Naturissimo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsenike, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A hársvirág víz kitűnően alkalmazható hidratáló testpermetként napozás során. Érzékeny bőrre, hatékony frissítő és hidratáló összetevőkkel rendelkező arctonik.

Kiszerelés: 125 ml

Sophie H

2014. július 2.

Nagyon szeretem! Napozás után jó érzés ráfújni az arcra, dekoltázsra illetve a BB krémeket és alapozókat szoktam felvinni vele. Befújom az arcom és amíg még nedves könnyebben szét tudom oszlatni a BB krémet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

greka

2014. január 28.

Tonikként használom a kökény arctej után, és - mivel ezt nem kell lemosni - az arckrémet a hársvirágvízzel benedvesített bőrbe masszírozom. Kellemes az illata. Hidratálónak én nem tudom használni száraz bőrömre, de nyáron biztos kellemes lesz hűsítő permetként is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

encimokus

2013. május 23.

Arctisztítás után, tonikként használom a terméket, 1-2 fújás elég is ahhoz, hogy hidratált legyen a bőröm, így könnyebb rajta eloszlatni a krémeket. Az ára kedvező, ahhoz képest, hogy rengeteg ideig elég. Érzékeny bőrűeknek is ajánlom, hiszen nincs benne alkohol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 23.

Zsenike

2013. május 17.

A Biola Naturissimo Professional vonalából való. Finom, enyhe hárs illata van, ami gyorsan elillan. A bőrt jól nyugtatja, hidratálja, jó érzés ráfújni a bőrre. Szembe kerülve igencsak csíp, vigyázni kell vele. A Biola arckrémek felviteléhez ideális, illetve nagy melegben napközben testpermetként is szuper lehet, ki fogom próbálni. Eddig éjszakára használom, megtisztított bőrre, mivel nekem bőven elég ennyi hidratálás is. Finom, kedves kis biotermék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Lactic Acid