Nature's Spirit

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkka, Módosítva: 2013. július 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Bőrnyugtató és élénkítő hatású krém aloe vera kivonattal.

Minden bőrtípusra ajánlott. Serkenti a bőrszövet megújulását, intenzíven hidratál és megóvja a bőrt a kiszáradástól. Segít megőrizni a bőr természetes egészségét, a bőrt puhává és rugalmassá teszi.

alexandra091

2019. augusztus 9.

Nagyon olcsó krém. Arcra használon mar a sokadik dobozt 😁 imadja a kombinált bőröm. Hamar beszivodik nem hagy ragacsos érzetet imádom,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Mes

2015. július 21.

szeretem a nem eltúlzott, minimálisan szükséges összetételű+hatékony termékeket, mint amilyen ez a keverék. szuperolcsó,szuperhatékonyan hidratál. túl szép ahhoz,h. igaz legyen, ezért tettek bele parfümöt sztem :D illata is kellemesen semleges, nem erőteljes és nem émelyítő mint a legtöbb... rá van ugyan írva h. "face&body", de arcra csak száraz bőrűek próbálják, én kéz és testápolóként használom kombinált bőrre. kétlem,h. találni másik ilyen kedvező ár/érték arányú terméket. ha elfogy, ugyanilyet veszek <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Panita

2015. március 24.

Ajándékba kaptam, és egészen megszerettem! :) Nem tudok róla ódákat zengeni, de az tény, hogy szépen hidratál. Én az illatával is ki vagyok békülve. Elhasználom, nem tudok róla rosszat mondani, de nem olyan különlegesen jó, elköteleződjek mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

gyongyiii.p

2013. augusztus 24.

Az illata valami borzasztó, de az tény, hogy jól hidratál. Ennyi pénzért teljesen megéri.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

fanny---

2013. május 18.

Már egy fél dobozzal elhasználtam és ajánlom. Nem szívódik be ezred másodperc alatt, de viszonylag hamar, és nagyon jól hidratál. Este fürdés után ha bekenem magam, másnap estig kitart, pedig nekem elég száraz a bőröm. Az illata nem túl jó, ezért csak 4 csillagot kap, viszont a hidratáló hatása kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance