Naturé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Beauty Protect vitalizáló testolaj intenzíven ápolja a bőrt az olyan értékes hatóanyagaival, mint az árnika virág kivonat és a szőlőmagolaj. Nedvességgel látja el és értékes lipidekkel táplálja a száraz bőrt, melynek folytán az bársonyossá válik. A könnyű állagú olaj hamar beszívódik és nem hagy zsíros réteget.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, vegán termék.

Musil

2018. január 1.

Viharos gyorsasággal nőtte ki magát a kedvenc téli testápoló olajommá! Szárazolaj jellegű, gyorsan felszívódó, nem hagy olajos érzetet a bőrön. Gyógynövényes illata van, ez nem feltétlenül fog tetszeni mindenkinek, viszont a bőrápoló hatása vitathatatlan, és tartósan ápol. Nem olcsó, de semmilyen más termék nem produkált hasonló eredményt eddig. Ami a téli hidratálásban megfelelőnek bizonyult, az sokszor túl zsíros állagúnak bizonyult, és nem szeretem, ha van egy vékony filmréteg a bőrömön. Szerencsére ez a termék nem ilyen! Nagyon elégedett vagyok vele, újra is vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract