Naturland

Ár:   530 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyógyszer pattanás képződéssel járó bőrgyulladás, a hajas fejbőr faggyúmirigyeinek fokozott működésén alapuló kórfolyamatok kezelésére alkalmazható. A készítmény megszünteti a bőrviszketést, valamint enyhe hámlasztó hatással rendelkezik.

KioFanni

2019. október 17.

Igazi csodaszer ennyi pénzért. Soha többet nem használok tonikot, ez a csodaszer megoldotta a pattanások elleni harc kimenetelét. A legdrágább Gigi termék se tudott ekkora hatást elérni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Bettii98

2019. szeptember 6.

Régebben nagyon sokat segített az arcom helyre állításában, viszont már nem. Csípi, kipirosodik tőle az arcom és kb. ennyi. A hátamnak viszont nagyon jót tett, leszárította a pattanásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Makk Zsuzsó

2019. július 13.

Csak helyileg, ecsetelésre használom, de arra nagyon jó. Nekem a rekoltázsomon meg a hasamon lett hirtelen sok pattanás, és ezzel kezeltem. Kis vattacsomóra csöpögtettem, áttöröltem vele és nagyon szépen kitisztult a problémás terület. Igaz nem egyik napról a másikra. Arcon pattanásra is jó, fültisztító pálcikával kenegetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Betti22

2018. december 30.

Szerintem akinek aknèra hajlamos, érzékeny bőre van, az válasszon valami mást, a kezelésére. Az én tapasztalataim szerint nem lesz jobb tőle, sőt, inkább jobban begyulladnak a pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

beauty7

2018. december 29.

El sem hiszem de végre találtam valamit ami valóban leviszi a legtöbb patit egy éjszaka alatt. Nemrég sajnos egy hatalmas pattanás jött ki, aminél a fél homlokom begyulladt. Volt már ilyen, arra számíthattam hogy hetekig ott lesz. De ettől másnap kijott belőle a cucc, harmadnap pedig már szinte teljesen le is ment a gyulladás :D Nálam egyelőre abszolút szerelem, sosem hittem volna hogy ennyire bevallik valami

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Vendy254

2018. november 22.

Ritkán van pattanásom de ha kijön egy akkor este bekenem vele reggelre visszahúzza az egészet és pár nap alatt le is szárad az egész :) nekem mentő öv mert van hogy annyira szépen visszahúzza hogy utána el is tűnik és nem kell tovább használnom hogy leszárítsa :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

annak29

2018. november 14.

Nagyon szeretem, mert a gyulladt nagy pattanásokat és a kisebbeket is egyaránt "leszárítja". Fontos hogy ne az egész arcunkra kenjük csak ahol pattanások vannak mert azért ki tudja szárítani a bőrt bár nekem nem vészes az se. Utána max lehet hidratálni es néha szüneteltetni 1 vagy 2 napot. Egyébként nagyon jó kis termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Drazsi

2018. november 6.

Még középiskolás koromban egyszer ki tudja mitől, gombás fertőzés szerű dolog lett az arcomon. Bőrgyógyászaton írták fel nekem ezt a csodaszert. Pár nap alatt eltüntette pedig eléggé szétterjedt volt már addigra mert külön féle szerekkel próbálkozott egy előző orvos. Azóta mindig van itthon. A mitesszeres bőrömnek nagyon jó. Pattanásom sosincs. Gondolom ennek is köszönhető. Eléggé csíp, mikor az alapos arctisztítás után áttörlöm vele az arcom, de az évek alatt már hozzászoktam. Viszont nagyon szárít, heti pár alkalommal használom csak. Szépen összehúzza a pórusokat. Mindig használni fogom, persze egy jó kis hidratáló krém kiséretében. Az ára meg..... ennyiért szinte ingyen van 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Rebeka020

2018. szeptember 12.

Ebből mindig van itthon! Csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Ebből mindig van itthon! Csodaszer!

sailorluna

2018. augusztus 7.

sok éve használtam huzamosabb ideig, de mai ésszel már nem tenném. az alkohol sajnos egyáltalán nem tesz jót a zsíros-pattanásos bőrnek. még több faggyú termelésére készteti, és rendszeresen használva irritációt okoz, nekem eléggé égette a bőrömet. ezért is hagytam abba a használatát, kikészítette az arcomat, hiába segített eleinte. a szalicilsav amúgy remek dolog, de ma már inkább bha hámlasztót használok, amely irritáció nélkül segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid