Nature's Spirit

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katarina87, Módosítva: 2015. július 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Bőrnyugtató és élénkítő hatású krém Aloe Vera kivonattal

Minden bőrtípusra ajánlott. Serkenti a bőrszövet megújulását, intenzíven hidratál és megóvja a bőrt a kiszáradástól. Segít megőrizni a bőr természetes egészségét, a bőrt puhává és rugalmassá teszi.

Ár: 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
jnrita95

2019. november 12.

Nyaralások elengedhetetlen kelléke a családunkban. Napozás után (és leégés esetén is) hidratálja, hűsíti a bőrt. Elég természetes összetétele miatt nem félek sérült bőrömre kenni. Nagyon olcsó. Mindig van otthon belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

tamasbalazs01

2019. május 27.

Én nagyon szeretem fürdés után használni ezt a krémet arcra és testre is. Jól hidratál, a napégést is kellemesen hűsíti, illetve gyorsan beszívódik, annak ellenére hogy egy sűrű krémről beszélünk. Az illatát én nagyon szeretem, nem túl erős, pont ez a jó benne, illetve a kiszerelése is gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

kocsan98

2019. március 21.

Szerintem nagyon jó krémes az állaga, imádom, hogy nem olyan folyós semmit nem érő állaga van.
Illata kellemes, mindennap használom. A kiszerelés is gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Illata kellemes, mindennap használom. A kiszerelés is gazdaságos.

Ancsiko

2018. december 24.

Én nagyon szeretem, leginkább télen szoktam használni a lábszáramra valamint a kezemre. Nekem a sűrűbb állaga nagyon bejött, hamar felszívódik, nem ragad a bőr utána hanem kellemes puha lesz. Remekül hidratál, nyugtatja a bőrt valamint az illatát is nagyon szeretem. Nekem bevállt, csak ajánlani tudom, főleg a téli hónapokra. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Ezisen

2018. október 16.

A hidegtől kiszáradó, ekcémás kezemre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

A hidegtől kiszáradó, ekcémás kezemre nagyon jó.

Fannii15

2018. július 5.

leginkább leégés után szoktam használni, kellemes az illata és remekül nyugtatja a bőrt. Télen a lábszáram szokott nagyon száraz lenni de azt is rendbe hozza, nagyon szeretem csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

lacrymosa88

2018. január 8.

A hideg beköszöntével irtó hámlós, száraz lett az arcbőröm, hiába krémeztem, nem éreztem a hidratáló hatást. Gondoltam kipróbálom ezt a krémet, és bár legelőször furcsa volt, hogy nehezebben szívódik fel és kissé zsíros az érzete, de pár perc után szépen beivódik a bőrbe, nem ragad, hanem puha lesz tőle. Már egy hete használom és meg vagyok elégedve, nem jöttek ki ragyák tőle, a hámlósság elmúlt, kellemesen puha lett a bőröm tőle.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Anasztazia20

2017. november 25.

Ó én nagyon meglepődtem, hogy valaki negatívan nyilatkozik erről a krémről. Nekem ez tényleg csodakrém. Olyan szinten hidratál és elősegíti a hámsejtek termelődését, hogy szerintem ez nem egy egyszerű krém, hanem komoly gyógyír. Tegnap este már olyan száraz volt a kezem, hogy kezdett pirosodni, sebesedni, az ajkam meg már nagyon cserepesre száradt, így mindkettőre kentem és reggelre olyan pihepuha és hibátlan lett, hogy el sem hiszem. De ha valamilyen sebem van, ami régóta nem akar teljesen begyógyulni, akkor arra is ezt kenem és akkor hamar elmúlik. Egyébként a krém állaga elég sűrű, ha felkenem az arcomra elég furcsa érzés, mindenképpen este használom, mert nagyon zsíros, szóval nappali krémnek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

zsosa

2017. július 1.

Kézkrémnek vettem, sajnos nem vált be. Hidratáló hatást nem igazán tapasztaltam felszívódás után pedig fura érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Veronika8614

2017. február 17.

Testápolónak vettem, mert megtetszett a leírása. Nekem nagyon nem jött be. Valahogy olyan száraz érzésű krém, az én bőrömet csak minimálisan hidratálta, nem jött be az állaga egyáltalán. Elhasználtam, de soha többé nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3