Naturstar

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra.kovari, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Lábápolók

Lábnehézségre, visszeres, seprűvénás bőrfelület ápolására

Piedra

2021. június 19.

Érdekes illat, ami nem számít, de hasson is a krém. De ez sajnos semmit sem hatott, pedig több vadgesztenyés krémet is kipróbáltam már, ergo van összehasonlítási alapom. Hűtőbe is tettem a krémet, hátha, de felkenés után semmi hűsítő hatást nem tapasztaltam. Nekem csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

encibajbi

2018. július 17.

Sajnos nekem nem vált be. A gél felirat megtévesztő számomra, mert ez inkább emulzió, vagy nem is tudom minek nevezzem. Ragacsos utóérzetet hagy a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

petra.kovari

2015. november 4.

Fájdogáló visszerekre és seprűvénás lábra vettem természetesen. Kellemes érzésű, kissé géles krém. Hűsít, és hagy egy fura filmes réteget a bőrön, de a belső hatása kellemes. A vénáimat nyilván nem fogja eltüntetni, de jobban érzem magam a használata óta. A bőrfelület is kellemesen puha lesz bekenegetés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak