Naturland

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2015. május 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Lábápolók

• Hatóanyagai gátolják a lábizzadást.
  • A lábat szárazon és frissen tartja.
  • Használatával megelőzhető a kellemetlen lábszag kialakulása.
  • A zoknin és a harisnyán nem hagy foltot.

ficeglobog

2019. január 18.

Érdekes illattal megáldott készítmény. Ez mit sem von le értékéből. Napi közel 12 órát töltök nejlonharisnyában. Ez a kis szer meggátolja a lábam izzadását. Na és a szagokat. Ez valami csoda. Olvastam, hogy szárít. Eddig nem figyeltem. De átgondolva többet kenem a lábam, mint eddig. Gondolom ez ennek köszönhető. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

timcho03

2019. január 7.

Nagyon jó kis lábizzadásgátló. Az izzadást is mérsékli, a lábszagot pedig teljesen megszünteti. A mentol miatt kellemes hűsítő érzetet biztosít. A korábbi hozzászólásokhoz csatlakozva valóban szárító hatású, konkrétan el kezdte hámlasztani a talpam, amit igazából nem bánok, mivel egyébként is akartam egy hámlasztót a lábamra :D A pumpás kiszerelése nagyon praktikus, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Anetty

2018. június 9.

Tényleg jól teljesít nyáron. Nem izzad erősen bele a lábam semmibe. Viszont nagyon szárítja a bőrt az alkohol miatt, ezért érdemes hidratálni mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Sziszi

2017. november 23.

Szerintem jó termék, valóban nagyban megállítja a lábizzadást még nylon harisnyában is. Kicsit szárítja a talpamat (gondolom az alkoholnak köszönhetően). Mióta használom, sokkal komfortosabbak a cipőim, és nem áznak át az izzadástól. Igaz, mindegyikbe vettem valódi bőr talpbetétet, ami szintén segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

Sbetty

2017. október 25.

Harisnya, nylon zokni viselésekor hazaérve első dolgom a lábmosás volt, most már viszont bármikor bátran le merem venni a cipőmet :) . Az eddig próbált lábspray-k erős ilkata keveredett a lábszaggal, ezzel viszont nincsenek kellemetlen szagok. Imádom, hogy pumpás és nem kell megfulladni tőle minden reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Dorothy951

2017. augusztus 7.

Nyáron a legjobb barát ez a kis készítmény! Kellemes az illata, és miután használtam a láb spray-t érezni a hatását, kellemes hűsítő érzést nyújt. Mióta használom, sokkal komfortosabban érzem magam a cipőkben, szandálokban. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

esztra

2017. május 10.

Működik, még harisnyával is, ami igazán meglepett. Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Működik, még harisnyával is, ami igazán meglepett. Jár az 5 csillag!

moncsa8

2017. március 22.

Első alkalommal nagyon furcsa érzés, szinte lefagyasztja az ember lábujjait. Nagyon jól teljesít még a legnagyobb melegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Runway

2015. szeptember 24.

Az egyik leghatékonyabb deo spray lábizzadás ellen. Kellemesen hűsíti a lábfejeket hosszú órákon keresztül. Viszont a benne lévő alkohol jelentős mennyiségének köszönhetően nagyon ki tudja szárítani a bőrt, így mindenképp szükséges mellé hidratálni is a lábfejeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

edefarkas

2013. október 1.

A legnagyobb hőségben is hűsít, bizsereg tőle az ember lábfeje. Nagyon jó lábdeo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.