Naturland

Ár:   520 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kissnoncsa, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladáscsökkentő, enyhe fertőtlenítő és összehúzó hatású szer. Bőrgyulladás, ekcéma és enyhe viszketés kezelésére alkalmas.

Összetevők: Víz, Cetil-Sztearil-Alkohol, Gyapjúviasz-Alkoholok, Szemészeti Fehér Vazelin, Fehér Vazelin, Alumínium-Szulfát, Kalcium-Karbonát, Borkősav, Tömény Ecetsav

Lizu

2018. augusztus 13.

Szőtüszőgyulladásra kaptam a sebészeten, pár nap múlva sokkal kisebb lett a gyulladás és állítólag teljesen el is tud tűnni tőle a gyulladás. Hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

menaon

2018. május 31.

Fantasztikus, sokoldalúan felhasználható és elég jó az ára is!
a patikában Burrowként ismerik föl azonnal, van ami már nem naturlandos, hanem saját keverés így olcsóbb a naturlandosnál is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Fantasztikus, sokoldalúan felhasználható és elég jó az ára is!

Burya

2018. január 21.

Soha életemben nem voltam még ekcémás, de egy kézkrémtől sajnos kijött rajtam, allergiás lehetek valamelyik összetevőjére. Már tettem rá mindent, teafa olajat, körömvirág krémet, aloe vera gélt stb., ezektől hol javult kicsit, hol rosszabbodott, de elmulasztani egyikkel sem tudtam. A gyógyszertárban ezt ajánlotta a gyógyszerész. Elég egy vékony rétegben felvinni a kezelendő területre, nekem azonnal megszüntette a viszketést és még aznap javulni kezdett, egy hét alatt pedig el is múlt. Biztos, ami biztos alapon én még egy hétig kentem vele a kezem. Betartja, amit ígér és nem is drága. Azért pedig nem szabad lehúzni, mert csípi a sebet: a betegtájékoztatóban, amit a krémhez mellékelnek a dobozban, le is van írva, hogy sérült, sebes bőrfelületen nem szabad használni. Gyulladásra és viszketésre való, nem sebekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

gingerbloo

2017. április 29.

Egy véletlen folytán leltem rá. Brazíliában voltam és kipróbáltam egy benzoyl peroxide krémet, amire olyan allergiás lette egy nap alatt, hogy a kórházban kötöttem ki. Kaptam rá krémeket és el is múlt, csa hogy a krlmetől meg ekcémás lettem és irdatlanul viszketett a fejem. A patikában ezt a krlmet adták rá. nem csak hogy azonnal hűsítette és el is mulasztotta az ekcémát az arcomon, észrevettem, hogy második-harmadik napra elmúltak a pattanásaim is. Nem tudtam hogy minek tudjam ezt be, nem gondoltam, hogy ettől a krémtől lett. Aztáén abba hagytam a használatát és a pattanások gyorsan vissza is tértek.- Én hülye meg megint bekentem ugyanazzal a benzoyl peroxide krémmel, na és akkor persze megint ekcémás lettem, és megint bekentem ezzel a krémmel és a pattanásaim is megint eltűntek :D
Mire rájöttem, hogy ettől a krlémtől van, nem tudom letenni. Már a 3. tubust használom el, az illata állaga nem zavaró, nappalra vagy smink alá nyílván nem lehet használni, én éjszakára kenem be vele az arcom. nem mondanám, hogy konkrétan hidratáló helyett használható, annak a tetejére kenem
A pattanásiam nagyjéból 90%-ban tűntek el, mivel nekem erős hormonális cisztás göbök voltak az arcomon, ez mára csak kisebb, rövidebb életű pattanásokká alakult.
Nemhiszem, hogy bármikor is abbahagynm a használtatát. Nagyon erős ekcémára nem biztos, hogy jó, nekem nem sebes violt csak nagyon viszketett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

jaszaiheni

2015. augusztus 12.

Ekcémás kezemre ajánlották,mert elvileg ez van a drágább krémekben is,és milyen jó gyulladásra,nem irritál stb.
Nekem sajnos csípte a sebeket,nem tudom hogy használhatják sebészeten...
Mentségére szóljon hogy valószínűleg a fémallergiám miatt nem segített a gyulladáson de az erős ecet szag (lásd összetevők) miatt is sebbe nem ajánlom.
Inkább gyulladásra lehet jó,sebes ekcémára nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Nekem sajnos csípte a sebeket,nem tudom hogy használhatják sebészeten...
Inkább gyulladásra lehet jó,sebes ekcémára nem ajánlom.

rose

2015. május 15.

Szőrtüszőgyulladásra vettem, amikor a Tetran már nem használt, gondoltam, adjunk neki még egy esélyt a műtét előtt. Nem volt azonnali a hatása, viszont kb. 10 nap alatt a bőr alatti, mély csomót szinte teljesen eltüntette. Sok kínlódástól mentett meg, ezt nevezem én csodaszernek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

HDR

2015. április 12.

Burow kenőcsöt kértem a gyógyszertárban mellgyulladásra és ezt adták.
Bekentem a problémás területet, száraz borogatás rá plusz masszírozás és egy nap alatt megoldotta az előtte napokig fájdalmas problémámat.
A vicc az, hogy a védőnő még csak nem is hallott róla. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Burow kenőcsöt kértem a gyógyszertárban mellgyulladásra és ezt adták.
A vicc az, hogy a védőnő még csak nem is hallott róla. :S

kesztviki

2014. november 13.

Látom nem igazán ismerik még ezt a krémet. Ezt egyébként burow-kenőcsnek hívják (a márkától most tekintsünk el, mert van belőle sima gyógyszertári is). Én sem ismertem régebben, egészen addig amíg az oldatos formájával nem találkoztam egy fülgyulladás alkalmával. Lényegében a neugranomromhoz tudnám hasonlítani, mert közvetlen a sebbe is bele lehet kenni (sebészeten is ezt használják) mivel nem irritál és gyulladáscsökkentő. Én otthon szoktam használni betokosodott mitesszerre, mert "kihuzza", segít beérni a gyulladásnak, mint pl a paradicsom ilyen esetben, valamint a kezdődő pattanásaimra is rakok. Nem csodaszer, viszont hasznos tényleg megállja a helyét mindenféle kisebb bőrprobléma esetén és olcsó. Popsi kenőcsnek is használható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.