Naturland

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: krebianna, Módosítva: 2020. március 27.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII. Naturland hámhiány kezelésére alkalmas készítmény.

Összetevők: Salicylic Acid 0,6 G,  Zinc Oxide 7,5 G,  Folyékony Paraffin,  Búzakeményítő,  Fehér Vazelin

vikofrivia

2020. június 1.

Nem konkrétan ez van meg, gyógyszertárban keverték ki, de nagyon szépen dolgozik. Alapvetően használok BHA hámlasztót, viszont lassan ki fog fogyni, rendelni meg készlethiány miatt nem tudok, így gondoltam kipróbálom addig ezt a hegekre és pattanásokra. Nagyon szépen dolgozik, szinte másnap látványos a javulás. Valószínűleg újraveszem, tökéletes sos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

lillus09

2020. május 29.

Munkatarsam ajanlotta, hogy neki beavalt pattanas utani foltok halvanyitasara igy en is ezert vettem meg. Meglepod modon rajtam is mukodik, uj pattanasok kialakulasat nem akadalyozza meg, de a regi hegeket halvanyitja. Mivel feher igy en ejszakara hasznalom, de nem egesz arcra, hanem a kritikus helyekre az allam korul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

brbara

2020. április 15.

Nekem sajnos nem jött be. Elhasználgatom, de nem csodaszer-nyilván, nem is azt vártam. Ami viszont rettenetesen zavar benne, hogy szárít, de nagyon és nem csak a pattanást, hanem a körülötte levő ép bőrt is, amit aztán jobb esetben napokb telik helyrehozni. Nem gyakran nyúlok utána, általában keresek vmi mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Yette

2020. április 13.

Elsősorban gyulladt pattanások kezelésére vettem. Bár nem erre való, de mégis annyira akartam hogy használjon, hogy nagyot csalódtam benne elsőre,(Utólgosan kiderült, enm vagyok elég türlmes).
Azóta eltelt körülbelül 2-3 hét, és nagyon megszerettem. Nagyon száraz, és sűrű állaga van. Ebből kifolyólag nem is tudom igazán kenni, inkább rátapogatom az adott felületre. Nállam a ruhákat nem fogta be annyira, bár igen kis rétegben kenem fel,úgy hogy még enyhén áttlátszik alatta a bőröm, tényleg nagyon kevés kell bellőle használni így nagyon-nagyon sokáig elég lessz ez a kis doboz.
Álltalában zuhanyzás után használom, és egész esére magamon hagyom, bár ha nem megyek semmerre, van hogy a reggeli arcmosás után is feltapogatom az arcomra/hátamra.
Nagyon szépen leviszi a gyulladást, és felgyorsítja a gyógyulási folyamatot. Naggyából 2-3 nap szügséges neki mire eltünteti őket.
Közben befogtam a terméket sebkezelésre is, és nem csalódtam benne, nagyon szépen felgyorsítja a gyógyulási folyamatot, és mintha nem maradna olyan erős lillás/pirosas folt a gyógyult területeken.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

szidi

2020. április 12.

Én kifejezetten gyulladt patikra kenem, és szuperül felgyorsítja a gyógyulásukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Eva123

2020. február 17.

Pattanások utáni foltok kezelésére vettem, teljesen jó, a kipirosodast leviszi, ha 1-2 órán át fent hagyom, már utána jobb. Koreai arcapolasi termékeket használok, de ez teljesen bele illik a rutinba heti 1x vagy két hetente. A salicyl miatt ilyen hatásos, jelenelg próbálok azt tartalmazó serumot is beszerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 17.

fodorgyorgyi

2019. április 17.

Patikában ajánlották nekem kisebesedett herpeszre. Elsőre laikus voltam, de nagyon hamar beszárította a sebet. Azóta kenem az arcomra kifejezetten a pattanásra, hegre és tökéletesen szolgál. ár- érték arányban meg messze a legjobb! Egy próbát megér! Nagyon jól hámosít, nem szárította a bőröm, ami alapból érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

sziku

2019. március 26.

Én pattanás/mitesszer kinyomása után maradt sérülésekre használom. Esti felkenés után reggelre már alig észrevehető a pati nyoma, a második napon pedig már nem is emlékszem rá hogy volt ott valami :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

originalthea

2018. december 27.

Én herpesz kezelésére használom, és bevallom: nagyon hasznos. Ez nem fogja megelőzni, de ha már kijött és olyan szép ronda piros hólyagot akarna hagyni maga után, akkor ez segíti a gyógyúlás folyamatát. Nekem tegnap jött ki, aciklovirrel gyorsan leszárítottam és most evvel kenem. Már sokkal halványabb a seb és a duzzadást is levitte (azt mondjuk nem mindenkinek fogja, de nekem leviszi). Ajánlom bárkinek, akinek szenved a nyavalyás herpeszben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

redi96

2018. augusztus 17.

Most olvasom a kommenteket, akiknek nem jott be, altlaban nem megfelelo modon hasznaljak, azt hiszik ez pattanas megelozesere szolgal.. de nem.. ez a krem arra jo, hogy ha pl szetnyomkodtal egy pattanast es csunya piros, gyulladt lesz a nyomkodas helye, vagy esetleg sebes leszel, akkor ez a kremecske szepen helyrehozza.. :) Pattanas megelozesere ne ezt vegyetek, de a foltokra kituno valasztas.. en mar probaltam dragabb hamkepzo kremet is, de ez messze viszi a palmat.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.