Naturprodukt

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: burberry, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását népgyógyászati és irodalmi adatok igazolják.

Az INCI elején a hatóanyagok találhatók: 100 g gél 3,00 vadgesztenye kivonatot [Hippocastani seminis extr. fluidum (1:1)] és 0,40 g körömvirág kivonatot [Calendulae floris extr. (23-27:1)] tartalmaz.

erikanna

2019. június 30.

Nem ajánlom senkinek.A krém bekenésével elkezdett fájni a lábam.Miután lemostam a krémet,azonnal jobb lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

burberry

2013. július 15.

Azon kívül, hogy hűsíti a lábamat, semmi más jótékony hatását nem tapasztaltam. Nem tüntette el a hajszálereket, nem csökkentette az egyik lábamon megjelent kezdődő visszér nagyságát. Könnyedebb állagú, mint a sima gesztenyés krém, könnyebben be is szívódik. Hatóanyag tartalma is kevesebb, állaga könnyed és narancssárga színű. Kb három hét alatt sikerült elhasználnom az egész tubussal. Ennyi pénzt egyáltalán nem ért meg. :( Nem venném újra. Viszont mellett beszereztem a gesztenyés krémet is, kíváncsi vagyok annak milyen hosszútávú hatásai vannak, ha vannak, árban mondjuk az feleannyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract