Natusan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Parfümmentes, nincs-több-könny formulával készült, antiallergén, újszülöttek hajára fejlesztve. Gyengéden tisztít, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Makkancs

2013. augusztus 18.

Skandináv országokban szinte ez az egyetlen babatermék márka, ami kapható. Én is szerettem volna kipróbálni valamilyen szilikonmentes és parfümmentes sampont, amitől nem habzik még az agyam is, és ez volt az egyetlen. Előtte Head&Shoulders-t használtam, de egyre jobban viszketett tőle a fejbőröm. Na ettől nem viszket semennyire, és egyelőre korpa sincs. Balzsam és hajvégápoló nekem mindig kell, de szerintem nem is sampon dolga ezeket kiváltani. A hajam selymes és könnyű, egészséges fényű és egy nappal tovább bírja hajmosás nélkül. Kevesebb hajvégápoló kell egyébként.Talán kicsit hamarabb lelapul, ami érdekes, mert lassabban zsírosodik. Egyébként sokkal lágyabb. Engem nem zavar, hogy nincs illata a terméknek, mert úgyis jön a balzsam, amiben van elég. Én nem szeretek a fejem tetejére, a hajtövekhez balzsamot tenni, és ezzel a samponnal ez nagyon jó, mert nem teszi csikorgóan szárazzá a balzsammentes hajat sem, mint a korábbi. Első mosásnál egyáltalán nem habzik, és nehéz is eloszlatni, a másodiknál már jó. Alapvetően normálisan működik. Valami hiányérzetem mégis van, de még nem jöttem rá, hogy mi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.