Naturland

Ár:   530 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyógyszer pattanás képződéssel járó bőrgyulladás, a hajas fejbőr faggyúmirigyeinek fokozott működésén alapuló kórfolyamatok kezelésére alkalmazható. A készítmény megszünteti a bőrviszketést, valamint enyhe hámlasztó hatással rendelkezik.

vikikiwi

2021. április 2.

Az arcomon ritkábban használom, de mitteszerek ellen szuper.
A felkaromra használom minden este és pár nap után már láthatóan javított a kis sötét/piros pöttyökön (keratosis pilaris). A hátam problémásabb területeit is átkenem vele esténként, hogy ne jöjjenek ki csúnya pattanások.

Arcra is szuper, csak nagyon alkoholos, ezért nem annyira merem használni, max a problémásabb területeken (homlok, áll, orr), akkor is sok hidratálóval utána! Spot treatmentként is jó, ha van egy-egy nagyobb patti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Az arcomon ritkábban használom, de mitteszerek ellen szuper.

asdf27

2021. február 12.

Nagyon szépen leszárítja a mellkason(melltartó környékén), vállon keletkező pattanásokat. Helyileg alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

Fannie

2021. február 1.

Korábban sebek, horzsolások fertőtlenítésére tartottunk itthon egy üveggel, az utóbbi hónapokban viszont a maszkhasználat miatt megjelent néha egy-két pattanás az arcomon, ezért gondoltam, kipróbálom, hogy segít-e eltüntetni őket. Először csak rátettem a patira, így annyira nem tűnt hatásosnak, mert hamar elpárolog a bőrről, viszont néhány hete már úgy használom, hogy este egy kicsi, köralakú sebtapaszra teszek a szalicilsavból, ráteszem a pattanásra, majd reggel leszedem atapaszt és a pattanásnak nyoma sincs.
Nagyon jó kis termék, helyileg használva nem szárít, viszont teszi a dolgát és eltűnteti a kialakulófélben lévő pattanásokat, anélkül, hogy minden más összetevővel lenne összekeverve valamilyen szérumban vagy oldatban. Bátran ajánlom, nekem száraz a bőröm, mégsem szárította ki, ráadásul ezért az árért egy ilyen mennyiség mindenképp jobban megéri, mint drogériás kencéket összevásárolni, amik sokkal kevesebb arányban tartalmaznak szalicilsavat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 1.

Buli

2021. január 28.

Még sose láttam ennyire szépnek a bőröm, mint amileyn ennek az oldatnak a használata után szokott lenni másnap. Nem is szárítja annyira mint amennyire htitem, hogy fogja az alkohol tartalma miatt, bár figyelek amúgyis a megfelelő hidratálásra. 1 hét után láttam a változást, minden nap áttöröltem vele az egész arcomat este, illetve reggel megpöttyöztem a pattanásokat. Gyorsabban gyógyulnak be tőle. Összeségében megéri nagyon!

Update: Volt egy miliám fél évig, rápöttyöztem az oldatot és 3 nap múlva teljesen elűnt... pedig már kezdtem hozzszokni a gondolathoz hogy ez végigkíséri már az életem. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

biankaedlinger

2020. december 3.

Tini koromban használtam először, akkor is jó szolgálatot tett. Az utóbbi időben a sok maszk hordástól kijöttek kisebb, de inkább nagyobb pattik, így újfent visszatértem hozzá. Ezzel szépen minden este és reggel áttöröltem a kényes részeket, és hamarabb eltűntek a kis csúfságok, a pórusaim sem olyan óriásiak. Én jól hidratálom a bőröm, ha használom. 🙃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

pankab

2020. november 22.

megváltoztatta az életem!! a lábam szőrtelenítés után mindig csúnya volt. mióta találkoztam ezzel a termékkel, hordok rövidnadrágot nyáron.:) az arcomon is szoktam használni, ott is tökéletes :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 22.

bleauwsy

2020. október 12.

Szépen rendbe tette a mitteszeres, tág pórusú bőrömet. Kúraszerúen használom, igazából csak a zsíros T-zónában. Nekem tökéletesen bevált. Használat után nagyon kiszárít és ha ez ellen nem teszel, másnap zsírban tocsog az arcod, de tapasztalataim alapján fejlődtem én is... Sebre is használtam, bár a lábamon utána pirosas folt maradt vissza, mintha hegesedett volna a bőr. Arcon nyomkodás után ilyet nem figyeltem meg. Összességében szeretem és lesz is nálam, hogy ha nagyon tropa lenne a bőröm, akkor ezzel rendbe tegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 12.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. október 8.

Próbálom kerülni az alkohol tartalmú dolgokat az arcomra. DE ennél egy kivételt teszek, csak lokálisan használom egy fülpiszkáló segítségével, este és reggel vagy amikor szükségem van rá és szépen helyreteszi. A szalicilsav tartalma miatt vettem meg legfőképp de 500 Ft ért egy nagy adag és szinte ajándék. Az egész arcot nem ajánlom átkenni vele de éppen kijövő, gyógyuló pattanásokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. október 8.

Moony

2020. augusztus 24.

Hát, csodát tett a gusztustalanul mitesszeres orrommal és állammal... nagyjából egy hét kellett neki hozzá. Este bedörzsiztem, úgy használtam. Ezentúl mindig lesz belőle itthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

bertasinanna

2020. június 26.

Az alkohol miatt nagyon szarit, igy heti egyszer hasznalom csak az arcom attorlesere, de utana sok hidratalora van szukseg. Egyelore nem vettem eszre, hogy jobban zsirosodna a borom az alkohol miatt, igy marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid