Naturland

Ár:   530 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyógyszer pattanás képződéssel járó bőrgyulladás, a hajas fejbőr faggyúmirigyeinek fokozott működésén alapuló kórfolyamatok kezelésére alkalmazható. A készítmény megszünteti a bőrviszketést, valamint enyhe hámlasztó hatással rendelkezik.

Witchvortex

2020. március 10.

Életmentő
Menstruáció előtt gyakran vannak mély, lüktető, fájdalmas pattanásaim, amiken csak ez segít. Egy pici ragtapaszt átitatok ezzel a savval és egész estére leragasztom a pattanást. Ha még másnap is szükséges, megismétlem a ragtapaszozást.
Sokat segített, hogy a pattanások gyorsabban elmúljanak és ne hagyjanak csúnya heget/foltot maguk után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Életmentő

pappveronika30

2019. december 9.

Pár napja használom, nem mindennnap csak ha előjön egy két nagyobb pattanás, vattakoronggal viszem fel a problémás helyekre. Szárítja az arcom de megfelelő alá vagy fölé hidratálással ez korrigálható. Nagyon szépen eltüntette a pattanásokat, kialakulásukat is visszafordítja, ez eddig a legjobb amit próbáltam, pedig jó sok félét kipróbáltam már ( akneroxid, szalicil paszta, dermofil paszta, teafaolaj... stb) Remélem hosszútávon is ilyen szép lesz a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

vivoka100

2019. október 31.

Nagyon szeretem!
Már pár nap használat után csodálatossá varázsolta az arcomat.
Sokkal kevesebb pattanásom van ,mint volt.
Szépen összehúzza a pórusaimat! 🙂🙂🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Nagyon szeretem!
Már pár nap használat után csodálatossá varázsolta az arcomat.
Sokkal kevesebb pattanásom van ,mint volt.
Szépen összehúzza a pórusaimat! 🙂🙂🙂

beauty7

2019. október 23.

El sem hiszem de végre találtam valamit ami valóban leviszi a legtöbb patit egy éjszaka alatt. Nemrég sajnos egy hatalmas pattanás jött ki, aminél a fél homlokom begyulladt. Volt már ilyen, arra számíthattam hogy hetekig ott lesz. De ettől másnap kijött belőle a cucc, harmadnap pedig már szinte teljesen le is ment a gyulladás :D Nálam egyelőre abszolút szerelem, sosem hittem volna hogy ennyire beválik valami!

UPDATE:
Már nincs szükségem rá, fél év alatt szinte teljesen megújult tőle a bőröm, majd lassan el is hagyhattam. Nálam tényleg ez indította meg a változást, mindenkinek nagyon tudom ajánlani aki pattanásoktól, mitesszerektől és utánuk maradt foltoktól szenved. Most a ritkán kijövő egy-egy csúfságot nem ezzel kezelem már, de ha az arcom valaha megint teljesen elrontódik rögtön ehhez fogok fordulni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

UPDATE:

KioFanni

2019. október 17.

Igazi csodaszer ennyi pénzért. Soha többet nem használok tonikot, ez a csodaszer megoldotta a pattanások elleni harc kimenetelét. A legdrágább Gigi termék se tudott ekkora hatást elérni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Bettii98

2019. szeptember 6.

Régebben nagyon sokat segített az arcom helyre állításában, viszont már nem. Csípi, kipirosodik tőle az arcom és kb. ennyi. A hátamnak viszont nagyon jót tett, leszárította a pattanásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Makk Zsuzsó

2019. július 13.

Csak helyileg, ecsetelésre használom, de arra nagyon jó. Nekem a rekoltázsomon meg a hasamon lett hirtelen sok pattanás, és ezzel kezeltem. Kis vattacsomóra csöpögtettem, áttöröltem vele és nagyon szépen kitisztult a problémás terület. Igaz nem egyik napról a másikra. Arcon pattanásra is jó, fültisztító pálcikával kenegetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Betti22

2018. december 30.

Szerintem akinek aknèra hajlamos, érzékeny bőre van, az válasszon valami mást, a kezelésére. Az én tapasztalataim szerint nem lesz jobb tőle, sőt, inkább jobban begyulladnak a pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Vendy254

2018. november 22.

Ritkán van pattanásom de ha kijön egy akkor este bekenem vele reggelre visszahúzza az egészet és pár nap alatt le is szárad az egész :) nekem mentő öv mert van hogy annyira szépen visszahúzza hogy utána el is tűnik és nem kell tovább használnom hogy leszárítsa :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

annak29

2018. november 14.

Nagyon szeretem, mert a gyulladt nagy pattanásokat és a kisebbeket is egyaránt "leszárítja". Fontos hogy ne az egész arcunkra kenjük csak ahol pattanások vannak mert azért ki tudja szárítani a bőrt bár nekem nem vészes az se. Utána max lehet hidratálni es néha szüneteltetni 1 vagy 2 napot. Egyébként nagyon jó kis termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid