Naturissimo

Ár:   1995 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   1995 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

A kiszáradásra hajlamos bőrre, a hidratációt elősegítő aloe juice-t tartalmaz. A kéz bőrfelületének regenerálódását elősegítő kakukkfű és cickafarkfű gyógynövény kivonatokkal, makadámia dió olajjal készül. A megfelelő bőrhigiénés állapotot támogató eukaliptusz illóolajat, és mentholt tartalmazó, személyi higiénés kéztisztító gél.

Dyana91

2021. március 11.

Termékmintát próbáltam ki és azt kell, hogy mondjam teljesen jó kézfertőtlenítő szép összetevőkkel. Illata kellemes citrusos, a gél könnyen kenhető, gyorsan beszívódik és nem éreztem, hogy égetné a kezem. Persze csak egyszer használtam és nem szárította ki a kezem, de vannak olyan kézfertőtlenítők is, amik után egy használat után "vedlik" a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Antioxidánsok: Achillea Millefolium Flower Extract, Totarol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice