volt. Aztán nem vettem pár hónapig, mert kaptam ajándékba más krémeket. Most viszont újra vettem, és hát iszonyat büdös lett. Hogy miért változtatták meg az illatát azt nem tudom, de ezt már a kezemre se kenem, mert rosszul leszek ha megérzem a szagát🙁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 18.

Manov

2021. február 22.

Arcra használtam esténként. Szépen mattított és az arcbőröm is szerette. Szebb volt a bőrképem miután felkentem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Sunflower96

2020. augusztus 18.

Véletlenül bukkantam rá, a gazdaságos kiszerelése és az aloe tartalma miatt vettem meg. Megörültem, hogy nagyrészt természetesek az összetevői, még az illatanyag is kellemes benne. Körülbelül negyedjére vettem már újra, teljesen elégedett vagyok vele. Kombinált típusú arcbőrömre használom reggel és este is, egyáltalán nem zsírosít, megfelelően hidratál és hamar beszívódik. Sok pénzkidobás és próbálkozás után eddig ez a termék vált be számomra arckrémként a legjobban. Néha testápolóként és kézkrémként is használom, hasonlóan jó eredménnyel. Mindenképpen már megszáradt bőrre érdemes kenni, a nedves vagy izzadt bőr tényleg ledobja vagy kukacosítja. A márkától a barackmagos bőrradírt is többször újravettem már, szintén bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

kacsamama

2020. augusztus 9.

Ajándékba kaptam és nemtudok nélküle élni! Kellemesen hidratál, nincs nehéz érzése és zavaró illata sincs. Árérték arányban megéri mert jó sokáig elég ez a kis kence :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Lina14

2019. november 17.

Kellemesen hidratál és nem kell belőle sok seem. Elég sok van a tubusban, így nem drága. Sajnos frissen fürdés után kukacosodik a bőrön, de ezt leszámítva teljesen jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

jnrita95

2019. november 12.

Nyaralások elengedhetetlen kelléke a családunkban. Napozás után (és leégés esetén is) hidratálja, hűsíti a bőrt. Elég természetes összetétele miatt nem félek sérült bőrömre kenni. Nagyon olcsó. Mindig van otthon belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

tamasbalazs01

2019. május 27.

Én nagyon szeretem fürdés után használni ezt a krémet arcra és testre is. Jól hidratál, a napégést is kellemesen hűsíti, illetve gyorsan beszívódik, annak ellenére hogy egy sűrű krémről beszélünk. Az illatát én nagyon szeretem, nem túl erős, pont ez a jó benne, illetve a kiszerelése is gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

kocsan98

2019. március 21.

Szerintem nagyon jó krémes az állaga, imádom, hogy nem olyan folyós semmit nem érő állaga van.
Illata kellemes, mindennap használom. A kiszerelés is gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Illata kellemes, mindennap használom. A kiszerelés is gazdaságos.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3