Nazan Schnapp Sckincare

Ár:   12 400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 19.

Ár:   12 400 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A májusi rózsa arcpermet egy gyönyörű toner. Fő alkotóeleme az organikus májusi rózsa, mely tele van C-vitaminnal és antioxidánsokkal, és amely pórusösszehúzó, hidratáló, nyugtató, frissítő és gyógyító tulajdonságairól ismert. E könnyed keverék tonizál és tisztít, valamint illata az idegrendszer számára nyugtató hatással van.

Vegán

umpalumpa

2019. november 30.

Ez egy jó drága, úri huncutság és én a rózsás parfümöket igen kevéssé szeretem, szóval nem tudom mi ütött belém, amikor ezt megvettem itt a piactéren. Ennek rózsa illata van, természetes, szárított illatos rózsaszirom. Nem a romantikus, felturbózott, hanem a natúr illat.
A rózsában, mint tiszta összetevőben hiszek, tudom, hogy a bőrre jó hatása van. Az üveg alján szállingóznak a szirmok porított alakban, ezért felrázom minden használat előtt. Tetszik a természetes összetevőkből álló INCI-lista. A csomagolása is tetszetős, pont az egyszerűsége miatt.
A fújókája erőteljes lökéssel nyomja a lét, ezért arcra közvetlenül nem szeretem, helyette a tenyerembe nyomom és azonnal felpaskolom a tisztított bőrömre, majd jöhetnek a többi arcápolók. Mindent kicsit turbóz a víztartalma miatt, de mintha egy kis nyugtató hatása is lenne. Frissebb lesz a homlokom, ami a legmelegebb része az arcomnak és sokszor nem kap mást csak ezt húzódás ellen (nagyon olajos). Rögtön segít.
Nem mondom, hogy rohanjon mindenki beszerezni, de, aki szereti a rózsavizet és a pénztárcája elbírja, esetleg próbálja meg. Nekem hiányozni fog, ha majd elfogy (most a negyede fogyott el még csak), annak ellenére, hogy hasonlóan jó virágvizek, tonerek kaphatók sokkal olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice