Naturprodukt

Ár:   1364 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1364 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yera, Módosítva: 2013. április 1.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1364 Ft

Napi használatra ínygyulladás, fogszuvasodás, lepedékképződés megakadályozására.

300 ml

Ár: 1364 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Riky1018

2020. szeptember 17.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Sokszor vérzett az ínyem fogmosás után ezért kerestem egy ilyen problémára megfelelő szájvizet. Nem olcsó,de megérte! Nem csak a vérzés szűnt meg hanem a kezdődő fogkő lerakódásaim is. Az első flakon után is újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nem különösen vagyok oda az ízéért, az ára sem kevés, viszont nem panaszkodhatok, hiszen nem gyullad be a foghúsom mióta használom. Már 4-5 üvegnyit használtam el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Kingus23

2020. június 17.

Fogorvosom ajánlására vettem meg,azóta már 3flakont elhasználtam belőle.Nem vérzik,nincs már kipirosodva az inem,a fogkövem se rakódik úgy le.Az árát kicsit sokallom.Legközelebb fogkrémmel együtt tervezem használni,úgy biztosan hatékonyabb.Egyedüli negatívum az ára mellett az,hogy nekem kiszárítja a szám belsejét kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Andrea1992

2019. november 12.

Nagyon megszerettem. nincs az a csípős könnyezős íze mégis tisztának érzem a számat utánna. a fogkovem is lassabban alakul ki egész nap tisztának érzem a fogaim tőle. már a második üveget használom de biztosan több is fog fogyni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Martu0508

2018. december 30.

Nem irritálja a számat, nincs erős, csìpős ìze ès teszi a dolgát. Nekem kifejezetten tetszik a kupak, szeretem kimèrni a mennyisèget. Valamièrt mègsem ez a kedvencem, de ez a második :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Katalin982

2016. február 16.

Nekem ez a kedvenc szájvizem: szerintem nagyon kellemes az íze, nem túl erős, nem szárítja a szám és emellett hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

Anettic

2013. december 26.

Egész jó kis szájvíz, bár az íze az valahogy a fogorvosi rendelőkre emlékeztet... :D de nem túl erős, és hatásos. Külön kis adagoló kupak is van hozzá mértékkel, ami szerintem felesleges mert én a flakonból öntöm a számba, de ha valaki "kupakolni" szeret annak ez jobb megoldás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.