Naturland

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: krebianna, Módosítva: 2020. március 27.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII. Naturland hámhiány kezelésére alkalmas készítmény.

Összetevők: Salicylic Acid 0,6 G,  Zinc Oxide 7,5 G,  Folyékony Paraffin,  Búzakeményítő,  Fehér Vazelin

flohar

2021. május 7.

Esti rutinban, hidratáló után, fültisztító pálcikával felviszem a gyulladt és kezdődő pattanásokra, finoman beütögetem és ami nem szívódott be, azt reggel lemosom. Nekem így tényleg csodaszer lett, de ehhez ki kellett tapasztalni, hogyan használjam. Ha reggelre még marad valami csúfság akkor a fényvédő fölött vékonyan újra bekenem - ha beszívódott akár sminkelni is tudok rá, így sokkal egyenletesebb a bőrfelületem. 3 hét használat után teljesen beleszerettem, főleg, hogy más problémákra (pl. hámlás) is tudom használni. Igazi univerzális kis kincs és még gazdaságos is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

lillllllla

2021. május 1.

Imádom! Sebeket szuper gyorsan gyógyítja, bizonyos pattikat is nagyon szépen lehúz. Amivel nem bír el, arra a COSRX hidrokolloidos tapaszát használom. Világ életemben nyomkodós voltam, nem tudtam megállni. Viszont a bőröm bőröm sajnos a csini pigmentfoltokkal “hálálta meg”. Szóval most kezdek “megtérni” és ez a termék nagyon sokat segít benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

Bakoca

2021. április 17.

Sajnos nálam nem hozott olyan átütő sikereket, mint amiket olvastam róla. A nagyobb, mélyebb pattanásokkal nekem semmit sem csinál. A múlófélben lévő, kisebbek hámosodását segíti valamelyest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

greta97

2021. április 16.

Csodaszer! Gyönyörűen lehúzza a patikat és halványítja az utána maradt foltokat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Bolgarka

2021. március 5.

Hát igen, ez valami csoda! Marha gyorsan lehúzza a gyulladásokat. Hagy egy jó fehér réteget, és nehéz eldolgozni is, de érdemes csak az adott területre vagy csak a pattanásra felvinni. Nekem nagyon sokat segített, pedig még csak a héten vettem. Nem tudom miért nem ismertem előbb, de mostmár biztos pontja a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

zsike345

2021. január 24.

Valóban picinek tűnik, de nagyon tömény, és nem kell belőle rengeteg. A pattikon sokat segít, a pirosságon utánuk eddig nem sok változást hozott- de pattik legalább már nincsenek :D Eleinte este bekentem vele a problémás részeket, de egyáltalán nem szívódik be, így inkább hétvégente használom, arctisztítás után felkenem, este pedig mintha smink lenne, lemosom- számomra így vált be a legjobban. Tuti kis csodaszer!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Szandrushka

2020. november 12.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg ezt a krémet. A legelső dolog, amin meglepődtem, hogy huuu de pici a tégely és benne a krém is kevésnek tűnt. Ahogy felkentem, már láttam, hogy ez bizony jó sokáig elég lesz. :) Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, a pattanások után maradt hegekre használom, illetve a gyulladt pattanásokra is felkenem. Egész éjszakára fent hagyom, és reggel sokkal szebb lesz tőle a bőröm. Egyetlen hátránya, hogy egy idő után nagyon száraznak érzem tőle a bőrömet, amit hidratálókrémmel könnyen sikerül orvosolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

KissMicu

2020. október 26.

Imádom. Néha megfeledkezem róla, havi 1-2 alkalommal használom mikor sok pattanasom van és szépen leviszi a gyulladást, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

erasm98

2020. szeptember 5.

Csodát nem tud művelni, de megsegíti a sebgyógyulást és haványítja a hegeket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Csodát nem tud művelni, de megsegíti a sebgyógyulást és haványítja a hegeket

bettinab

2020. augusztus 27.

Nagyjából 10 éve használok cink pasztát, igazi életmentő számomra. Olcsó, kiadós (egy tubus bőven elég egy évig), és semmi nem gyógyítja olyan szépen a bőrt, mint ez. Gyulladt pattanásokra, vagy hegekre használom, már egy nap alatt látványos eredményeket lehet elérni vele.
Vattapálcával szoktam felvinni, és ha éjszakára kenem fel, akkor felragasztok rá egy kisebb sebtapaszt is, hogy rajta is maradjon a kívánt területen. Így reggelre mindig tudom, hogy jelentős lesz a javulás. Nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.