Naturprodukt

Ár:   1364 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1364 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yera, Módosítva: 2013. április 1.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1364 Ft

Napi használatra ínygyulladás, fogszuvasodás, lepedékképződés megakadályozására.

300 ml

Ár: 1364 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Andrea1992

2019. november 12.

Nagyon megszerettem. nincs az a csípős könnyezős íze mégis tisztának érzem a számat utánna. a fogkovem is lassabban alakul ki egész nap tisztának érzem a fogaim tőle. már a második üveget használom de biztosan több is fog fogyni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Martu0508

2018. december 30.

Nem irritálja a számat, nincs erős, csìpős ìze ès teszi a dolgát. Nekem kifejezetten tetszik a kupak, szeretem kimèrni a mennyisèget. Valamièrt mègsem ez a kedvencem, de ez a második :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Katalin982

2016. február 16.

Nekem ez a kedvenc szájvizem: szerintem nagyon kellemes az íze, nem túl erős, nem szárítja a szám és emellett hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

Anettic

2013. december 26.

Egész jó kis szájvíz, bár az íze az valahogy a fogorvosi rendelőkre emlékeztet... :D de nem túl erős, és hatásos. Külön kis adagoló kupak is van hozzá mértékkel, ami szerintem felesleges mert én a flakonból öntöm a számba, de ha valaki "kupakolni" szeret annak ez jobb megoldás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.