Naturland

Ár:   826 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. július 5.

Kategória:   Lábápolók

A tyúkszemek kíméletes eltávolítására alkalmas készítmény.

LengyelEva84

2019. április 6.

Nekem nagyon bevált tyúkszemre. 4-5 nap alatt felpuhította és le tudtam reszelni a felesleges bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

zfru

2019. március 20.

Nagyon bevált. Lógó szemölcsöt távolítottam el a használatával. Már nagyon rég volt, úgy emlékszem néhány nap kellett neki. Persze leragasztottam sebtapasszal, hogy ne kenje össze a ruhámat. Leszáradt és egy csipesszel le lehetett csípni.

Most újrapróbálom, immár a nevében szereplő problémára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Most újrapróbálom, immár a nevében szereplő problémára.

Ladybugx

2017. november 2.

Jöttem kicsit felpontozni ugyanis szintén a tavalyi szűk csizma okozta lábujjon keletkezett bőrkeményedést illetve tyúkszemet eddig semmi sem tudta eltávolítani, pedikűröshöz pedig nem jutottam el. Gondoltam teszek ezzel egy próbát és ha türelmes az ember, nagyon hatásosan megszabadít a kis búboktól. Annyi, hogy egy héten keresztül fürdés után bekentem a felületet és leragasztottam éjjelre. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

erynis

2016. október 29.

Nekem egész jól segített a lábujjamon a szűk cipők miatt kialakult tyúkszemeken. Valóban könnyen kenődik, de naponta használva kb. egy hét alatt hatékony. Jó sokáig elég, ez számomra plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Piedra

2016. július 5.

A kislábujjaimra használom jelenleg is. Tény, hogy ha éjjelre kenem be vele, zoknit kell rá húznom, vagy leragasztani, mert amúgy mindent összekenek vele.
Türelem és türelem kell hozzá, de nekem mintha használni kezdene. :)
Ami nagyon rossz: embere válogatja, de szerintem bűnrossz a szaga, de komolyan! :(
Tesómnak mondtam poénból, hogy olyan lábszag-szaga van, de tényleg! :)
Csipesz az orra, ha este kenem vele a lábam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Türelem és türelem kell hozzá, de nekem mintha használni kezdene. :)
Tesómnak mondtam poénból, hogy olyan lábszag-szaga van, de tényleg! :)
Csipesz az orra, ha este kenem vele a lábam. :D

Marcsi66

2015. június 18.

Röviden egy nagy nulla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 18.

Röviden egy nagy nulla.

kornepipa

2014. augusztus 14.

Ha úgy használjátok, hogy éjjelre bőven raktok a krémből a tyúkszemre+leragasztjátok, garantáltan eltünteti pár nap alatt. A napi kétszeri fél óra kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

deagle13

2014. március 18.

Nálam sem használt semmit, pedig én úgy használtam, ahogy javasolták: napi kétszer fél-fél óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Shennny

2014. február 24.

A vaódi tyúkszemen semmit nem segített de szörnyen kenődik, és ahova kenődött azt húsig marta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

baririta

2013. április 25.

Sajnos nekem abszolút semmit nem használt, az állaga is nagyon rossz. Ragacsos, nem marad a bőrön, nem szívódik be, és nálam totálisan hatástalan volt még a puhább bőrkeményedéseken is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

A perubalzsamfa kérgéből kivont illóolaj. A kozmetikai szerekben maszkolóként (szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt) használják, de arra érzékenyekben allergiás reakciót válthat ki, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.