Naturland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lefteye, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

Az áthatóan üde, tiszta levendula, a mély, fűszeres muskotályzsálya és az édes-balzsamos cédrus illóolajok kiegyensúlyozott elegye segít az ellazulásban, jótékonyan hat a feszültséggel teli mindennapokban, stresszes életmód esetén.

lefteye

2013. április 28.

100%-os illóolajnak írják, de mint látjuk, azért hígítják 3 (sárga) illóolaj-komponenssel...mégis adok neki 4 csillagot, mert én csak párologtatásra használom és remekül ellazulok tőle, jobban is alszom, nagyon szuper keverék. 10ml-t kapunk úgy ezer ft körüli árért, más, ténylegesen 100%-os illóolaj fele, azaz 5ml került ennyibe egy másik márkától, egyszerre vettem őket és szerintem jobb ez a 10ml-s kiszerelés sokkal, sajnos hamar elfogy az az 5ml, pedig azt más olajokkal hígítva használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral

További info az összetevőről a KM-blogon >>