Nature's Spirit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztu, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Bőrnyugtató és hidratáló testápoló aloe vera kivonattal és mandulaolajjal normál bőrre. Intenzíven táplálja és hidratálja a bőrt. Segít megőrizni a bőr természetes hidratáltságát, puhává és üdévé teszi azt.

Aquamarine

2012. április 1.

A tavalyi őszi időszakban elhasználtam egy tubussal, a Rossmannban bukkantam rá,és tetszett, hogy a mandulaolaj a második összetevő, úgyhogy megvettem. A hidratálásával és az illatával elégedett voltam, puhává és ápolttá tette a bőröm, de nagyon folyékony állagú és nekem lassan szívódott be. Nem volt rossz termék, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.