Naturland

Ár:   530 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyógyszer pattanás képződéssel járó bőrgyulladás, a hajas fejbőr faggyúmirigyeinek fokozott működésén alapuló kórfolyamatok kezelésére alkalmazható. A készítmény megszünteti a bőrviszketést, valamint enyhe hámlasztó hatással rendelkezik.

Ár: 400 , Eladó: macskusz
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

izsuzsi

2022. június 28.

Korábban írta valaki,hogy a régóta problémás bőrén mennyit segített ez a szer.
Szintén így jártam, évekig szenvedtem apró pattanásokkal, rengeteg kencét kipróbáltam, bőrgyógyásznál is voltam, de semmi nem segített. Erre ez az 500 Ft-os folyadék már pár használat után olyan sokat segített, hogy sírtam örömömben! Kb. 2 hét használat után egy db pattanásom sem volt!!!!!! Hihetetlen és egyben borzasztó rossz,hogy ennyit kellett próbálkoznom és rengeteg pénzt kiadnom azért, hogy normális legyen a bőröm és hogy senki nem ajánlotta ezt a szert :(
Valóban szárít,de kis hidratáló és máris jobb a helyzet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 28.

Korábban írta valaki,hogy a régóta problémás bőrén mennyit segített ez a szer.
Valóban szárít,de kis hidratáló és máris jobb a helyzet!

v.anit.a

2022. június 13.

Minden tudatos bőrápoló keresztet vet és messze elkerüli az olyan készítményeket, aminek a legelső komponense az Alcohol Denat.
Én mégis azt mondom, hogy nem volt ablakon kidobott pénz, amit erre költöttem, mert számomra csodaszer.
Persze azt muszáj megjegyeznem, hogy ha nem tudod mértékkel/okosan használni, inkább ne is nyúlj hozzá.
Extrém zsíros, aknéra hajlamos bőröm nagyon nehezen tartható kordában. A-Z-ig elolvastam mindent a bőrtípusommal és bőrproblémáimmal kapcsolatban, rengeteg videót néztem meg, célzottan vásárolok bőrápolókat. A pozitív eredmény eléréséhez idő kell, csak az nem mind1, hogy mennyi?!
Van egy szuperül összerakott rutinom tele gyulladáscsökkentő hatóanyaggal, antioxidánsokkal, peptidekkel, 2% BHA-val, agyaggal, könnyed hidratálóval és 50-es fényvédővel. Tehát nem lehet azt mondani, hogy elhanyagolom a bőrömet, mégis vannak időszakok, amikor nem bírok vele. Ilyenkor vetem be (néhány alkalommal) ezt az alkoholos-szalicilsavas folyadékot. A hatás pedig WOW.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

klaudianna

2022. június 8.

Pár hete valamiért nagyon kipattogtam, főleg állon. Bármit csináltam, csak rosszabb lett. Ezt a kozmetikus ajánlotta, hogy próbáljam meg. Egy vattapamaccsal áttöröltem vele a problémás területeket, majd egy perc múlva raktam hidratálót, hogy annyira ne szárítsa ki a bőrömet. Kétszer használtam, viszont már most feltűnően jobb a bőröm, és engem annyira nem is szárított, lehet a hidratálózás miatt. Ha belobban az arcom, biztos ehhez nyúlok legközelebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 8.

dorasdd

2022. március 2.

annyira elkepesztoen jo ez a cucc, hogy bar evek ota hasznalom a kremmaniat, csak azert regisztraltam be, hogy ezt leirjam.

2 eve kinlodok pattanasokkal. nem durva, de mindig van nehany, es a cisztas akne kategoria, tehat nem az, ami 2 nap alatt elmulik nyomtalanul... borgyogyaszok, kozmetikusok hadat megjartam, tulvagyok kb minden markan amit el lehet kepzelni az ordinarytol a ceraven at az atyauristenig ($$$$) es tessek, ugy tunik, ez menti meg az arcom 600 Ft-ert.

komolyan mondom, vissza fogok menni a patikaba egy csokor viraggal a gyogyszereszhez, aki ezt ajanlotta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

Litta

2022. február 11.

Most fogyott el, de készülök is újravenni. Néha ugyanis meggyűlik a bajom egy-egy nagyobb pattanással, és az itteni vélemények alapján erre pont jó. Nekem nagyon bevált. Célzott kezelésnél fültisztító pálcikára cseppentek belőle, és átkenem a kérdéses részt napi 2-3 alkalommal. Egy-két nap alatt teljesen leapadnak a fájó, gyulladt pöttyök. Ha pedig nagy ritkán kinyomok egyet-egyet, akkor utána fertőtleníteni szoktam vele. Na de: mivel később megtudtam, hogy a szalicilsav remek hámlasztó a tág pórusú, zsíros bőrre, ezért elkezdtem az egész arcomra is használni. Mivel baromi alkoholos, ezért természetesen nem minden nap, hanem szigorúan heti max. 2 alkalommal, és bőségesen hidratálok utána. Másnapra az arcbőröm mindig sima és puha, és mostanában már egyetlen mitesszerem vagy pattanásom sem volt!

Ja és még valamire nagyon jó: mivel elhanyagoltam a testápolózást, ezért a biknivonalam feletti részen a bőrömet a nadrágok és bugyik dereka úgy kidörzsölte, hogy nagy darabokban hámlani kezdett. Mintha korpás lenne. Mivel ez már úgyis elhalt bőrréteg, így 1-2 napon keresztül ott is használtam, és gyönyörűen lehámlasztotta a "pikkelyes" részt, alatta pedig a sima, új bőr maradt, amit már nem vagyok lusta napi szinten krémezni! Nélküle nem tudom meddig tartott volna, amíg lehámlik.

Egyszóval tényleg a filléres csodaszer kategóriába tartozik, hiszen még 1000 Ft-ba sem kerül egy üveg! Mit nekem a túlárazott, csilli-villi csomagolású, márkás szaliciles hámlasztók, mikor ezek árának a töredékéért is kapok szuper alternatívát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

Buklika

2022. január 3.

Rettenet alkoholos cucc, még köhögni is szoktam tőle.
Dupla arctisztítás után ezt használom, és utánna meg felkenem a cinkes pasztát. Azóta hogy így kombóban használom, szebb a bőrképem, és csak remélni tudom, hogy az alkohollal nem teszek túl sok kárt benne... Egyelőre közel sem csodaszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

Rettenet alkoholos cucc, még köhögni is szoktam tőle.

godonyanna

2021. november 18.

Nagyon szépen eltünteti a gyulladt pattanásokat, hegeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Nagyon szépen eltünteti a gyulladt pattanásokat, hegeket is.

K.Szilvi0703

2021. július 19.

Még a babám köldökápolására vettem, arra kitűnő választás. Később azt mondták, hogy pattanások kezelésére is használható, és teljesen igazuk volt, nekem azóta csak elvétve lesz 1-2 darab heti 1 használattal és jó sok hidratálással (nagyon szárít)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Vansalinda

2021. június 16.

A meleg miatt kipattogott hatra és egyéb testrészre használom. A kinyomott pattanások után piciit várok, fertotlenítem a bőrfelületet előtte, és utána! Gyógyulási periódus további részeként minden este felviszem a kezelt gyógyuló pattanasokra fürdés után fűlpiszkálo segítségével!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

Barbus0815

2021. június 14.

Egy időbe nagyon pattanásos volt az arcom. Ezt a készítményt ajánlották a patikában. Ugyan a pattanást hamar leszárítja, de hosszú távon szárítja az arcbőrt. Hidratálás szükséges. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.